Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ксюша
До ФІЛІПА. І це ви хвастаєтеся такими високими рейтингами вашого знайомого - переможця олімніади по історії :Знакомый. Тесты: украинский - 199.5, история - 199, английский - 170. И он победитель олимпиады по истории! Он должен поступать на истфак, а не кто-то кто выехал на тесте по английскому! Я не переможець олімпіад, однак мої бали з історії - 199.5, англійська - 191.5, мова - 200 балів. Так, що для переможця олімпіади з історії , як на мене, мало бути з історії 200 балів, і то з 82-х можливих "ВЕЛИКИЙ ОЛІМПІЄЦЬ" МАВ БИ ДАТИ 82 правильні відповіді. А так - смішно і стидно від таких переможців олімпіад.
ксюша
Серед тих переможців олімпіад та 4 етапу МАН , без сумніву, є талановиті діти. ОДНАК!!!! Більшість із них ( і це не просто вигадка, заздрість, бажання облити брудом і т.д.) просто-напросто купляють цю перемогу заради пільг при вступі до вишів. А ось цим талановитим дітям, які б завдяки своїм знанням та розуму здобували перемогу на олімпіадах чи 4-иу турі МАН, туди , на жаль, дорога ЗАКРИТА! Я знаю таких "видатних і розумних" переможців, як кажуть росіяни, "не по наслышке". Я переконана на сто відсотків, якби зняли пільги для переможців МАН та олімпіад , то й не було б тоді ніякого ажіотажу навколо купівлі-продажу цих дипломів для переможців.
СеребряННому гуММанитарию
Уже видно, какой вы медалист и какой вы победитель... Вопросов НЕТ. 100% поддерживаю маму абитуриентки из Львова! Чтобы иметь отличные оценки по ВСЕМ предметам, в нашей тупой школе, где учителям давно надоела их работа за ничто, мы во вторую смену занимались с репетиторами по предметам тестирования. КАКАЯ УЖ ТУТ ОЛИМПИАДА???? Все это обман, обман и еще раз ОБМАН
мама випускника з Львова
To Філіп: Абсолютно згідна. А атестат з врахуванням оцінок за предмети, що "не профільні" за вибором олімпіадника бо вони йому за великим рахунком зовсім і не потрібні (наприклад географія чи біологія для компютерного генія)
ирина
я так понимаю, что если ты "олимпиец", то НЕ МОЖЕТ у тебя тесирование по этому предмету быть меньше 190 бл, а есть. А есть "олимпийцы" с тестовыми балами по ЭТОМУ же предмету 171 б! это как? переволновался на тестировании?!
Філіп
Ирина, вы не правы. Олимпийцы талантливы, просто, к примеру, если человек победитель олимпиады по истории, а тест по английскому запорол - он глуп? Да он в разы умнее того, кто наугад набрал баллы по тестам выше него. Живой пример. Знакомый. Тесты: украинский - 199.5, история - 199, английский - 170. И он победитель олимпиады по истории! Он должен поступать на истфак, а не кто-то кто выехал на тесте по английскому!
То мама випускника з Львова:
Я сам победитель Всеукраинской олимпиады. И тем не менее я серебрянный медалист, у меня все тесты сданы выше 196 баллов и я прекрасно владею знаниями в рамках программы по предметам как своего направления(гумманитарное), так и всем остальным курсам.
To ирина:
Подразумевается то, что они достигнув высоких результатов в изучении дисциплин, связаных с направлением подготовки за ОКУ "Бакалавр", имеют право поступления в любой вуз страны при предьявлении олимпиадного диплома Всеукраинского уровня. и все вузы страны, кроме Могилянки, требуют оригиналы дипломов. Могилянка таким образом делает дополнительный "презент" победителям олимпиад и МАНа всеукраинского уровня.\
мама випускника з Львова
To ирина: Спробуйте Ви щось досягти на олімпіадах розпорошуючи свої зусилля на десяток предметів з шкільного курсу!!!
