Про оголошення конкурсного відбору членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України

Наказ МОН № 53 від 26.01.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 53 від 26 січня 2016 року

Про оголошення конкурсного відбору членів
науково-методичних комісій (підкомісій)
сектору вищої освіти Науково-методичної ради
Міністерства освіти і науки України

Відповідно до Положення про Науково-методичну раду Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.09.2015 № 922 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 27.10.2015 № 1115) та Порядку конкурсного відбору членів Науково-методичної ради та науково-методичних комісій Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 № 1246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 2015 за № 1542/27287 НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурсний відбір членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

2. Встановити структуру науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України та кількість осіб, які мають бути відібраними до їх складу згідно з додатком.

3. Визначити перелік документів, які необхідно додати до заяви про участь у конкурсному відборі:

  • біографічну довідку (резюме);
  • мотиваційний лист;
  • завірені копії документів, що засвідчують досвід науково-методичної роботи претендента (проект стандарту вищої освіти або його фрагменту з певної спеціальності та ступеня вищої освіти, або профілю освітньої програми, тощо);
  • рекомендацію державного органу або роботодавців (підприємств, організацій, установ) або об'єднань роботодавців, або вищого навчального закладу незалежно від сфери управління та форми власності, або наукової установи, або Національної академії наук України, або однієї з галузевих національних академій наук, або професійної асоціації (для міжнародних експертів - донорської або благодійної організації, що бере на себе витрати з його участі в роботі Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України). Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

Документи для участі у конкурсному відборі повинні бути прошиті, кількість аркушів пронумеровано та скріплено підписом претендента.

4. Взяти до відома, що відповідно до абзацу другого частини шостої статті 13 Закону України "Про вищу освіту" до складу Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України не можуть входити керівники та заступники керівників вищих навчальних закладів (наукових установ), більше одного представника від навчального закладу (наукової установи).

5. Визначити строки подання документів претендентів до складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України: з 8 по 26 лютого 2016 року.

6. Відповідальною за прийом документів учасників конкурсного відбору та надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору визначити Дідусенко Світлану Іванівну, головного спеціаліста відділу університетської освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України (телефон - (+38044) 481-32-37).

Документи учасників конкурсного відбору приймаються поштою за адресою: 01135, м. Київ, просп. Перемоги, 10, кімн. 244.

7. Департаменту вищої освіти (Шарову О. І.) опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті "Освіта України".

8. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпеченню діяльності Міністра (Загоруйко Ю. А.) забезпечити розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Т. в. о. Міністра       Совсун І.Р.

Освіта.ua
26.01.2016

Популярні новини
В Украине откроют Офис программы «Горизонт Европа» Ключевой задачей Офиса будет предоставление целевой поддержки украинским исследователям
Физику планируют сдавать всего 2% участников НМТ Большинство абитуриентов намерено выбрать третьим предметом НМТ историю или иностранный язык
НМТ позволил зачислить рекордное количество абитуриентов В Минобразования отмечают, что выбранная модель проведения НМТ оказалась успешной
Власти обещают сделать механизм НМТ удобным Модель проведения национального мультитеста будет отвечать пожеланиям участников вступительной кампании
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев