Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
С
Сегодня была на консультации в ВУЗе. Завтра первый тур творческого конкурса, в институте ничего не сказали про изменения в сроках. Для чего продлили, не понятно. Я очень хотела в Харьковскую академию дизайна и искусств поступать, только теперь уже ничего не изменить. у меня творч.конкурс с 23по27, каждый день. Даже если очень хотеть вре равно документы до 27 июня не сдашь. толку от этих изменений. А те кто без экзаменов за 9 дней все успеют.У МОН запоздалая реакция.
Лариса
Цей лист- повна дурниця. Він має бути зареєстрований в Мін*юсті і тільки тоді матиме силу. А то звикли жити за правилами -Я сказав, а темний натовп виконуватиме. Ми стали інші після помаранчевої революції. Шкода, що не всі це помічають. Абітурієнти повинні ректорам це роз*яснити. правда тим, хто має мудрість і гідність. Так що на конкурси їдьте з 23.07.
алекс
влада праффесионалив - працюе !!!!!
алекс
до чего тупіе люди есть - ЗНО ИСКЛЮЧАЛО взяточничество !!! а с вводом атестата - опять срань началась - посмотрите скоко народа за 700 балов набрало ! откуда ?????????????????????????7
Олександр
Берем вила, грабли, лопаты, биты, сапки и вперед на Мин образования - выгнать их от туда к черту всех
Олена
Щось я не розумію...на рахунок творчого конкурсу.в запрошенні пише з"явитись 23 числа.....А шо тепер робити?..не їхати?????.. хто може відповісти? це дійсно меразм.....останні дні подачі документів.....а вони дуркою маються.....що ж буде далі?
Олексій
Дожилися... У останній день подачі документів змінювати правила. І чого тепер очікувати? Коли ж абітурієнт тепер зможе дізнатись, що він студент?!
juriy
h: 22.07.2010 18:16 IP: 95.215.164-- To flip: согласна!!! Они ввели это конченое ЗНО, и от них больше проблем было, чем от всех властей Украины вместе взятых!!! ЗНО - это одна из возможностей выбраться из болота которое населяете вы - бактерии и возможность быть независимым от учительницы которая хочет ездить 5 раз в год на отдых в Египет, или другие эмираты на спаривание
Таня
А якщо в мене мав бути завтра творчий конкурс то ЩО МЕНІ РОБИТИ? Пертися в Київ а там облом.....ше й в приймальних комісіях не знімають слухавку...
h
To flip: согласна!!! Они ввели это конченое ЗНО, и от них больше проблем было, чем от всех властей Украины вместе взятых!!!
Мистер ЗНО
Берем вила, грабли, лопаты, биты, сапки и вперед на Мин образования - выгнать их от туда к черту всех
flip
можнa подумaти, що помaрaнчeвi набагато кращi були...
Катя
Як можна змінювати правила в той час,коли вони вже війшли в дію?Міністерство освіти взагалі не вважає абітурієнтів за людей,тому що все літо було зіпсоване,через хаос в мін.освіті!Це все безглуздо!!!
TabaChnik
Ще раз ця влада показала свій ДЕБІЛІЗМ!!! Скільки будемо її терпіти?
juriy
"...буйных мало - вот и нету вожаков!..."
juriy
Потрібно брати вила і "блакитних" мочіти!!!! бо немає в них віри, і совісті немає!
OHOTOJIE
маразм....