ирина
я не против льгот для талантливых детей, но судя по результатам тестов далеко не все "олимпийцы" подтвердили, что они "дійсно талановиті діти"
ирина
To мама випускника з Львова: а что тогда подразумевается под " право першочергового вступу" и почему они, с тестовыми балами ниже, записаны отдельным списком выше тех кто поступает просто по конкурсу???
мама випускника з Львова
To ТО КСЮША: олімпіадники не просто "дійсно талановиті діти" - вони найкращі з всієї України за певними дисциплінами!!
ТО КСЮША
А олимпиадники - это не "дійсно талановиті діти"?
мама випускника з Львова
до ксюша Олімпіадники не є пільговиками, тому для них і не діє обовязкове подання оригіналів! Диплом переможця означає - право першочергового вступу, а то вже вони самостійно можуть вибирати, як тим правом скористатись.
ксюша
Аналогічною є ситуація в києво-могилянці. Всі місця для бюджетників ( право, політологія)зайняли переможці МАН та олімпіад. І головне, що на двох факультетах одні й ті ж самі прізвища переможців - пільговиків. Хіба не діє в києво-могилянці, зрештою, і в інших провідних вузах , закон про те , що пільговики повинні здавати оригінали документів тільки на одну спеціальність , в один вуз. Одним словом, бардак повний, через який дійсно талановиті діти не зможуть поступити до омріяного вузу.
TO ABC
Тоді чому ті ,хто має перемоги НЕ з профілюючого предмету стоять за рейтингом вище?Ви ж такі самі перші СПИСКИ побачите 6-го числа,з оліпіадниками,що не мають олімпадних пільг, а стоять ретингом вище,маючи при цьому нижчі бали ! Ці дані складені на підставі списків,які подає Вуз.
мама випускника з Львова
Ті всі проблеми, ще не все. На мою думку найприкріше, що бачила - це дублювання даних одного випускника, потім через кілька рядків знову дубляж даних вже іншого випускника, і т.д. Як у такому випадку зрозуміти скільки реально є поданих заяв??? невже відслідковувати і відмінусовувати зайві???
AbC
To панна: Я знаю, про який ви факультет говорите. Справа в тому, що з тих26 олімпіадників тими, хто дійсно користується пільгою є лише 11 осіб.Всі інші-переможці англійської, а то і української мови. В приймальній комісії мені пояснили це тим, що спочатку брали всіх, але зарахувати на підставі диплому переможця мають право лише переможців відповідно з історії або математики, а всіх інших зараховувати на основі олімпіадної пільги незаконно. Тим більше не врато плутати соціальні пільги(інваліди, сироти і все інше) з переможцями олімпіад, чиє право подання копій грамот ніхто не обмежує
А
26.07. были сданы документы в ДНУ-28.07. в списках нет.А говорили что будет обновляеться каждый день.К-ва льготников нет.В КНУ иностранная филология пропала совсем уже несколько дней, льготники не выставлены.МОН по этому поводу молчит.Если они не в курсе_то зачем они вообще нужны, а скорее всего сознательно такой бардак устроили.
Для панна
Згодна з тобою-немає спрведливості Але там ще неамає пільговиків .Ти ж про Шеченка ,чи не так ? Додай до свогу рейтингу місця пільговиків .В Шевченка в системі "конкурс "їх чомусь немає.Мати такі бали ..Ти дівчинко ,мабуть, одна на всю Україну з такими балами. Звертайся до громадської організації Опора ,спробуй з"ясувати де є офіційні списки переможців Олімпіад (це ж мають бути олмпіади тільки Республіканського і міжнародного рівня) Не вступити на бюджет в Шевченка ,маючи такі бали тільки тому ,що такі дурнуваті правила а бюджету тільки 25 місць і його віддадуть тільки пільговикам і олімпіадникам..Щиро бажаю тобі вступити незважаючи на всю цю дурню...