Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
макс
Якщо людина ніколи нічого не вчила вона не напише нормально ЗНО,для прикладу у переможця олімпіад 4 етапу повинен бути бал по олімпіадному предмету мінімум 190+,організація ОПОРА виступає за ЧЕСНИЙ вступ,а ті що купили собі бюджет хай йдуть до задниці...
Светла
То Костя: что-то много в твоих словах к Д. злобы, через которую просвечивает элементарная зависть. Программа, о которой пишет Дівчинка, действительно бесплатная. У нас девчонка из школы ездила по ней в Штаты. Она точно ничего не платила. А насчет Опоры... Доля правды есть в твоих словах. Но сегодня они с нами в одной команде. Благодаря их статье, сегодня из списка в Гетьмана исчезла лжельготница. Спасибо им за это.
s
Липовых победителей наверняка не больше, чем липовых аттестатов, справок, медалей и тестов. Поэтому, пожалуйста, только факты! Менять правила приема нужно, но только после окончания вступительной компании. Хорошо продумать и, потом, не менять до окончания следующей :)
Дівчинка
To Толик ДІВЧИНЦІ: Пане, на грубіянство з вашої сторони грубістю відповідати не хочеться. Чи, може, це грубість Маші?
Толик ДІВЧИНЦІ
Пошла ты в США. Вас там, ЗАпоре, еще и шпионских штучек учат? Молодец, следи.... Внимательно следи.... За всеми..... Деньги надо отрабатывать.
Дівчинка
Я не є представником Опори! І далеко не є представником Лікарчука. Окрім того, я жодного разу не казала, що ВСІ переможці липові. Але ж є таки липові! От проти них я боротьбу й веду.
Костя
Не розумію, чому ви приховуєте те, що Вам платять гроші США. У цьому нічого поганого немає. Те, що Ви фінансуєтеся із-за кордону можна найти на Вашому сайті за адресою: http://www.opora.org.ua/page/ourstrategy/ Там, зокрема згадані Ваші Спонсори-Пaртнери Charles Stewart Mott Foundation - Mott Foundation Building, 503 S. Saginaw Street, Suite 1200, Flint, Michigan 48502-1851 І ще, я не розумію. У Вас, що завдання загітувати всіх до США. Менгі подобається ПОЛТАВА. Це моя БАТЬКІВЩИНА. Я хочу вчитись і жити тут. І хочу, щоб в Україні можна було жити. Тому я підтримую наведення ПР порядку.
Евеліна***
Тести не показують рівень знань.Я вчилась нормально,а тести здала набагато гірше ніж моя однокласниця,яка просто вгадала багато тестів..з укр.мови в неї аж 170...несправедливість,вона в диктанті зробила 29 помилок(в 9 класі),а тести вгадала і все супер...обідно,що вона поступить в якись престижний ВУЗ,а я маючи набагато більше знань буду,мабуть вчитись в приватному........а на рахунок липових переможців,то не знаю,можливо...чомусь в списках аж занадто багато переможців олімпіад.
Дівчинка
To Маша: Таким чином, ви і Толик - теж одна особа, оскільки маєте одну і ту ж IP: 85.114.206.1--.
Маша
Шановні Панно і Дівчинко! Я так розумію - ви одна і таж особа! Причому, оскільки ви соромитесь виступатипід одним ім"ям, вам мабуть є, що приховувати. Зважаючи, що ми зачепили тут дві гострі теми: чесності тестів та Опори, скоріш за все ви або представник Лікарчука, або ж, знову, Опори. Спілкуватися з вами обома, мені не хочеться, бо я щиро сумніваюся у вашій чесності. пробачте.
Дівчинка
To Костя: Костю, повторюся ще раз: ця програма є БЕЗКОШТОВНОЮ, на неї можуть пройти всі бажаючі, хто має БАЗОВІ знанання з англійської. Програма FLEX. Спробуй прогуглити. Там великий конкурс, починається щороку десь у вересні-жовтні. Витрати на візу, квитки і проживання повністю фінансуються US Department of State. Мої батькт мали тільки оформити мені закордонний паспорт. І не треба називати мене "дітей-хапуг, злодіїв, депутатів". Моя мама - рядовий бухгалтер, а тато - інженер у СІЛЬСЬКОМУ інституті досліджень сільгосптехніки. І, повір, живуть на 1000 грн у місяць кожен. І знайома моя, яка ніколи не була закордоном, здала тести на 186. США не фінансують Опору, це великий обман, вигаданий тими, хто Опорою не є задоволеним.
