Н. Андреев: очень приятные впечатления от изменений

Надлежащее взаимодействие с общественностью - один из основных факторов успеха для любой реформы

Н. Андреев: очень приятные впечатления от изменений

Автор: Никита Андреев, глава общественного совета при МОН.

/Обережно оптимістичне/

Нещодавно дізнався, що Міністерство освіти і науки України, окрім загальної зміни моделі державного фінансування вищої освіти, також планує в подальшому перейти до фінансування закладів незалежно від форми власності.

Також плануються зміни до процесу ліцензування. Скасовувати його, на жаль, не збираються, але хоча б лібералізувати - так.

Оновлено склад колегії МОН. Туди включено за посадою голову Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Це дуже важливо, незалежно від прізвищ.

Сьогодні головою є я, а вже влітку буде новий голова, якого чи яку обере громадськість. Належна взаємодія з громадськістю - один з основних чинників успіху для будь-якої реформи, це ж аксіома.

Оновлено і Атестаційну колегію МОН. Дуже приємно бачити персональний склад. Так, важливі політики та процедури, але кадри важливі не менше.

Що тут ще сказати, вважаю, що ми повинні підтримати міністра Ганну Новосад та її команду. Дуже приємні враження і від змін, які спостерігаємо щодня, і від особистої комунікації.

Не тільки тримаємо кулачки, але і активно включаємося.

Оригинал

Освіта.ua
10.10.2019

Популярные блоги
Вера Коткова: впечатления от обучения в 5 классе НУШ Впечатления родителей от обучения ребенка в 5 классе Новой украинской школы
И. Ликарчук: что интересует учителей и директоров О чем педагоги хотели бы прочитать в письмах и приказах в канун 2023/24 учебного года
А. Мирошниченко: родители не враги учителям Для родителей проблемы образовательной системы не самое главное дело в жизни
В. Онацкий: какие предметы исчезнут из расписания? Каждый пытается найти рецепт лечения образования, хотя к школе имел отношение, только будучи школьником
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Пенсіонерка
Підтримати міністра Ганну Новосад? Ви що, насміхаєтесь? Те, що вона за роки навчання в школі та в університеті не вивчила українську, свідчить про ненаучуваність Ганни, більш того, вона навіть не звірилась зі словниками та довідниками (зарозумілість та переконання у власній безгрішності). Чи буде така людина приймати зважені рішення? Ні, не буде, бо вже зараз, після такої ганьби, вона не вчинила правильно - не перекваліфікувалась в домогосподарки.