С. Хутка: поддержите проекты Могилянки для Киева

Для детей и молодежи проект - это новые возможности, чтобы сделать обдуманный выбор профессии

С. Хутка: поддержите проекты Могилянки для Киева

АвторСветлана Хутка, Associate Professor, Stanford University.

Друзі та колеги кияни, освітяни, науковці, журналісти, батьки школярів та студенти університетів, котрі хочуть стати частиною Могилянської громади, підтримайте проекти Могилянки для міста. Він поєднує досвід НаУКМА й міжнародні моделі роботи за найкращими світовими зразками (Стенфорд, Гарвард, Берклі, МІТ).

Наші проекти дозволять вам безкоштовно записувати свої онлайн-курси, відвідати навчально-дослідні студії і стартап-хаб для соціальних проектів, відкриті для киян - від дітей до студентів і дорослих.

Для дітей та юнацтва це означає отримати нові можливості (наприклад, заняття з астрономії або історії в окулярах віртуальної реальності), зробити обдуманий вибір своєї професії в майбутньому - від журналістики чи економіки до комп'ютерних наук. Уявіть, що діти зможуть навчитись друкувати безпілотники, вчитись у віртуальному просторі, і ще багато всього.

Школи - можуть приводити на екскурсії учнів.

Стартапери та соціальні підприємці - прокачати свої проекти.

Науковці - поділитись досвідом та знайти однодумців-експертів для інновацій. Бізнес - дати стажерам креативні завдання та отримати нові ідеї.

У рамках проектів ми зможемо створити багато цікавого для вас, приділіть трохи свого часу, прочитайте інформацію та проголосуйте за наш проект і збережіть прінтскрін. Це дуже важливо.

Додай свій голос і особисто попроси своїх друзів проголосувати, процес триває всього 4-7 хвилин.

Як проголосувати:

1. На сайті https://gb.kyivcity.gov.ua вводите в пошук номери 864, 861, 742 або переходите за кнопками на проекти.

2. Авторизуєтесь за BankID (Приват\Приват 24, Ощад/Ощад24, Карта Киянина), який підтверджує вашу особу (Ваші персональні дані нікому не передаються, не розголошуються, це не має відношення до рахунків).

3. Тиснете «ПІДТРИМАТИ». Те саме просите зробити рідних, друзів, колег.

Щиро дякуємо за вашу підтримку!

ПРОГОЛОСУВАТИ

ПРОГОЛОСУВАТИ

Освіта.ua
26.10.2017

Популярные блоги
И. Ликарчук: кому и для чего нужны измерения? Каждый учитель без дорогого общенационального измерения знает, какие пробелы в знаниях имеют ученики
В. Онацкий: что делать с учителями-пенсионерами Если учитель достиг пенсионного возраста, то это вовсе не означает, что он не является современным
А. Истер: поиск оптимального формата НМТ-2023 Обязательным для выпускников должно быть тестирование и по истории Украины, и по математике
Александр Мирошниченко: обучение – это не пытки В Украине ребенок без таланта к математике полноценным человеком не считается
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев