И. Совсун: ЗНО в магистратуру не для всех студентов?

МОН хочет изменить перечень лиц, которые будут сдавать ЗНО для поступления на магистратуру

И. Совсун: ЗНО в магистратуру не для всех студентов?

Автор: Инна Совсун, вице-президент Киевской школы экономики​.

Про політичну волю і ЗНО при вступі на магістратуру з «Права».

Минулого року ми успішно пілотували ЗНО при вступі на магістратуру з спеціальності «Право». Про рівень корупції та кількість скарг від студентів саме цієї престижної спеціальності зараз навіть не буду казати.

У 2017 році пілот мав бути поширений на усі університети. І це чудесно!

Але от сьогодні я дізналась, що цю позицію було змінено і наразі в проект положення внесені зміни, згідно з якими під ЗНО не підпадатимуть студенти, котрі навчаються на спеціальності «Право» в відомчих вишах - МВС, прокуратура і т. ін.

Тобто суддями і прокурорами вони можуть бути (бо для того вимагається юридична освіта), а незалежний іспит здати - то не можуть.

Наказ досі не підписаний. Тому власне і пишу - можливо, варто помогти прийняти правильне рішення? Наказ зараз на реєстрації у Мін'юсті перебуває. Ще не пізно зробити вступ чесним та прозорим.

Оригинал

Освіта.ua
26.04.2017

Популярные блоги
А. Заможская: я боюсь уроков трудового обучения Есть страны, где дети на трудовое обучение записываются в очередь, потому что там учат тому, что им интересно
Александр Мирошниченко: раздумия с табелем в руках Роль школы стала совсем непонятной в этом мировоззренческом хаосе дистанционного обучения
И. Ликарчук: эпидемия «выпускных» в детском саду Их породили экзальтированные мамаши при поддержке безответственных работников детсадов
Ю. Полонская: как нивелировать «плюсы» школьной автономии Почему статью о 175 днях учебного года начали выполнять только в этом году, да и то далеко не все регионы?
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев