Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Міша
Чи має право комендант заставляє робити ремонт в кімнаті під час навчання за свої кошти, я тільки заселився недавно, на яку статтю можна спиратися?
Міша
Доброго дня. Підкажіть будь ласка якщо в гуртожитку у моїй кімнаті був мій сусід по кімнаті а мене не було, комендант прийшов і побачив заборонений прилад(обігрівач) і вилучив його без мого відома а він був моєю власністю, і комендант каже що віддасть прилад коли я буду виселятися з гуртожитку а це буде десь через 3-4 роки, а на приладі вона написала номер кімнати, чи рахується це крадіжкою і пошкодження майна? Чи має вона на це право? На яку статтю можна спиратися? Чи можна звернутися до поліції?
Влад
Для Міша: договір почитай, чи можна використовувати в гуртожитку електроприлади, Якщо ні, то вона має право і виселити за це.
Максим
А якщо обігрівач не був увімкнутий?
Комментировать
Марія
Доброї ночі.Студентка 1 курс оплатила за 10 місяців проживання,вирішила переїхати на квартиру,договір розривати поки що не хоче ,якщо вразі не передумає більше проживати,чи може потім звернутися і куди саме,про повернення коштів за місяці які не проживала?
Економіст
Для Марія: нікуди вона не має звертатись якщо хоче залишити за собою місце в гуртожитку. Це так само як з орендою квартири. Якщо Ви її орендуєте, то не має значення живете Ви там постійно, просто завезли якісь свої речі і там їх зберігаєте чи приїздите раз на тиждень на побачення, все одно маєте платити орендну плату. Так і з гуртожитком. Або офіційно виселяєтесь і розриваєте договір, тоді Вам повертають переплачені кошти, або продовжуєте вважатись такою, що проживає і ні про яке повернення коштів мови йти не може.
Комментировать
Татьяна
Дякую що відповіли, але не пустили навіть сумкку на п’ятий поверх віднести.Думаю що не сподобалося, що я запитала в них чи вони щось збираються робити з дахом,бо при заселенні дитини був дощ і в душі та туалеті бігла вода з стелі,то моє зауваження дуже не сподобалося.
Татьяна
Доброго дня! Підкажіть будь -ласка,чи можна одному з батьків раз в тиждень зайти до гуртожитку в кімнату.При наявності маски.
ЛЮДМИЛА
Для Татьяна: я сама из общежития, то родителям конечно можно зайти(на случай возьмите паспорт для подтверждения личности)
Комментировать
Віталій
Вибачте підскажіть на який закон можна опиратися коли тебе смушують платити за якісь (ремонти, кульки ,форму)?
Олег
Добрый день. У меня вопрос. Приехали заселять сына в общежитие.(КУК), отказали в заселении...сказали, что после окончания первого курса при выезде в комнате оставили бардак. Есть фото отчёт...комната была убрана и чистой. Я военнослужащий, участник АТО, и мне не нравится как отнеслись к моему ребенку...да ещё и нагрубили моей жене какие-то 25 летние решалы-заселяющие (заведующие) когда она попыталась разобраться в данной ситуации. Имеют ли они право не заселять ребенка участника АТО(ООС).
Галина
Для Олег: мають. Якщо виселили за порушення внутрішнього розпорядку (порушення поведінки, неприбирання в кімнаті тощо).
Комментировать
наталья
Харьков ХПИ оплата минимум за 6 месяцев,но с этим уже смирились,хотелось бы узнать имеет ли право администрация требовать деньги на ремонт общежития,на какую статью нашего законодательства мы можем опираться,как пресечь попытки администрации постоянного вымогания денег на разные нужды
Анастасія
Что если не получилось подать заявление на поселение в общежития в указанные сроки, комендант имеет право отказаться принимать документы после 1 сентября?
Татьяна
Здрастуйте! Скажите пожалуйста, дочка в общежитии на первом курсе была в одной комнате,а на второй переселили к девочке с третьего курса, можно ли так поступать?Спросили почему и нам сказали ,а что здесь такого подгружаться,а в той комнат5 будут жить ее одногрупница которая не жила на первом курсе
Галина
Для Татьяна: Ніхто не зобов’язаний зберігати конкретне місце в гуртожитку за конкретним студентом. При заселенні взагалі можуть не звертати уваги на те де жив минулого року. При бажанні, згодом можна спробувати помінятись з кимось місцями.
