Бесплатное образовательное путешествие в Израиль

Программа Таглит организует бесплатные поездки на 10 дней в Израиль для еврейской молодежи

Бесплатное образовательное путешествие в Израиль

Подорожувати безкоштовно дуже просто. Особливо якщо вам від 18 до 26 років, і у вас є єврейське коріння. Програма Тагліт організовує безкоштовні поїздки на 10 днів до Ізраїлю для єврейської молоді. Якщо ви підходите за віком і ваші бабуся чи дідусь — євреї, можна вже починати планувати зимову подорож. Всі витрати беруть на себе організатори. У Тагліта є різні програми, розраховані на учасників з різними інтересами:

Для кожного українця з єврейським корінням. Це загальноосвітня програма, під час якої вам розкажуть про ізраїльську культуру, звозять до Єрусалиму, Тель-Авіву та в гості до справжніх бедуїнів. А ще ви поплискаєтесь у морі та прогуляєтеся старовинними вуличками портового міста Яффа. У тих, хто захоче поїхати в Ізраїль вчитися, буде можливість дізнатися все про програми вузів, стажування та волонтерство.

Для медиків. Учасники цієї поїздки познайомляться з системою охорони здоров'я Ізраїлю і дізнаються про те, як живуть, отримують освіту і працюють місцеві жителі. Для цього вони відвідають провідні лікарні та медичні центри, зустрінуться з їх працівниками та візьмуть участь в одному з волонтерських проектів. З передовими технологіями Ізраїлю можна буде познайомитися в науково-технологічній медичної лабораторії.

Для тих IT та бізнесу. Подорож для молодих фахівців в області IT, точних наук, управління та бізнесу влаштовано так, щоб молоді люди познайомилися з ізраїльською культурою, і з світом високих технологій цієї країни. Під час поїздки учасники групи відвідають великі світові компанії, головні офіси яких знаходяться в Ізраїлі. Побачать технологічні теплиці і парки, послухають освітні лекції від керівників різних стартапів і побувають в профільних ізраїльських вузах.

Для екстремальної молоді. Ця програма створена для спортсменів і любителів активного способу життя. Її учасники будуть знайомитися з історією єврейського народу через активний відпочинок: їх чекають піші та велосипедні маршрути по пустелях та горах північного і південного Ізраїлю. Групи ночують в пустелі в молодіжному екстрим-центрі Ніца, піднімаються на Масаду, проходять курс снепплінга і Каньонінг та сплавляються на рафтах по річці Йордан.

Для людей мистецтва. У таку поїздку варто відправитися фотографам, дизайнерам і взагалі всім, хто цікавиться мистецтвом. Екскурсія пройде по провідним фотогалереям, виставкам, музеям Ізраїлю, а вести її будуть професійні гіди - фотографи та дизайнери. Учасники зустрінуть світанок високо в горах і побачать захід у безкрайній пустелі, побувають на майстер-класах у наймальовничіших місцях країни. Під час поїздки кожен зможе попрацювати над своїм портфоліо і зробити проект на обрану тему.

У подорожі по кожній із цих програм буде час для того, щоб взяти участь у вечорах ізраїльської культури, поплавати у Мертвому морі, спробувати місцеві делікатеси і подивитися основні визначні пам'ятки.

Тагліт придумали філантропи, щоб молоді євреї з інших країн могли приїхати в Ізраїль і дізнатися більше про свою історичну батьківщину. За майже 20 років існування програми в безкоштовну подорож з'їздили більше 600 тисяч чоловік. Вже зараз можна заповнити анкету на подорож «Зима 2018» та дізнатися більше про умови поїздки.

заповнити анкету

Освіта.ua
25.10.2017