Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти

Постанова КМУ № 1028 від 15.11.2019 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 1028 від 15 листопада 2019 року

Про виплату допомоги вчителям
закладів загальної середньої освіти

З метою покращення соціального захисту вчителів закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити у 2020 році виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

2. Установити, що виплата допомоги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2020 року. 

Прем'єр-міністр України                 О. Гончарук

Освіта.ua
15.11.2019

Учеников 4 и 9 классов официально освободили от ДПА Отмена государственной итоговой аттестации происходит уже в четвертый раз подряд
Минимальный порог НМТ ниже порога угадывания, – министр Порог тестовых баллов за выполнение блоков мультитеста, ниже порога угадывания
Школьные знания по истории проверяют на ДПА, – глава комитета ВР Усвоение выпускниками школ знаний проверяется во время ДПА, а не вступительных экзаменов
Общественный диалог о модели НМТ завершен, – министр Парламент в ближайшее время должен утвердить представленную МОН модель поступления в вузы
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Вихователі ГПД та асистенти вчителя виявляється не підлягать до категорії вчитель так?
Олена
Скажіть будь - ласка вихователі групи продовженого дня та асистенти вчителя також не підлягають до цієї грошової винагороди?
Ольга
Доброго дня. Маю навантаження 0.5 вчителя інформатики ( за трудовою), 0.5 організатора та 0.5 заступника директора. Стаж роботи 5 років. Чи маю я право на ці виплати?
Юлія
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я вчитель початкових класів, на даний момент перебуваю у дикретній відпустці, 24. 04. 2020 виходжу на роботу, чи отримаю я допомогу від держави?
Кондратенко Наталья
Працюю педагогом-організатором, маю години інформатики. Стаж 7 років. Керівництво відмовило в виплатах, так як в трудовій я записана не як вчитель а як педагог-організатор.
Галина
Для Кондратенко Наталья: правильно відмовило. Бо в постанові чітко вказано "вчителям", а не педагогічним працівникам
Кондратенко Наталья
В деяких областях все нормально а в Дніпропетровській ні.
Галина
Для Кондратенко Наталья: як це "нормально"? Якщо вони виплачують іншим працівникам, то порушують постанову. Прийде перевірка і гроші заберуть. Хочете аби було по іншому, то треба не порушувати нормативні акти, а вимагати внесення змін до них.
Комментировать
Юлія
Я не розумію чому я не маю 10 років стажу і не отримую допомогу бо знаходжусь в дикреті. Я такий же вчитель. Пішла офіційно в відпустку. Мене не звільняли, стаж я не втратила. Але в списки не проходжу. Цікаво. Хто може пояснити. Надати правильний документ і речення де написано що не повинні такі як я отримувати дану виплату
Економіст
Для Юлія: а Ви зарплату отримуєте, знаходячись у відпустці? А грошову винагороду? А доплату за вислугу? За Вашою логікою все це Вам мають платити. Як вчителі, такі розумні люди, які навчають інших, не здатні зрозуміти таких елементарних речей. Ця виплата, є однією з частин заробітної плати, яку в відпустці по догляду не отримують. Нехай відпустку оформлює інший член родини, а Ви виходьте на роботу і отримаєте
Комментировать
Ljudmila
Теж схоже питання, як у попередньому дописі... А якщо педпрацівник працює у дошкіллі, то він має можливість отримати таку виплату ?
Юрий
Доброго дня!Педагог організатор ста роботи до 10 років ,який читає ще години отримає допомогу?
Кондратенко Наталья
Для Юрий: також цікаво.
Комментировать
Наталія
Доброго дня, Де знайти роз"яснення цієї постанови О.Гончарука? Як практично реалізувати право вчителя на ці виплати? Чи входить час декретної відпустки у стаж педагогічної роботи,якщо декрет не входить у загальний робочий стаж?
Тетяна
Адміністрацію закладу повідомили те що це стосується лише випускників 2016-2020 рр. і була подана відповідна інформація. А чи отримають працівники, які працюють, наприклад, з 2012 р.? Де можна дізнатися як отримати ці кошти?
Лілія
Доброго дня! Меня відповіла адміністрація школи, що ця постанова стосується лише тих, хто закінчив навчання в ВУЗі в 2016-2019 н.р. Чи так це? Не можу знайти роз’яснення. Дякую.
Василь
Доброго дня, якось знову забули про те що в ПТНЗ та коледжах теж працюють вчителі загальноосвітніх предметів !!! Так виникає логічне питання чи діє ця постанова відносно колег, що працюють в таких навчальних закладах ?