![]() |
Разрушенные коррупцией и безнаказанностью головы гидры НАПН надо отстранить от воспитания |
Сергей Терно: удалось ли реформировать НАПН?
Автор: Сергей Терно, профессор, Запорожський национальный университет.
З моєї точки зору, всім антикорупційним та правоохоронним органам слід було б першочергово звернути пильну увагу і зосередити всі свої зусилля на очищенні нашого суспільства від тих, хто відповідає за наші душі, передовсім за душі освітян та їх вихованців.
Згадаємо професора Преображенського із «Собачого серця» М.Булгакова: «Розруха починається в головах...»
Ці безповоротно зруйновані корупцією, мздоїмством та безкарністю голови гідри НАПН слід усунути від виховання, керівництва та «тепленьких містечок» із дармовими грошима.
Я неодноразово наголошував на необхідності ліквідувати цю структуру, от іще один аргумент не забарився. Цікаво, а що скаже тепер очільник нашого відомства? Чи вийшло реформувати НАПН?
Освіта.ua
25.04.2017