Толик
Я, лично, считаю, что человек должен быть специалистом в одной области. В физике, матиматике, биологии. То что у Вас по украинскому языку 250 балов дофени. Потому, что вы не будете писателем после университета. А если вы не будете знать свой предмет, зачем вам занимать чужое место. Мне, кажется, что при вступлении должен быть один предмет. Тот который ти выбираешь на всю жизнь. Что касается ЗАпоры, то у меня свое мнение. Продажная и противная лавочка. И, действительно, оплачивается из-за бугра.
s
Кстати, да. Не желая, опять же огульно обобщать, хочу заметить, что часто у призеров олимпиад и МАН тесты лучше, чем у победителей. Тоже можно сказать и о школьных медалях. Да и в самой системе тестирования за 3 года, наверняка, уже были найдены лазейки. Пока родители с деньгами и связями будут считать, что "круче" купить липовую льготу, диплом, медаль (часто одновременно) для "бесплатного" обучения, чем заплатить за контрактное обучение своего не самого умного чада - умные и недостаточно обеспеченные дети будут не в университетах, а на базарах, стройках и в магазинах.
Костя
To Дівчинка: Звичайно, я в Америці тести не вчив. Мій батько чесно заробляє гроші. А усі хто чесно працює можуть чупити лише місячний квиток на метро, а не квиток в США. Ти, дівчинко, прочитай ще раз, що я пишу і проаналізуй виступи Опори. Очевидно, для тих хто бачить і чує, що ті ж СШП я кі безкоштовно фінансували твоє навчання англійської, фінансують і Опору. Проте, ні у США, ні у іншій країні ніколи не зрозуміють, як можна назвати справедливим тестування, на яке може відповісти тільки 5% учнів. Причому ця цифра майже один в один відповідає тим хто має змогу вчитися закордоном. Тобто кількості дітей-хапуг, злодіїв, депутатів одним словом!!!!!
Светла
То Людмила: не нужно так наезжать на детей-победителей. Среди них есть всякие: и настоящие (к каким скорее всего относится Маша) и липовые (купившие МАНы на местах и попавшие в приказ и сейчас липовыми не называющиеся) Льготы нужно отменять или изменять (например, добавлять баллов 10 или учитывать только профильные работы: поступаешь на экономику - засчитывается работа только по экономике, а не укр, мат, геогр, англ, франц, нем....) Что-то типа того. При условии ОТКРЫТОЙ защиты с присутствием всех желающих и записью на видео. Сейчас же даже преподавателей на защиту не пускают. Чтоб не так стыдно было отдавать первые места кому-попало, наверное
панна
To Маша: А можна питання: на скільки ти балів написала тести? Взагалі, всі результати тестів які в тебе? А які з того пердмету, з якого ти писала роботу МАН? Розумієш, суть статті в тому, що багато переможців МАН цьогріч НЕ Є переможцями, а обманюють приймальні комісії. Окрім цього, часто діти-переможці олімпіад/конкурсів мають низькі бали. Приміром, дівчинка, що є переможницею, має 680 балів. Чому такі низькі результати? От тим і незадоволення виникає часто. Якщо ти справжній переможець, ти маєш якісні знання, напишеш тести гарно і вступиш без "пільг".
Людмила
Если призёры всяких там олимпиад такие умные, как они себя тут позиционируют, то должны были тесты написать на 200 баллов. Но что самое смешное одна такая победительница из класса моего сына сдала тест аж на 140 баллов... И после этого Вы будете доказывать, что МАНовские победители имеют больше прав для поступления в ВУЗы, чем абитуриенты, которые имеют намного больше балы... Видетели они сидели в библиотеке... Ну и что? Сидите там и дальше... Вы написали работу только на одну тему... А дети сидели за учебниками и знаний у них намного больше, чем у липовых МАНовцев...
Дівчинка
To Костя: Чувак, не треба виступати, що тести можна було просто ПОВІДГАДУВАТИ. Вони були важкими за рівнем лексики, так, згідна на всі 100%. Але знаючи лексику, можна було їх нормально здати. Я сама здала тести на 200 балів, хоча до цього вивчала англійську 6 років плюс рік провела у США як студентка за обміном (БЕЗКОШТОВНА програма Американських Рад). Не треба гнати на Опору, вона нам якраз допомагає, бо привертає увагу громадськості до певних питань. Якраз після деяких чергових статей Опори у КНУ ім. Шевченка дуже швидко нормалізувалися списки, точніше з"явилися. Костя, Опора - крута організація, що покликана допомагати НАМ. Не варти на неї гнати.
Маша
Я протягом чотирьох років працювала над науковою роботою в МАНУ. У цьому році отримала третє місце. Хто бажає позмагатися і посперечатися, хай візьме ноги в руки і топає в бібліотеку. У мене не було вільної хвилини. Я весь час працювала. А тепер маю виправдовуватися, що все чесно? Я думаю, що ці балачки навколо переможців олімпіад навмисно піднята тема, щоб відмінників виставити не тільки "ботанами", але й нечесними. Соромно за вас. І я також погоджуюсь із Костею.
Толик
Вопрос к ЗАпоре. Я победитель олимпиады, которая проводилась в универе. Меня нет в списках Министерства образования. Где мне повесить объявление, что я имею право на льготы при поступлении? Зачем всех и вся гадить? Я согласен с Костей. ЗАпора хочет славы и скандала, чтобы "решать проблемы" своих отпрысков. Всем привет!