Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Здравствуйте,на время зимних каникул выгоняют из общежития,это законно? И можно ли этого избежать?
Галина
Для Богдан: такого бути не може. По-перше зимові канікули лише 2 тижні. Вам що виставляють оплату лише за пів місяці? По-друге дехто залишшається на додаткову сесію.
Комментировать
Александр
Здравствуйте, выселелся с общежития 2 месяца назад , имеют ли право меня не поселить на данный момент так как не могу оплачивать квартиру дальше?
123
Для Александр: мають право. Якщо немає вільних місць. В грудні закінчують навчання магістри, мають звільнятись місця. Можуть поселити на звільнені місця у січні.
Комментировать
Виктория
Підскажіть що робити, якщо в гуртожитку вже більше тижня немає гарячої води. Чи можна написати скаргу, якщо можна то куди?
123
Для Виктория: чому немає? Взагалі ніколи не було чи проблема з теплопостачальницькою кампанією? Швидше за все нічого не зробите. Якщо гарячої води небуло ніколи і Ви це знали при по селенні, то автоматично погодились на такі умови проживання. Якщо аварійна ситуація, то слід чекати коли усунуть причину аварії.
Комментировать
Норд
Не впускають в гуртожиток після 23:00 кажуть що це не вищий навчальний заклад і що в внутрішньому розпорядку гуртожитку після 23:00 можна зайти тільки в тому випадку коли я принесу справку з місця роботи (мені 18р)
Галина
Для Норд: читайте правила внутрішнього розпорядку. Якщо Ви підписувалм договір на проживання і ознайомлені з правилами, то відповідно з ними погодились. Візьміть на роботі довідку про режим роботи , якщо в гуртожитку на це погоджуються. А взагалі підніміть в судраді питання, хто буде відповідати, якщо зі студентом, який не зміг потрапити до гуртожитку, щось трапиться. Нербхідно ініціювати зміни до правил. Нехай складвють протокол про невчасне повернення та виносять догани з відробітком на користь гуртожитку але зовсім не пускати не можна.
Комментировать
Ксения
С сентября 2019г. В общежитии НТУ ХПИ по ул. Победоносцев 19 нет горячей воды, каждый раз обещают включить, но на все это время вода была только дважды, теперь "обещают" дать 05.12.19. должны ли сделать перерасчёт за не полученные услуги. Подскажите куда нужно обратиться для решения вопроса.спасибо
Галина
Для Ксения: можна, якщо Вам виставляють окремо вартість проживання та вартість комунальних послуг (таке є не в усіх вишах). Зверніться спершу до коменданта.
Комментировать
ольга
Якщо зареєстрований в кімнаті у гуртожитку,чи має право адмін гуртожитку переселити в іншу кімнату,взвязку з заселенням студентів іноземців
Галина
Для ольга: так має.
Комментировать
Лок Брандер
Допоможіть у питанні. Виганяють з гуртожитку. В перший вже день вимагають щоб я звільнив приміщення. І я немаю куди піти. Що робити допоможіть?
Галина
Для Лок Брандер: яка причина виселення?
Лок Брандер
Без причини просто хочуть звільнити моє місце
Галина
Для Лок Брандер: так не буває. Мають бути причини: порушення режиму, відрахування з закладу. Якби просто хотіли вивільнити місце, то не поселяли б у вересні. Посеред листопада не виселяють заради місця, бо студенти, які мали право га гуртожиток вже розселені.
Комментировать
Юрий
Такой вопрос. Можно ли потребовать у коменданта поменять соседа, если тот любит жить в условиях антисанитарии(везде мусор, испорченная еда(с плесенью) лежит неделями, ест в кровати,скидывает остатки еды на пол и не убирает в дальшейшем) (это главная причина моего вопроса), так же постоянные будильники на выходных с 7 до 9 утра (он просыпается,отключает их и сразу засыпает) ,даже после замечания это не прекращается. В данной комнате я живу 3-ий год,а он всего 2.5 месяца. Что я могу с этим сделать,куда жаловаться? Жду ответ!
инкогнито
Для Юрий: как же я тебя понимаю, и главное таких людей очень много... У меня похожая ситуация
Комментировать
Яна
Прохідна кімната в гуртожитку, це взагалі законно? Ніякого особистого простору, тупо коридор, через який ходять до іншої кімнати. Дівчата, зазвичай, з розумінням ставляться, але напрягає, що кімнату доводиться залишати відчиненою, бо до них зазодять знайомі постійно.
123
Для Яна: А по скільки чоловік живе в кімнатах. Бо взагалі, прохідних кімнат бути не може, але, якщо це дві маленькі кімнати в яких живе по 2 особи, то їх можна оцінювати, як 1 на 4 осіб. режим відвідування кімнат ви визначаєте самі. Якщо хтось з проживаючих проти постійних відвідувань кімнат сторонніми особами, то інші мають до цього прислухатись а з друзями зустрічатись на нейтральній території.
