Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


Национальный педагогический университет имени М. П. Драгоманова (НПУ) (044) 239-30-17
г. Киев, ул. Пирогова 9  (карта)
http://www.npu.edu.ua

(044) 239-30-17

Национальный педагогический университет имени М. П. Драгоманова (НПУ)

Тип учебного заведения:Университет
Форма собственности:государственная
Стоимость обучения в год (грн.):от 5300 до 14500 (может изменяться)
Форма обучения:дневная, заочная, вечерняя
Квалификационный уровень:бакалавр, специалист, магистр
Количество студентов:36000
Город:Киев
Консолидированный рейтинг 2022:85-86 место

Бесплатное обучение:
Платное обучение:
Последипломное образование:
Аспирантура, докторантура:
  
Военная кафедра:
Общежитие:
Подготовительное отделение:
Курсы подготовки к ВНО:

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 03.08.2022

Отзывы про Национальный педагогический университет имени М. П. Драгоманова (НПУ)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олеександр
Доброго дня! Цікавить спеціальність 227. Яка вартість навчання, умови вступу та наявність і вартість гуртожитка.
Anastasiia Mazurenko
Доброї ночі. Чи можна платити за контракт в НПУ ім. Драгоманова помісячно чи посеместрово? Тільки вступаю до цього ЗВО.
Oleksandr Sich
Доброго дня. Поступив до вузу в 2013 році. Але був відрахований. Як і де забрати документи. Корпус знаходитьсЯ на саратовській
Ніна
Для Oleksandr Sich: Доброго. Звертайтесь спочатку до деканату вашого факультету, а потім - до приймальної комісії. Архів з доками знаходиться у ценральному корпусі.
Комментировать
Тільки Правда очі ріже
Студенти напряму „дизайн” (дизайн одягу, дизайн середовища) фак.філософії та суспільствознатва,в НпУ Драгоманова не отримують гідний рівень підготовки,навіть не надійтеся, що все там буде забезпечуватиметься сучасним підходом,а тільки застосуються непедагогічні манери в навчально-виховному процесі та з комплексом неповноцінності професійно-практичних занять.Щодо природничо-наукових та дисциплін гуманітарної підготовки,про них коротко:основи графічного дизайну і проектної графіки-довго будете ждать.рисунок-все верх дном,рівень викладання мазні на вищому пілотажі.Там беруть не зацікавленням студента до малювачки,а суровою мутагенною дисципліною,де відіб’ють бажання малювати,не то щоб просто куражнути від задоволення щось творити та з’єднатися з мистецтвом.живопис-там вже буде діло,йти як по маслу,там все добре,заслуговує похвали! комп’ютерна дизайн-графіка-то,простіше відкрити ютуб канал! кольорознавство-взагалі креатив до сліз.основи композиції-цікава басня. моделювання, основи екодизайну-тікайте,якщо можете!дизайн-технології віртуального простору в нпу-це вертивал сто процентів! (верти те все та валися зі сміху) проектування-все,аби розчесати язик не про закономірності проектування.Студенти надіються на викладання хочаби із засаляних зошитів,були б раді хотьби чомусь.
Тільки Правда очі ріже
Відвідавши дисципліну рисунку при нпу ,перебувавши на парі з таким викладачем як БОГДАН СКОВРОНСЬКИЙ В. простіше отруїтися чи просто збігти з заняття.Вже не відвідую її більше.Після заняття з такою унікальною методикою викладання треба,ще треба віднайти заклад,щоб відчути методику пояснення викладачем освітнього матеріалу.Студентам порада-одягайте головні шлеми та панцері.Непедагогічно висміювати викладачу-студента,яка в нього художня робота.Треба просто закрити ротака(тобто відкрити його з наукового матеріалу,буде корисн іше)і докладення зусиль від самого педагога,роз’яснивши теорію мистецтва.Якщо студент не вклався в критерії оцінювання,чи не вийшло щось,то-це вина самого викладача,що тей не вдаривши палець об палець, не надав знання студенту.Там втратиш бажання малювати.А потім щось цвірінчить там.Тому у нас ніколи не було виставки робіт студентів-а знаєте чому?Як викладали такий і результат.ПЛЮС ЩЕ РАЗ БУДЕ ТАКЕ,ЯК КИДАННЯ У СТУДЕНТІВ МЕТАЛЕВИМИ СТІЛЬЦЯМИ-таке дозволяється в навчальному закладі,то вибачне-це занадто,шалений крик ,а не спокійна розмова з студентами,який чутно аж на коридор та в інші аудиторії-то скоро чекає звільнення чекає,а не як тоді спасали шкуру викладача!!!
