Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
mamamia
Блеать,я навіть в свій кабінет зайти не може
Табачник урод
Обидно что информация про полный провал вступной кампании 2012 появляеться только на опозиционных сайтах. Ни по телевизору ни на солидных маститых изданиях ничего нет. Все куплено, все бояться заикнуться что Табачник и Ко обосрались по полной. Никто ничего занести не может - ни абитуренты ни приемные комиссии. Все всем довольны как коровы которых убивают током чтоб мясо вкуснее было. П...ц демократии, короче.
Kate Dyadechko
Скажите, а это бреда,что они в течении 48 ч аннулируют, просто моя висит уже 4 дня и ей только сегодня дали статус конкурсной...
 Selber
Для Kate Dyadechko: о добре, бо в одному ВУЗі в мене вже 3 день "електронна заява"
Комментировать
Светлана
Сегодня 6 июля 2012. Сервер тупо не работает. Сначала с 18-00 до 18-30. Теперь с 20-15 до 20-45. Что это такое? Я возмущена до глубины души. Пятый день вступительной компании, а я не могу зарегистрироваться. ПОЗОР МИНИСТЕРСТВУ ОСВИТЫ!!!!!!!!!!!!
Олександр
дякую тобі велике дарина що заспокоїла може ти ше скажеш номер гарячої лінії бо в мене ще є запитання заздалегідь дякую
Аня
народ,а где потом списки смотреть с фамилиями???
Kate Dyadechko
Для Аня: vstup.info ищешь свой ВУЗ,факультет и фамилию)
Аня
зашла я туда только что и ничего.вуз то находиться но там нету ничего)
 Selber
Якщо на "Конкурсі" нема, то дивися на сайті університету в який поступаєш (ТАМ ТОЧНО МАЄ БУТИ)
Комментировать
Олександр
а якшо в мене по помилці викинуло шо я подав заяву у один уеіверситет а потім її скасував то я можу подавати документи у інший внз якшо це був 5 внз
Дарина
Для Олександр: можеш, я про це ж дізнавалася на гарячій лінії
Комментировать
Олександр
а в мене позбивалися всі настройки і не показує список вузів куди я подав а також в полях выбора вуза и факультета не активны что делать?
 Selber
Для Олександр: вийди зі сторінки або перезагрузи
Дарина
така ж проблема, не домоможе перезагрузка і оновлення
 Selber
Для Дарина: Мені помогло)
Комментировать
Кптфх
Блин я уже не знаю что делать уже 2 день не могу зайти в личный кабинет...может кто подскажет что делать? Я уже и с разных браузеров заходил, и обновлял страницу и ничего(
 Selber
Для Кптфх: значить просто не везе, напевне тоді, коли ти заходив сервер був перегружений (ну він завжди перегружений за винятком кількох хвилин протягом доби), можеш попробувати виходити і заходити, удаляти кеш в браузері, але не більше ніж 4-5 разів, якщо не поможе, то все БЕЗНАДІЙНО - ЧЕКАЙ, КОЛИ ЛЮДЕЙ БУДЕ МЕНШЕ(
Кптфх
Ну да спасибо. Наверно буду заходить рано утром или поздно вечером, последний шанс так сказать)
Комментировать
Олекспдр
а что делать , если я в этом году выпустился и уже пенсионерка ( по данным моего профиля ) дак еще и женский род...? не могу ничего сделать
 Selber
НАРЕШТІ Я ПОБАЧИВ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ У СПИСКУ!!!
Kate Dyadechko
Для Selber: Знаю какой это прекрасный момент) Сама сегодня увидела. Поздравляю))
 Selber
ДЯКУЮ!!!
Дарина
Ви подавали електронно?
Комментировать
Санёк Боровик
У меня проблемы с подачей электронного заявления послу захода в "особистий кабінет" в полях выбора вуза и факультета не активны что делать?
 Selber
Для Санёк Боровик: перегрузи пошук (вибери інший критерій, а потім цей самий. Наприклад, ти поступаєш у КПІ а тобі в Київській області нічого не знаходить, тоді ти вибери ІНШУ область зі списку, а потім знову Київську)
 Selber
якщо не допоможе зразу, то попробуй ЩЕ РАЗ, після знаходження свого ВУЗу і напрямку подаєш заяву, вона БУДЕ ПОДАНА тоді, коли тобі напише про це знизу ЧЕРВОНИМИ буквами або викине на головну.