Яна
В одній кімнаті 3, а іншій 2. У нас в гуртожитках відтепер навіть по 4 заборонено в одній кімнаті, активно цього року всіх розселяли, тобто воно ніяк за одну не може рахуватися
Комментировать
Александр
Перевел деньги за проживание, но не указал ФИО в платежке. Подскажите, с этим можно что-то сделать?
Сергій
Для Александр: 1. Звернутись до банку з проханням повернути гроші. 2. Якщо це вже неможливо, то з номером платіжки йти у бухгалтерію ВУЗа
Комментировать
Олекасндр
Хто знає - підкажіть. За гуртожиток сума сплачена наперед зак рік. При оформленні субсидії собес відповідно до законодаства перраховує кошти на рахунок власника гуртожитку. Як отримати ці кошти студенту?
мама студента
Для Олекасндр: а де це таке написано в законодавстві? В мене теж син-студент. Подавав на субсидію, відкрив картку в ощаді, отримав на неї субсидію. все. Жодних перерахунків субсидії університету до якого відноситься гуртожиток немає.
Комментировать
Света
Ми проживаємо 4. Одна дівчина покидає кімнату чи може комендант нас всіх переселити в різні кімнати під час навчального року... Якщо ми цього не хочемо
Галина
Для Света: якщо є потреба, то може переселити. А може підселити когось, або виставити більшу оплату (якщо таке передбачено положенням про гуртожиток)
Комментировать
Анонім
У нас в гуртожитку таракани,пусті кімнати ,які потрібно заповнювати меблями тай ще комендант корупціонер і гестапо!
Настя
В нашій общагі вимагають кожного купувати страхову.Тобто в комнаті проживає 3 і 3 повинні її купити ,кожний .Це жах, все старе ,оцінку предметам ніхто не давав,і вартість її не вираховували .Що роботи в даному випадку ,куди можна звернутися?!!
123
Для Настя: Яку "страхову"? що це таке? Ви якщо питаєте, то називайте повністю, бо ніхто не розуміє про що йде мова.
Комментировать
Виктория
Я пропустила неделю учёбы из-за болезни со справкой , периодически пропустила максимум 5-7 учебных дней (из 2 месяцев учёбы), меня хотят выселить из-за пропусков , это законно , что мне делать??
Галина
Для Виктория: пропуски не можуть впливати на виселення. Виселити можуть лише або у зв’язку з відрахуванням, або через порушення умов проживання.
Комментировать
Ольга
Добрий день. Підскажіть куди звернутися якщо в гуртожитку студентам заборонили користуватися душевою кімнатою? Пошкоджень болера чи труб немає. Просто адміністраціїї це дорого .
Галина
Для Ольга: тобто заборонили? А де пропонують митись? До ректора (в його підпорядкуванні знаходиться гуртожиток), у відділ захисту справ споживачів (ви є споживачами послуг проживання), до сан.станції (неможливість підтримувати чистоту викличе санітарну небезпеку), в МОН (якщов їх підпорядкуванні знаходиться навчальний заклад, або інша вищестояща організація).
Ольга
Діти миються в кімнатах. Гріють воду і у великих мисках хлюпаються. В цому гуртожитку навіть на кухні немає крана з гарячою водою. Мова йде про Роменський коледж КНЕУ.
Сергій
Об’єднуйтеся, до проблеми підключайте кураторів та студраду (вони повинні повідомити директорів інституту та винести питання на вчену Раду), якщо не допомогло, то пишить колективні скарги. Спочатку на коменданта, потім на ректора, місцеві санстанції та органи місцевого самоврядування, далі в МОН.
Комментировать
Люлмила
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, що робити в ситуації, коли адміністрація гуртожитку прагне переселити в іншу кімнату, щоб в мою заселити іноземних студентів?
123
Для Люлмила: переселятись. Ця кімната не Ваша. Вам надають ліжко-місце в гуртожитку. Адміністрація має право Вас переселити.
ольга
а якщо приписаний,на це ліжко-місце,мають право переселити
Комментировать
Андрей
Добый вечер, имеют ли право "проверки" забирать личные вещи? А при попытке вернуть вещь, говорят только родителям, при условие что возраст 21, и что вещь купил сам, что оплата общежития проводится лично мной.
123
Для Андрей: які речі? Заборонені електроприлади? Вилучення з поліцією та виселення за порушення правил Вас би влаштувало більше?
Комментировать
Олена
Добрий вечiр! Скажiть, будь ласка, Чи правомiрнi дiiї адміністрації гуртожитку, взявши наперед гроші за електроенергію і відключати її на 6 годин кожного дня з 16 години (коли студенти саме приходять в гуртожиток до 22 години, коли готувати уроки. Допоможіть, куди звертатися.
Галина
Для Олена: неправомірно взагалі відключати електроенергію з 16.00 до 22.00. Незалежно від того чи брали гроші наперед. Для початку зверніться за роз’ясненням чому саме відключають світло. Можливо це тимчасова міра пов’язана з ремонтом електромережі і треба пару днів перечекати. Ні, то звертайтесь в профспілку, ректорат а згодом до органу у чиєму відомстві знаходиться заклад.
Комментировать
Мария
Имеют ли право забирать переноски ( которые я сама купила) если на них нету сверху колпачков?