Тільки Правда очі ріже
З приводу викладача Кушнір Юлія В. Де вона на робочому місці,не видно щось,глухо як у танку,вона коли зберається навчати студентів Архікаду?Чи напевне загублена в лісосмугі.Чому студенти не бачать її на парах,а потім в кінці відбувається фантастика.Невже викладачка невидимою стала чи в повітрі розчинилася.Так коли вас чекати?Ще півроку вас не буде чи аж вже після року навчання зустрінемося?(на загальних підсумках).Де потім виставимо від фонаря,коли ви самі не ходили до нас, а винні стали студ енти.А на роботку коли виход?Чи ви тільки у нас на ффс,в НПУ для безфункціональної кількості?
Тільки Правда очі ріже
Люди,стережіться кафедру дизайну,це не смішно,а велика проблема для тих хто там вчиться,ось розпочнеться!-з такими викладачами як: Дерман Лілія.,Сковронський Богдан.,Бут Наталія-ця не поставить бал(забуде голову)вчасно,знайдеться (Дерман Л.) хто поставить бал непескладаємий-нижче плінтуса,і вилитиш!В них така педагогічна тактика.-Випорхнеш як пташка зі швидкістю,кожний може бути на місці залишишся без диплому,зроблять все можливе і будуть старатися любими способами,адже вони на посадах вже зак ріплені,і робитимуть,що захочуть,кожний із вас може бути в номінації,над ким знову будуть глумитися.К-це горе викладачі,ти приходиш вчитися розраховуєш на получення освітньої послуги-а потім перед захистом,хто наступний??там можеш і не отримати диплома.Один за одим там покидають приміщення.навпаки,вуз старається зберегти людей та репутацію,але у нас не тей случай.Декану Дроботу І.всеодно,на серйозну освітню проблему!
Комментировать
Drakula
Приветствую. Закончила в этом году бакалаврат факультета социально-экономического образования, кафедра теории и технологии социальной работы . Сокурсница поступала далее на магистратуру и также, как и все 4 года обучения до этого, в данном случае имели место быть подтасовки результатов поступления со стороны кафедры факультета. В итоге поступила большая часть, кто на бакалаврате практически не ходил и не учился, закрывая сессии и работы взятками в различной форме (конфеты, деньги, услуги - сходи сделайпринеси). Те же студенты, что проявляли себя во время обучения и честно ходили на пары, сдавали работы, и при поступлении точно также честно сдали экзамены, им приемная комиссия, проверяющая результаты работ, еще и завалили (снизили баллы), а тем, кто проявил смекалку и поднес вовремя презент, поставили высокие баллы.
Алекс
Не раджу цей університет. Неорганізованість і брехня. Брехня полягає в тому, що ми вступали на факультет психології, на спеціалізацію соціальна психологія і психотерапія. Провчилися там 2 роки магістратури, щиро вважаючи, що в нас у дипломі буде зазначено: здобув(ла) кваліфікацію соціального психолога та психотерапевта. Якщо не в дипломі, то хоча б додатку. А як інакше? Якщо наша кафедра мала назву «Кафедра загальної і соціальної психології та психотерапії». Дуже неприємний «сюрприз» нас чекав у день отримання диплома. У дипломах, які ми отримали, було зазначено: спеціальність «Психологія», освітня програма «Соціальна психологія». Жодного слова про психотерапію не було ні в дипломі, ні в додатку. Університет, а саме, факультет психології не пройшов акредитацію (за цією спеціалізацією та іншими, наприклад, політична психологія та ще деякими…). Обурило й те, що ніхто про це не був попереджений. Офіційних пояснень ніяких не було. По-типу, беріть, що дають. Тому застерігаю майбутніх вступників, ретельно перевіряти чи пройшов університет акредитацію, і взагалі, чи мають дозвіл набирати студентів на навчання на ті спеціалізації, які вони собі «понапридумували».
