Бесплатная юридическая консультация для абитуриентов

Гражданская сеть "Опора" предлагает бесплатную юридическую помощь участникам внешнего независимого оценивания и их родителям

Бесплатная юридическая консультация для абитуриентов

Начиная со 2 июня, юристы гражданской сети "Опора" будут оказывать бесплатную юридическую помощь всем лицам, задействованным во вступительной кампании 2011 года, сообщает пресс-служба организации.

Цель гражданской сети "Опора" - защитить конституционное права граждан на равный доступ к образованию.

Юристы организации не только проконсультируют относительно этапов и процедур поступления в вузы Украины, но и помогут обжаловать неправомерные действия приемной комиссии вуза, подготовить заявление в Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины, или же написать жалобу в прокуратуру.

Для всех, кто нуждается в квалифицированной юридической консультации, в рабочие дни с 9.00 до 19.00 работает телефон (044) 225-32-81.

В течение выходных дней юристы организации принимают электронные обращения по адресу vstup2011@opora.org.ua.

Напомним, что в Украинском центре оценивания качества образования также открыта информационная телефонная линия для участников ЗНО.

Освіта.ua
01.06.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Oleg Protasov
Якщо можна, будь ласка, проконсультуйте з наступних питань: При виставленні заліку, чи повинен лектор враховувати бали, які виставив викладач, який проводив семінари? Чи може лектор призначати залік на час, коли по іншому предмету модульна контрольна? Чи може лектор поставивши питання (при подачі заліковки для виставлення бала) не дати часу для підготовки? З повагою Олег, м. Київ
наталя
доброго дня!у мене дочка цього року пішла до школи .до районой школи .ми і до дитсадка теж туди ходили.як вияснилось місця нам не знайшлось у сільському дитячому садочку на той періуд дітей було 15-17.а тепер требують щоб дитина ходила до школи у село в якому ми живимо.виділили шкільний автобус нас він не возе.бо у нас є школа .і вони по закону нічого не порушують . яце теж розумію но дитина мала і складні погодні умовах можна дитину підвисти.но амбіцій нашого зав районо і плани на сільську школу дуже виликі там прцює його дружина. у сільську школу ходить до 50 учнів.у класі по 2-4 учні. і що мені робити? смт.чорнухи.полтавська обл.
Валентина
Доброго дня! На даний момент я знаходжуся на лікарняному у зв'язку з вагітністю і пологами. Лікарняний лист відкрито 11 квітня 2012р. До цього часу мені його не виплатили. За місцем праці я ось уже 2 місяці періодично щотижня дзвоню, щоб дізнатися, коли буде виплата. Але там виявляється ще навіть не відкрили рахунок для зарахування цих грошей і відповідно не подали запиту у соцстрах. Коли це буде не можуть сказати. У мене питання. Які терміни подання цього запиту, чи ще є якась надія на виплату? Куди я можу поскаржитись на фірму з приводу цього? Як мені взагалі діяти, щоб отримати свої гроші?
Наталя
за змовою студента та викладача, не ставиться відповідна оцінка для того щоб зіпсувати червоний диплом, викладач звернувся з усною, покищо, скаргою про моє хамство (якого звісно не було, вона вагітна жінка)Викладач за 2 роки не провела жодної лекції, ні на жодну з них не прийшла, попросивши мій конспект у якому її лекцій нема жодної,(Предмет Соціальне страхування).
Виктор
Разрешено,или запрещено дополнять списки абитуриентов после 31.07.2011г. ,дополнять списки абитуриентами и менять списки после 06.08.2011г. как это делают в Николаевском национальном университете В.О.Сухомлинского?Спасибо за ответ.
ігор
чи може студент після першого курсу денної форми навчання додатково поступати на заочну форму навчання за іншим напрямком в тому ж вузі?
Влад
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста,меня очень волнует такой вопрос. Я сдавал ЗНО в 2009 году,проучился вот 2 года в институте и по собственному желанию( с успеваемостью все в порядке) решил перепоступить (на 1 курс) в другой институт,на другую специальность. По моим сертификатам ЗНО я могу поступить на интересующую меня специальность. так вот вопрос 1) - нужно ли мне по новой проходить медобследование для заполнения бланка 086-У ? 2) - возникнут ли у меня проблемы с военкоматом? если да,то какого рода,и как их устранить если что? Очень жду вашего ответа.Заранее спасибо