Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Наказ МОН № 219 від 26.02.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 219 від 26 лютого 2015 року

Про проведення перевірки, передбаченої
Законом України "Про очищення влади"

Відповідно до Закону України "Про очищення влади", Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2034 № 2014 року № 563 (далі - Порядок), та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, НАКАЗУЮ:

1. Провести в Міністерстві освіти і науки України перевірку, передбачену Законом України "Про очищення влади" (далі - перевірка), стосовно керівників та працівників структурних підрозділів Міністерства, керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства за графіком, згідно з додатком 1.

2. Визначити Управління роботи з персоналом та керівними кадрами відповідальним за проведення перевірки.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства забезпечити ознайомлення працівників підрозділів, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

4. Особам, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки, встановленого графіком, згідно з додатком 1, подати до Управління роботи з персоналом та керівними кадрами власноручно написану заяву про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо. нього за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку разом з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, а також копіє паспорта громадянина України.

5. Управлінню роботи з персоналом та керівними кадрами (Легенький М. І.), Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.):

протягом трьох днів після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

6. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гевка А. Є.

Міністр       С. М. Квіт

Освіта.ua
26.02.2015

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
МОН снова изменит формулу финансирования университетов По словам Сергея Шкарлета, распределение средств между вузами должно быть справедливым
ЕС предупредил МОН за попытку разрушить реформу, - СМИ И.о. министра получил предупреждение представительства ЕС об опасности изменений в министерстве
Высшее образование можно будет получать на предприятии Минобразования разработан проект положения о получении образования по дуальной форме
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!