Катя
Добрый день, хотела бы узнать по поводу исторического факультета. Интересно ли там и где проходят практики, не смогла найти отзывы чтобы кат-то понимать ситуацию с факультетом истории в этом вузе?
Mariy121
Драгоманова в отдел кадров, как по мне ,набрал самых хамских бабуль, которые только и пользуются возможностями унизить тебя и показать их превосходство . Если вы надумаете переводится у вас будут большие проблемы , они просто так документы не отдадут, я смогла забрать документы аж 23ноября, так как они документы не умеют и не хотят делать , К примеру академ довідек делали больше месяца, и без помощи университета в который я перевелась, я б не справилась. Так как у меня были проблемы( могли недопустить к сессии) они каждый день звонили в деканат Драгоманова , напоминая им что им нужна эта довідка ну и все остальное документы ( которые подаются в университет). Касательно учебы, если вы идёте на филолога, то это ни о чем, будете учить литературу и разные виды языковедения ( которые даже не все преподаватели знают). Я учила английский и китайский, про англ скажу одно, как повезёт с преподавателем так вы и будете знать, ещё один плюс , что будут читаться некоторые дисциплины на английском, китайские же -дно, он начался со второго семестра на первом курсе . И знания слабые очень, нас даже не учили строить предложения , то о чем можно говорить
Норма
Оминайте факультет філософської освіти дизайн так як не пришей рукав .розведуть як блох.Лоховодів куча чимала.компів немає зламки.Будуть давати перелік предметів не тих що потрібно для вивчення дизайну а філософських мотивів і педагогічних !це щодо дизайну кафедра відкрита цікавим методом як може бути дизайн у педадогічному от як за все сплачено там і заплачено.Перспективи розвитку немає навіть на практику нікуда не водять тільки завдання дають а вот щоб нас на виробничу кудись повезли це прийдеться довго ждать.а гроші батьки платять.за що за дух святого дизайну.викладачі у нас під одним видом такий набор емоційно адекватний деякі й на пари не ходять !2 курс у нас зовсім не було конструкції композиції бо препод не являвся ми приходили сиділи ждали і так год.нащот деканату як не зайдеш туди по вопросу хами як проходять консультації вступникам чи дні відкритих дверей то геть інші люди.Жалко дітей .У нас немає недостача дисциплін для нашої спеціалізації,а вже переглядала розклад навчання інших вузів там геть не такі предмети але у нас є базові і то сам на опрацювання.Це викинуті батьківські гроші на вітер хто на контракті .робочий колектив кафедри то вообще нонсонс ніхто ж не знає !ті хто вступають готовляться до цікавимх подій наївні !і це не всі секрети нашого закладу.
Норма
Для Норма: не стидно Дизайну в НПУ тримати насильно на кафедрі ,зроблять усе щоб ви не поступили в інший НВЗ гніди паскудні навіщо таке робити це на вашій совісті.Хай бакалаври знають як іііііх будуть тримати у них все впереді.Отакими сльозами студент плакав ви гнилі з середини.На що спроможні аби удержати немає чому гордитися ви нікчеми.Стид і срам Легенькому Юрію, що держить паскудних подставних людей та і кафедра блохорадственна.Ставляють бали та завлікають ідти в притон ні ні нехай вся країна знає чим ви займаєтеся яка ганьба.це ж надо до такого опуститися щоб не дати волю студенту обирати робити вибір куди йому вступати гнилі!йдуть на різні провокації і підстави!немає плюсів там ви будете плакати всі 4 года ,а потім вас як шавок заведуть знову на привязі ,на засморзі в тей бидлан не повласній волі і скажуть приповзеш.ось така шарага гнидява ФФОН та комньйони.ганьба! бюджет на дизайні через зад виданий ви ніхто проти волохатих рук затянуть в нпу на карабіні купа сліз на все життя спаклюжене життя гніди скрізь на факультеті проблеми бо гімно пора закрить навчання саменький це ніякого підлота процвітає одних пропихнули і інші все ніхто
