Абитуриенты подали более 600 тысяч заявлений в высшие учебные заведения, - Минобразования

В приемные комиссии высших учебных заведений подано 610 тыс. заявлений от абитуриентов, из них почти 51 тысяча - через систему электронного поступления

Абитуриенты подали более 600 тысяч заявлений в высшие учебные заведения, - Минобразования

Как сообщает пресс-служба профильного министерства, наиболее популярными среди абитуриентов являются Национальный университет "Львовская политехника", Львовский национальный университет им. Франко и Киевский национальный университет им. Шевченко, о чем свидетельствует количество поданных заявлений.

В первую пятерку популярных университетов также вошли Национальный технический университет "Киевский политехнический институт" и Киевский национальный экономический университет им. Гетьмана.

Информационно-поисковой системой "Конкурс" проверено 188 тыс. аттестатов, что фактически можно считать приблизительным количеством абитуриентов, принимающих участие во вступительной кампании, сообщают в МОНмолодежьспорт.

По вопросам проведения и организации вступительной кампании абитуриенты могут обращаться по номеру консультативного телефона 486-20-37.

Напомним, прием заявлений от абитуриентов заканчивается 31 июля. После чего, 1 августа, приемные комиссии высших учебных заведений обнародуют первые рейтинговые списки лиц, рекомендованных к обучению, с указанием рейтингового балла и рейтингового места каждого абитуриента. Такие списки будут сформированы в каждом вузе и по каждой специальности.

Освіта.ua
19.07.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
коли закінчується прийом документів?коли закінчується прийом документів?
Провінціал
Люди! Роз'ясніть сільському хлопцеві з Полтавської глибинки суть 3-х хвиль зпрпхування до ВУЗів. Я правильно розумію, що, якщо я проходжу по 15 напрямках і подав оргигінали документів до 6 серпня, на напрям, який мені не дуже подобається, але я проходжу на держбюджет, - то з інших 14 мене автоматично викреслюють. Навіть, якщо по 2-й хвилі на інших напрямках я можу піднятися до держбюджету, то перейти на них не зможу, бо мене викреслили. Роз'ясніть мені, благаю???
Dim
Для Провінціал: для початку - заспокойся:) Все буде ОК! ніхто нізвідки тебе не викреслить, а відповіді на багато своїх питань знайдеш отутhttp://chabala.com.ua/
Комментировать
Dim
Ооооо, як цікаво! "найбільш популярними серед абітурієнтів є Національний університет "Львівська політехніка", Львівський національний університет ім. Франка та " - а які тут нещодавно баталії були на рахунок різниці народів і менталітету сходу і заходу! То що - вчитися (а краще і жити) все ж у Львові? А от у Харкові і бюджет побільший в універі, і взагалі дихається легше, ніж на бандерівщині, а таваріщі-східняки? Нє?:)
Володимир
У Львівських політехніці та Франка всі сертифікати по 124, а в Шеві - на всі напрями підняті... Тому 3-тє місце Шеви - це насправді 1 місце. Sheva forever!
Леонід
Для Володимир: Львівський університет Івана Франка-один із найкращих університетів в Україні.А як Вакарчук Іван Олександрович виділив окремі місця для найрозумніших абітурієнтів,і окремі для пільговиків.Чи можливо до цього додумалися ректори,щоб дати найрозумнішим навчатися за державний кошт?Можливо в цьому розум потрібно шукати?
Дмитро
Для Леонід: Львівський університет Івана Франка-один із найкорумпованіших університетів в Україні.
Володимир
Для Леонід: Це придумав позаминулого року ректор Шеви Губерський, коли Вакарчук був міністром... А щодо кращості універу Франка - десять раз ха-ха. От щодо корумпованості, особливо юрфаку в Бойка і міжнародних ще починаючи з Мальського - тут справді перші :)
Комментировать
Алекс
Эм... уважаемые дамы!!! 610 тысяч заявлений - это не 610 тысяч абитуриентов!!! Каждый абитуриент имеет право подать до15 заяв!!! К тому же, в этой статье сказано: "Інформаційно-пошуковою системою "Конкурс" перевірено 188 тис. атестатів, що фактично можна вважати приблизною кількістю абітурієнтів, які приймають участь у вступній кампанії"
Марина
А нічого, що документи можна подавати не лише в один вуз?
Ольга
Как 610тыс. заявлений? А как же в 3 раза меньше выпускников? 203тыс. поступающих? Откуда взялось еще 400тыс. абитуриентов?
Юля
Для Ольга: Ув. Ольга! 400 000 абитуриентов - это выпускники прошлых лет.
Сергій
Для Ольга: 600 000 ЗАЯВ, а не абітурієнтів. Адже кожен подавав декілька заяв у різні вузи або спеціальності)
Комментировать