Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Костя
Мені здається, що Опора створена для того, як раз, щоб замутити воду і своїх опорних діточок пропихнути в потрібний ВУЗ. Згадайте хоча б як вона, ця Опора, захищала Лікарчука, коли всі пищали від "розумних" тестів з англійської. У ті дні Опора нам співала, що Лікарчук самий-самий гарний, самий розумний і самий чесний. Хай нам розповість тепер Опора і цей чесний, як по-чесному можна було на 200 балів ВІДГАДАТИ тести для докторів наук Кембріджа?!
s
Вот, желающие поступить, кажется, на факультет права -будущие юристы, уже сейчас не верят в возможность законным путем добиться устранения возможных нарушений. Зачем тогда туда идти. Разве что "долары колядуваты". В любом случае грустно...
Понятливому я :)
Имели ввиду ВСЕХ приемные комиссии Вы что думаете ,Вы скажите таких-то нет в списках призеров и что-то изменится ? НИЧЕГО НИКТО не сможет сделать .Ну поговорят в средствах массовой информации и успокоятся.Чтобы отстоять право на поступление в такой ситуации нужно обращаться только в прокуратуру.Вы это станете делать? Я -нет.
Я понятливому
Если кто-либо сопоставил два списка, изданных одним министерством нашел в них несоответствие, поднимайте конкретный вопрос по конкретным людям в приемных комиссиях, публикуйте информацию в интернете.И название статьи и многие комментарии утверждают что все или почти все "липовые".Кстати речь идет не о победителях, а о призерах (дипл. 1-3 степени если уж формулировать точно)А то что накрутили с правилами приема-это точно.Причем каждый ВУЗ их реализует по своему,что для законов вообще недопустимо.
Непонятливому Я
Липовыми как раз называют тех,кого в этих протоколах НЕТ а в рейтинге на первых позициях в системе Конкурсе ЕСТЬ .Речь идет исключительно о них.Проверено по спискам Министерства. Их там нет в победителях,но их зачислят .От общественного мнения ЭТО в нашем государстве не зависит.
Светик
Светик у меня однокурсники победители олимпиад с истории и права(Украина),у однокурсници пригласительное от министра образования и у однокурсинка тоже,и ето ти хочеш сказать что все липовие?
Светик
АБІТУРІЄНТУ КНУ ім. ШЕВЧЕНКА Вы хотите сказать, что все 41 человек в списке на специальность право, заявившие о себе, как победители олимпиад по праву и истории, действительно ими являются? А не много ли для Украины? И почему Могилянка не признала этих победителей и исключила из первых рядов списка?
s
В том же КНУ до сих пор не опубликованы ограничения на количество льготников на бюджет. Вот если будет, в итоге, как в прошлом году, то пролетят и "олимпиадники" и "почти 800-бальщики" :)
Plat
у НМУ, наприклад, списки призерів уже роздруковані. і при подачі документів дані диплому звіряються зі списком.
s
Жара, затянувшееся на 5 дней ожидание, перегрелись, хочется поскандалить :)
s
Списки: http://osvita.ua/doc/files/news/7779/Spisok_536.rar http://osvita.ua/doc/files/news/7725/Dodatki_1_27.rar Вообще - одно министерство. Какая проблема проверить при приеме по фамилии, даже бумаги не нужны!
Я
Зайдіть на сайт МАН,розділ ЗАХОДИ,конкурс-захист, щоденник 3 ет.,2009-2010р., 29 квітня підсумкові протоколи ІІІ етапу, відкрийте документ, там є списки переможців.Їх просто складно найти. Не треба всіх називати липовими.
АБІТУРІЄНТ КНУ ім. ШЕВЧЕНКА
Доброго дня! Я звертаюсь до Вас з метою привернути увагу до питання, яке вже підняте Громадською мережею «Опора», а саме щодо наявності в рейтингових списках ВНЗ, а зокрема і КНУ ім. Шевченка, т.зв. "липових" переможців олімпіад та конкурсів МАН. Мною, як абітурієнтом юридичного факультету зазначеного ВНЗ було проаналізовано рейтинговий список абітурієнтів, які подали заяви на вступ на юридичний факультет КНУ ім. Шевченка, розміщений на сайті www.vstup.info за посиланням http://vstup.info/2010/i2010i80d6.030401140list.html. За результатами співставлення рейтингового списку у частині абітурієнтів, які мають право на вступ у разі перемоги у IV етапі Всеукраїнських олімпіадах та IIІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проводились у 2010 році(а саме переможці...
Svetla
Информация по КНЭУ финансы и кредит соответствует действительности только на треть. Действительно, 1 абитуриентка не принимала участия в таких конкурсах. Остальные 23 настоящие. Проверены лично заинтересованной стороной.
2010
перевірте ЛНУ творчі конкурси краще.дочка одного з викладачів тернопільського вузу за хорошими зв*язками батька після творчого конкурсу з 119 стала 20.(журфак)
Darkness
Маша яб не сказав. Мій друг зайняв 3 місце Малої академії наук по історії - не вистачило 2 бали по загальним тестам+захисту роботи щоб мати 1 місце. Спочатку він теж не хотів але потім втягнувся і пішло -поїхало
Маша
Навіщо взагалі ці олімпіади? Вони не показують нічого, крім можливостей керівників шкіл та гаманця деяких батьків. Олімпіади районного рівня примусово-добровільні, далі- все за бабки (починаючи від підготовки дитини, закінчуючи результатом). Талановитих дітей треба виявляти, але на ДОБРОВІЛЬНИХ засадах, в цьому повинні бути зацікавлені ВУЗи, які можуть проводити заняття з дітьми на своїх кафедрах, з їх технічними можливостями та викладацьким складом. Те що зараз - відволікання від навчання та велике поле для зловживань та фальсифікацій про які пишуть у статті.
Абитуриент
Поэтому в списках Киево-Могилянской Академии убрали заблаговременно "переможцив", и установился новый список, вообще без них.Чтобы не видно было.