Норма
Для Норма: екзамени писали через зад на вступ НПУ все підставні чужі ворсаті покриви для когось ходять підсказують для тих хто тупий роблять підсказки і завишають бали і там принята вказівка умних стоять над ними як партізан що не получили бютжетні місця на навчання.а потім ти в шоці сидиш чому тупорилі получили бюджети а ти так писав старався і нізчим.бо там все було продумано як утоптати а своїх пропихнути.Деяким звонять в Деканат та благають імбіцилам поставить хороший бал і їм просто так натягують бизмозглим.де справедливість.А хто на контракті самі писали і робили вчаться і платять а хто позаймав бюджетні місця покупляли диплом і бютжетіки подавали смішно так позорище гниле!це реалія НПУ позор мерзко.ніяких біжіть хоча як ступили то вже не зможете втекти вас не відпустять просто так ви попали у капкан.абітурієнти не відіться йдіть краще в інші заклади бо будете довго плакати отакими сльозами і жалкувати!!!!повірте я відкриваю очі вам
Норма
Для Норма: нехай батьки читають абитурієнти факультет філософської освіти і науки вся їхня шайка недостойні гніди Малята бакалаври з дизайном вам в цьому році не повезе акредитація може рухнути.велике питання стоїть .кафедра ж то открита цікавим способом то акредетацію вряд лі такий жах пройде як факультет філософської освіти і науки.
Комментировать
Елена
Здравствуйте ) подскажите какие екзамены нужно сдавать для поступления на факультете хореографии ? Есть ли хореограф режиссёр ?
Юля
Для Елена: +
Комментировать
студент
Прошу помощи студентов НПУ. Подскажите, где расположены общежития НПУ. Интересует общежитие факультета иностранной филологии и в каком они состоянии. На сайте не возможно найти
Инна
Для студент: ул. Тимошенка 2з (это на Оболони), не далеко от ТРЦ "Dream Town"
Комментировать
Asya
Добрый день! В этом году получаю бакалавра. Скажите, пожалуйста, нужно ли сдавать ЗНО, чтобы пойти дальше на магистратуру? Обучение заочное, по контракту.
Юля
Я випускниця НПУ ім. М.П. Драгоманова. Навчаюсь на спеціальності Менеджмент: "Управління інноваційною діяльністю". Навчання на цій спеціальності є дуже перспективним та актуальним, адже інновації є вагомою конкурентною перевагою кожної сучасної організації. А саме на цій спеціальності є змога навчитися здійснювати управління інноваційною діяльністю. Навчання є дуже пізнавальним та спрямованим саме на набуття практичних компетенцій. Кожен викладач є професіоналом своєї справи та має в своєму арсеналі різноманітні інноваційні методики викладання, які роблять навчання не тільки інформативним, а і цікавим та захоплюючим. Вагомим плюсом є те, що на навчання приймаються особи без обмеження віку, які отримали диплому бакалавра або спеціаліста у будь-якій галузі знань.
Ананас
у вас на сайте не работает вкладка факультеты!
Татьяна
А как на счёт бюджета? сколько балов нужно набрать, что бы попасть на бюджет?
АлАндра
Для Татьяны: В двух коротких предложениях три ошибки. Какой бюджет!?.
Комментировать
татьяна
А как на счёт бюджета? сколько балов нужно набрать, что бы попасть на бюджет?
vladi?mir!
Для татьяна: Хоть и некропост, но всё равно отвечу : чтобы попасть на бюджет в стольынй град Украины нужно 200 баллов как минимум, держу в курсе
Комментировать
Андрій
НПУ- це один із найкращих педагогічних університетів України, тут мають навчатися найрозумніші студенти.