День поэзии в Висконсинском университете

В этом году Висконсинский международный университет в Украине отметит свое 20-летие

День поэзии в Висконсинском университете

Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні – був першим і єдиним в незалежній Україні вищим навчальним закладом, у якому підготовка бакалаврів і магістрів з адміністрування, бізнесу та менеджменту здійснювалася англійською та українською мовами.

Зараз ВМУУ продовжує ці славні традиції: студенти на спільній програмі навчаються двома мовами і одержують два дипломи: державний та міжнародний, підтверджений міжнародною акредитаційною агенцією FIBAA. І всі ці роки ВМУУ здійснював підготовку іноземних студентів, а з цього року функціонує підготовче відділення для іноземних студентів. У нас навчаються студенти з Грузії, Македонії, Сербії, Чехії, Вірменії, Естонії, Турції, Канади, Сірії, Нігерії, Лівії, Індії, Замбії, Зімбабве та інших країн.

Основними принципами навчання іноземних студентів є рівність, інтелектуальна свобода, формування широкого світогляду, орієнтація на загальнолюдські цінності.

Впродовж навчання студенти також ознайомлюються із загальноприйнятими нормами поведінки, законами України, нормативно-правовими актами, що визначають правовий статус іноземних громадян в Україні.

Крім освітнього процесу, слухачі та студенти-іноземці залучені до культурного життя: відвідують екскурсії, музеї, театри та кінотеатри. Також вони беруть участь у розмовному клубі англійською мовою.

В рамках святкування 20-річчя заснування ВМУУ для іноземних студентів був проведений День поезії.

Поезія завжди допомагає не тільки розширити світосприйняття людини, але й є ефективним методом вивчення лінгвокомунікативної картини світу. Завдяки поезії можна відчути душу цілого народу, культурну спадщину та мовні особливості.

Поезія – справжнє сучасне мистецтво, що доступно кожному. Привернення уваги суспільства до поетичної спадщини дає поштовх до виховної та просвітницької діяльності.

Міжнародні студенти WIUU підготували та продекламували вірші відомих поетів.

Слухачі підготовчого відділення та міжнародні студенти факультету менеджменту та міжнародного бізнесу вивчають у WIUU англійську, українську та російську мови. Вони обирали вірші на свій смак та намагалися не тільки відтворити їх, а ще й вкласти в них свій зміст та індивідуальні емоції. Наприклад, замріяна та романтична студентка з Грузії на ім’я Маріам обрала вірш «Двадцать первое. Ночь. Понедельник» з поетичної спадщини А. Ахматової.

Представники Південної Африки, студенти-бакалаври Макдональд та Фейт продекламували вірш «Всё начинается с любви» Роберта Рождественського.

Неймовірна Ліна зачитувала поезію відомої на весь світ українки та своєї тезки - Ліни Костенко. «Ненаписаний лист» в її виконанні торкнув наші душі, як струну гітарист!

Студент підготовчого відділення Алі приїхав з Лівії та вивчає англійську мову. Він обрав вірш Роберта Бернза «The winter it is past». Алі розповідає, що цей вірш – відображення його внутрішнього світу, адже зима в його душі розтаяла!

Більше про ВМУУ

Освіта.ua
04.05.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев