Р. Грищук: университеты должны публиковать финансовую информацию

Нужно создать онлайн-платформу для публикации хозяйственной информации университетов

Р. Грищук: университеты должны публиковать финансовую информацию

Автор: Роман Грищук, народный депутат Украины от фракции Политической партии «Слуга Народа», член Комитета Верховной Рады по вопросам образования, науки и инноваций.

На останньому засіданні комітету я запропонував заступнику міністра освіти і науки з цифрової трансформації створити онлайн-платформу для публікації господарської інформації про університети - скільки в університету земель, будівель. Там же мають бути опубліковані всі інвестиційні договори про забудови на території університетів.

Заступник міністра Артур Селецький мою ідею підтримав - все державне має бути прозорим.

На моє глибоке переконання, платники податків повинні мати доступ до фінансової і господарської інформації про державні університети. Університетам немає чого приховувати, якщо вони працюють для розвитку освіти і науки.

Поки з першим етапом реалізації ідеї так собі. На свій запит до МОН про інвестдоговори отримав неповну відповідь. Тут тільки НАУ, Південноукраїнський НПУ, ОНУ, КНУ і Львівська політехніка. Пропоную ознайомитися.

Будемо розбиратися, чи це в МОН немає інформації про договори, яка за законом має бути, чи це ще не встигли підготувати мені повну відповідь.

Оригинал

Освіта.ua
19.10.2020

Популярные блоги
Д. Коптило: реформаторы не виноваты, что изменений нет Далеко не Клопотенко, Супрун или Гриневич виноваты в том, что перемен к лучшему не происходит
В. Онацкий: репетиторство как альтернатива школе Бороться с репетиторством не стоит, но нужно улучшать образовательный процесс в школах
Олег Фасоля: на сколько же выросла зарплата учителя? Государство не может обеспечить уровень зарплаты, который должен соответствовать статусу педагога в обществе
А. Костюк: Польше нужны таланты, а Украине – нет? Система высшего образования Украины обречена продуцировать массовый образовательный продукт, а не уникальный
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
нищадим
Університети нікому нічого не должні-це хвора уява недолугоі людини.Пан нардеп втручається в повноваження виконавськоі влади.