Е. Щепетильникова: от таких решений «кадровый голод» усилится

После назначения Шкарлета не стоит удивляться, когда в школах ученики будут списывать, а не учиться

Е. Щепетильникова: от таких решений «кадровый голод» усилится

Автор: Елизавета Щепетильникова, образовательный эксперт.

Чому призначили міністром освіти шахрая? 

Переглянувши список депутатів, які підтримали Шкарлета на посаду міністра освіти і науки, можна побачити реальні результати української освітньої системи.

Вони не розуміють, що плагіат – це шахрайство. Плагіат не відрізняється нічим від фінансових махінацій чи рейдерства підприємств. Людина, яка прийняла рішення стати науковцем, має продукувати власні ідеї, а не списувати їх у інших.

Чи готова Верховна Рада призначити міністром внутрішніх справ бандита?

Після призначення Шкарлета не варто більше дивуватися, що в школах учні будуть списувати, а не вчитися. Студенти в університетах продовжать купувати курсові та дипломні роботи.

Не варто дивуватися, коли молоді українці поїдуть навчатися та працювати за кордон. 226 депутатів Верховної Ради чітко дали зрозуміти сьогодні, що владі не потрібні фахівці. У владу приходять шахраї, а для людей з цінностями місця тут немає.

Нагадаю, що Комітет ВРУ раніше розглядав й інших кандидатів на посаду очільника МОН (наприклад, Людмила Паращенко). Людей, які чесно працювали і отримували свої наукові ступені.

Інші кандидатури розглядали і в офісі президента (наприклад Віктор Огнев'юк), але підтримати вирішили шахрая. Після таких рішень «кадровий голод» тільки посилиться, бо фахівці з моральним компасом не підуть працювати в команду крадіїв ідей інших науковців.

Підтримка Шкарлета ректорами – це ще один індикатор зламаної освітньої системи. Люди, які не змогли зробити зі своїх університетів центри інтелектуального та технологічного розвитку, не бажають прогресу. Вони прибічники університетів, у яких ректори – це феодали, які кормляться з державного бюджету та коштів студентів-контрактників, щоб купувати нові будинки, машини, віддавати забудовникам за безцінь університетську землю та інше.

З таким лідерством наша вища школа ще довго буде стагнувати. В академії наук та університетах довго будуть жалітися на недостатнє фінансування, бо вони обрали собі в лідери людину, яка відстоює тільки статус кво.

Вітаю з перемогою шахрайства та бандитизму в освіті.

Володимир Зеленський та його команда допрацювалися до того, що їх міністра не підтримав профільний комітет, зате ОПЗЖ за нього навіть кнопкодавило: нова коаліція – слуги шахраїв.

Що будемо робити?

Оригинал

Освіта.ua
18.12.2020

Популярные блоги
Д. Коптило: реформаторы не виноваты, что изменений нет Далеко не Клопотенко, Супрун или Гриневич виноваты в том, что перемен к лучшему не происходит
В. Онацкий: репетиторство как альтернатива школе Бороться с репетиторством не стоит, но нужно улучшать образовательный процесс в школах
Олег Фасоля: на сколько же выросла зарплата учителя? Государство не может обеспечить уровень зарплаты, который должен соответствовать статусу педагога в обществе
А. Костюк: Польше нужны таланты, а Украине – нет? Система высшего образования Украины обречена продуцировать массовый образовательный продукт, а не уникальный
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Лиза
"Соросятко" Не лізь поперед батька в пекло, бо боляче буде тобі. " Не плюй в криницю,- згодиться води напиться!"
Павел
А разве у нас нет руководителя антикоррупционного органа признанного судом коррупционером? Такой есть. И будет, пока он нужен нашим "боссам" из-за "бугра".