Сергей Храпатый: НАЗЯВО получило свой адрес

Перед НАЗЯВО стоят сложные и амбициозные, но и чрезвычайно значимые для всей страны задачи

Сергей Храпатый: НАЗЯВО получило свой адрес

Автор: Сергей Храпатый.

Шановні колеги, експерти, друзі!

З радістю повідомляю, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти тепер розташоване та функціонує в самому центрі столиці на Майдані Незалежності за адресою вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ.

Це ще один маленький, але принципово важливий крок у нашій роботі. Адже перед нами стоять складні та амбітні, але й надзвичайно значущі для всієї країни завдання!

Запровадження оновлених систем акредитації освітніх програм у вищих навчальних закладах та спеціалізованих рад із захисту дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів PhD i D.Sc., сприяння академічній доброчесності, незалежний фаховий моніторинг та оцінка якості вищої освіти, а отже й її інтеграція до європейського та світового освітніх просторів та багато інших.

НАЗЯВО як науковий експертний орган покликаний забезпечити якісну вищу освіту та запровадження новітніх технологій і стандартів, модернізацію та демократизацію системи вищої освіти України.

Я впевнений, що ми всі разом впораємося з поставленими задачами!

Оригинал

Освіта.ua
03.02.2017

Популярные блоги
А. Заможская: я боюсь уроков трудового обучения Есть страны, где дети на трудовое обучение записываются в очередь, потому что там учат тому, что им интересно
Александр Мирошниченко: раздумия с табелем в руках Роль школы стала совсем непонятной в этом мировоззренческом хаосе дистанционного обучения
И. Ликарчук: эпидемия «выпускных» в детском саду Их породили экзальтированные мамаши при поддержке безответственных работников детсадов
Ю. Полонская: как нивелировать «плюсы» школьной автономии Почему статью о 175 днях учебного года начали выполнять только в этом году, да и то далеко не все регионы?
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев