Никто не собирается отменять ЗНО, - Шмыгаль

Возвращения к коррупционным схемам при поступлении в учреждения высшего образования в Украине не будет

Никто не собирается отменять ЗНО, - Шмыгаль

Возвращение к коррупционным схемам при поступлении в учреждения высшего образования не произойдет. Дети будут иметь равный доступ к образованию.

Об этом заявил премьер-министр Денис Шмыгаль во время своего выступления на заседании Кабинета Министров в среду.

По его словам, сообщения о возможности отмены внешнего оценивания являются слухами.

«Надо сегодня расставить точки и прокомментировать ситуацию вокруг ЗНО, чтобы избежать передергиваний и слухов, которые сейчас активно распространяются. Пока нет никаких оснований, чтобы не проводить внешнее независимое оценивание. ЗНО пройдет по намеченному плану. "Зрада" отменена», - сказал премьер-министр.

Он подчеркнул, что украинские дети безусловно будут иметь равный доступ к образованию.

«Еще раз подчеркиваю, никто не собирается отменять ЗНО. Есть четкие критерии, которые определяют, можно ли проводить внешнее независимое оценивание или нет. Главные критерии пока выдержаны», - подытожил Шмыгаль.

БОЛЬШЕ О ПРОВЕДЕНИИ ЗНО

Для получения оперативной информации о проведении ЗНО и вступительной кампании присоединяйтесь к страницам Вступительная кампания в Telegram или Абитуриент и Освіта.ua в Facebook.

Освіта.ua
17.06.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Истина
Почему одним можно поступать в ВУЗы без ЗНО, а другим нельзя? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
Алла
Для Татьяна: Переболеют этим вирусом вся планета, если не придумают вакцину или еще чего то, это же всем понятно. Не хотите идти на ЗНО, так не идите, как Вам кто то может что то прогарантировать если мы всего навсего люди, БРЕДЯТИНА
Татьяна
Мені хочеться одержати відповідь на запитання: чи буде пан Шмигаль гарантом безпеки життя будь-якої дитини, яка в період пандемії принесе додому вірус ! У якому документі записано , що перебуваючи в період карантину , можна проводити ЗНО і масово збирати дітей! Коли хворіло в сутку 300 людей, то одинадцятикласники були на карантині. А коли за сутку цифра досягла майже 800 - в.о. міністерка разом із Шмигалем , а також із Ляшком стартують ЗНО! Побійтесь Бога! Дайте уже спокій дітям вступати за результатами атестатів! Уже виснажені і діти , і батьки! Психологічно діти не видержують такої напруги! Ціле літо перебувати за книжками ! Адже не всі закінчують школу відмінниками! А перша сесія розставить все на свої місця- кому далі продовжувати навчання, а кому сказати допобачення! В кабінетах жара, діти можуть втрачати свідомість! Хотілось би , щоб в. о. міністерка взяла на свою совість , якщо не дай бог дитина знепритомніє чи захворіє! Хоч одне рішення правильне може прийняти Кабмін у нашій країні!? Чи на чужих дітей можна наплювати ! У вас, вельмишановні посадовці є свої діти, бумеранг повертається!
Алла
Для Татьяна: Переболеют этим вирусом вся планета, если не придумают вакцину или еще чего то, это же всем понятно. Не хотите идти на ЗНО, так не идите, как Вам кто то может что то прогарантировать если мы всего навсего люди, БРЕДЯТИНА
Світлана
Для Татьяна: підтримую кожне ваше слово!!! дивуюсь, як гарно ви культурними словами описали те, що коїться!!! думаю ви правильно міркуєте "на чужих дітей можна наплювати !" і не лише на них - а на всіх, окрім наближених до тіла! я дивуюсь(а цього робити і не треба!) - як можна 13.06 відміняти пробне ЗНО, а 16.06 уже виступати з заявами, що підстав для скасування чи перенесення основної сесії ЗНО НЕМАЄ!!! та чи вони там всі з глузду зїхали??? чи щось недоговорюють??? бо мені важко зрозуміти - що сталось у період від 13.06 до 16.06??? ковід відступив??? його стало менше??? пропав??? за 2 дні??? та якби хоч між цими заявами і рішеннями було 2 тижні чи 2 місяці, то було б якось менш підозріло!!! а то ж лише 2 доби і все безпека на висоті - даєш ЗНО!!! а з приводу вашого першого речення - прикро але ніде і ніхто нічого не гарантуватиме!!! одразу згадую слова пісні "дивлюсь я на небо . хіба ж хто кохає нерідних дітей???" відповідь ви й самі знаєте!!! припустимо, чисто гіпотетично, якби у можновладців ось у цьому році були діти-випускники, то яке було б рішення про ДПА і ЗНО??? даю 200% з 100 можливих - ІНШЕ!!! чи може я помиляюсь??? про теплові удари керманичі не чули, це бачили вчителі, коли через нестерпну жару в травні 2-3 роки назад скорочували тривалість уроків, бо не всі діти мають чудове здоровя(!), були такі, яеі непритомніли, а є такі, в яких кров носом йшла!!! оптимальна температура - 18-22градуси тепла!, та де ж таку взяти в кінці червня і в липні? коли ви пишете "Побійтесь Бога!", а може вони атеїсти? зрозуміло вже ВСІМ нормальним людям, що рішення МОЖЕ І ПОВИННЕ бути ІНШЕ!!! на користь дітей!!! а не на словах - турбота(!!!), а на ділі - ідіть, здавайте!!! нехай ковід не зупинить вас.прикро, що нікому в цій країні заступитись за 11-й клас!!!
Комментировать