Комментировать
Андрей
В ХНУРЕ не хватает мест в общежитии. Что делать? Стоит толпа людей с чемодана и, вызвали охрану, никого не пускают
Галина
Для Андрей: Що означає стоїть толпа? Мали приїхати на поселення лише ті, хто отримав місце в гуртожитку. Якщо місць не вистачає, то у виші є свої правила заселення, згідно яких рада з поселення визначає кого заселяють та в яку кімнату. Всі кого визвали на поселення вже має своє місце в гуртожитку.
Комментировать
Роман
Можу я жити з дівчиною в одній комнаті? І якщо так то платити за кімнату чі за двох людей
Галина
Для Роман: Лише якщо Ви одружені, і у вас в гуртожитку є поселення в кімнату по двоє. Якщо таких кімнат немає, а у виші є сімейний гуртожиток, то маєте подавати заяву туди, а доки не буде місця, жити кожен в своїй кімнаті.
Комментировать
Аноним
Здравствуйте. Такой вопрос. Я заселилась в общежитие, когда был 1 курс. Но мест в общежитиях не хватает и по рейтингу оценок, кто-то на следующий год получает общежитие, а кто-то нет. (Абитуриентов заселяют всех). А вот 2-4 и 6 курсы только если попали в 1-ые списки. Имеют ли право меня выселять если я не нахожусь в 1-х и т.д. списках?
Лара
Добрый день. Есть ли законодательные основания заставлять студентов платить сразу за целый год проживания в общежитии? Если, например, не получается или не хочешь платить за год вперёд, что делать в таком случае?
Економіст
Для Лара: законодавчі підстави одні - дорговір, який Ви укладаєте (договірні відносини регулюються цивільно-правовим кодексом). Більше жодних. Виші самостійно вирішують яким чином відбувається оплата. В одних оплата йде за пів року наперед, в других - за 2-3 місяці наперед. В КПІ взагалі беруть за місяць наперед, але в них можна і субсидію оформити, тому немає сенсу брати наперед оплату, а тоді повертати гроші. За рік наперед необгрунтовано хоча б тим, що після зимової сесії Вас можуть відрахувати. Але якщо місць мало, то вони можливо так фільтрують поселенців: згоден оплатити - селишся, не згоден - ні. Це питання, яке вирішується в самому виші, ну або через суд.
Комментировать
Ольга
Доброго дня. У нас багатодітна родина (3дітей). Чи можна претендувати на пільги при оплаті за гуртожиток.
Галина
Для Ольга: ні. Але модете почитати положення про гуртожиток вишу куди вступили
Комментировать
Ирина
Добрий день! Щоб заселитись до гуртожитку потрібно довідки про доходи батьків за 6 місяців. Але мама моя почала працювати (офіційно) на новій роботі лише 2 місяці, до того працювала без оформлення. Тато працює офіційно. Чи підійде мамина довідка за 2 місяці, та чи можуть мене по ній заселить.
Галина
Для Ирина: цікаво це в якому виші такі вимоги? Чи це для пільгового тарифу? У виші питайте. Це ж їх вимоги, то звідки ж ми знаєма, я з таким жодного разу не зустрічалась
Комментировать
Світлана
Добрий день. Якщо дитина зарахована до вищого навчального закладу по квоті 4(держ.замовлення)чи є якісь пільги по оплаті за гуртожиток?
Галина
Для Світлана: звісно ж ні. Ви ж не пільговики. Ви просто зобов’язались відпрацюввти на селі. То з якої радості Ви маєте платити менше?
Комментировать
Настя
Здравствуйте, можно ли жить в общежитии если перевестись на заочную форму? Или приживают только те кто на очной?
Арина Бойко
Доброго дня, я заповняла листок на проживання в общазі , але мене не повідомили, що можна поселятися і тому я там не проживала і ніякі ремонти не робила, але сума боргу 4160 , що робити? Я там не жила, так писала заяву на поселення , але там не проживала.
Мария
Добрый день ,Моя дочь живет в общежитии и хочет остаться на летнее время,у нас льгота папа УБД. Сказали платить полностью и что на летний период льгота не распространяется .В обычное время платим половину ,хотя в законах написанно что проживание бесплатное ,законны ли их действия по отношению к ребенку ?
Галина
Для Мария: так. пільги діють на час проживання під час навчального періоду. На літо студенти виселяються з гуртожитку. Залишаються лише ті, хто селиться за окремою заявою у зв’язку з роботою (часто вимагають ще довідку з місця роботи). І в цьому випадку пільга дійсно не діє. Якщо не підходить платити, як для працюючих осіб, то донька їде на літо додому та й по всьому.
Комментировать