 Selber
а ще одне, ПЕРЕД пошуком ВУЗу і напрямку постав гриф біля "Я ознайомленний з правилами прийому до обраного ВНЗ" (мені здається, що в цьому проблема з НЕЗНАХОДЖЕННЯМ ВУЗу). УДАЧІ !!!
Комментировать
Kate Dyadechko
Помогите тогда уж и мне, потому что я уже не могу смотреть ни на его лицо, ни на этот "вхід". Все так же банально. Не заходит на мой кабинет, но не просто "НЕ ЗАХОДИТ", а перекидывает на страницу Windows Live,где пишет, что мне необходимо какие-то ведомости о системе безопасности.
 Selber
Для Kate Dyadechko: Зразу також таке було, просто ввів те що просили і більше не викидає). Стосовно входу в профайл, то попробуй ввійти (авторизуватися на сайті), якщо не відкриє кабінет ( http://ez.osvitavsim.org.ua/profile.php ), то попробуй вийти, потім знову зайти.... (виходи-заходи на сайт поки після вводу логіна і Live ID не відкриє кабінет) якщо після кількох (4-5) спроб нічого не відбувається, то попробуй пізніше.
 Selber
але навіфть після того, як зайдеш в профайл твої проблеми не закінчаться (у декого некоректно заповнені дані, дехто не може вибрати свій вуз із списку, декому не приходять відповіді на заяву...) УДАЧІ!!!
Kate Dyadechko
Большое спасибо)
Комментировать
олександр
Мені прийшло повідомлення: Дякуємо! Все отримали!!! Чекаємо Вас за адресою .... до 20.07.2012 року. Мати при собі весь пакет оригінальних документів.Що мені робити?
Иван Петриченко
Для олександр: Позвоните в министерство http://osvita.ua/vnz/news/30105/
Комментировать
centrashi
Ви праві проблеми шснують але іноді зайти на сайт можливо, я наприклад намагюся заходити 7 до 7, 30 ранку та десь та ж година вечора іноді він працює у цей час
Кптфх
Вот мне интересно откуда берутся такие идиоты как этот Фоменко? Рукожопые даже сайт нормально сделать не могут...нанотехнологии блин.
Tolik
Ребята помогите запара с особистим кабiнетом после того как вожу идентификатор LiveID и пароль просто выбивает в верхнем правом углу мой логин и все
1
Для Tolik: Треба постійно виходити а потім знов заходити з раза так 50 попадети.
 Selber
Почекай, потім знову зайди, або пробуй вийти і зразу зайти, виходити і заходити, виходити і за... поки не відкриє профайл, якщо через кілька спроб (4-5) нічого не зміниться, то ПОЧЕКАЙ (сайт перегружений, бідний сервер дохне і не може обробити твій запит коректно). Особисто я так робив, заяву подав, відповідь прийшла, зараз спостерігаю за міграцією свого прізвища в "Конкурсі" (на сайті універу, на http://www.vstup.info/ ще не працює коректно). УДАЧІ, чувак!!!
Tolik
Для спасибо а то я думал все пролетел
Комментировать
Александр Фомин
Куди треба натискати, щоб хоча б спробувати потрапити до особистого кабінету ?
 Selber
на кнопку "Вхід" (там вводиш Live ID і пароль), після авторизації на сайті тобі автоматично відкриє твій кабінет (ну принаймі так повинно бути)
Комментировать
Віктор
"станом на 6 липня загальна кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів складає – 186 554" Половина цьогорічних абітурієнтів подала документи в перші 4 дні вступної кампанії? Ого...
 Selber
Для Віктор : а ти що думав)
 Selber
Для Віктор : тому і сайт висне)
utek
За этот сайт такие деньги из наших налогов заплатили, что он должен справлять с такой нагрузкой легко.
Комментировать
Олеся
Коли з.являться мед.вузи?Чи їх взагалі ніколи не завантажать?
 Selber
Для Олеся: ТАК, ніколи не завантажать, електронною заявою можуть користуватися тільки ті, хто поступає на ОКР бакалавра
Комментировать