Електронний вступ 2011: абитуриенты будут иметь альтернативную возможность подачи заявлений в вузы

Система "Електронний вступ 2011" предусматривает подачу абитуриентами заявлений для поступления в высшие учебные заведения III-IV уровня аккредитации в режиме он-лайн через Интернет

Електронний вступ 2011: абитуриенты будут иметь альтернативную возможность подачи заявлений в вузы

Министерством юстиции утверждено положение о проведении в 2011 году в высших учебных заведениях эксперимента "Електронний вступ 2011". Система начнет свою работу с 1 июля.

Согласно документу, разработанному министерством образования, внедрение электронного поступления в 2011 году будет проводиться в виде эксперимента, целью которого является усовершенствование процедуры подачи абитуриентами заявлений для поступления в высшие учебные заведения III-IV уровней аккредитации независимо от формы собственности.

В 2011 году системой электронного поступления могут воспользоваться абитуриенты, планирующие поступать на дневную форму обучения.

Необходимо отметить, что подача электронных заявлений для поступления в высшее учебное заведение III-IV уровней аккредитации является добровольной и не ограничивает абитуриентов в праве личного представления в приемные комиссии письменных заявлений вместе с необходимыми документами.

     

Электронные заявления имеют равнозначный статус с заявлениями на бумажных носителях, и должны подаваться абитуриентами в сроки, определенными условиями приема в высшие учебные заведения.

Положением про "Електронний вступ 2011" предусмотрено, что для электронной регистрации заявления поступающим необходимо иметь документ государственного образца о ранее полученном образовательном (образовательно-квалификационном) уровне и необходимые сертификаты Украинского центра оценивания качества образования (УЦОКО).

Напомним, согласно условиям поступления, абитуриент будет иметь возможность подать заявление, в т.ч. и в электронном виде не более чем в пять высших учебных заведений и не более чем на три направления подготовки в каждом из них.

Ответственность за проведение эксперимента "Електронний вступ 2011" возложена на руководителей вузов независимо от сферы подчинения и формы собственности учебного заведения.

Подробнее о системе "Електронний вступ 2011".

Освіта.ua
28.04.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт_2011
Чому пункт 9.2 Правил Прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2011 році, оприлюднених на сайті КНУ, не відповідає вимогам пункту 12.2 Умов Прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 961 від 19 жовтня 2010 року? Так відповідно до УМОВ, Призерам IV етапу олімпіад та призерам III етапу МАН до конкурсного бала зараховується додатковий бал якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами. Тобто Призери з Математики повинні мати додатковий бал в тому числі на всі економічні напрямки підготовки. Правила прийому в КНУ математикам дають додатковий бал тільки на "чисто" математичні напрямки.
YA
Для Абітурієнт_2011: То ще є існує олімпіада з економіки!
Комментировать
Docent
В наказі МОН немає жодного слова про те, що ВНЗ повинні внести зміни до правил прийому а також про зміни до Умов прийому, відповідно до яких і повинні бути розроблені правила прийому. В самих же умовах прийому (пункт 4.3) говориться лише про попередньої електронної реєстрації заяв вступників на участь у конкурсі та наступного подання документів на паперових носіях. Крим того відповідно до пункту 6.1 Умов Вступники особисто подають заяву про вступ до вищого навчального закладу Без доповнення про можливість електронного подання заяв, приймальні комісії матимуть можливість ігнорувати електронні заяви.
chabala.com.ua
Для Docent: Так а загалом і не потрібні ці слова: є Лист Мінюсту 758-0-2-08-19 від 26.12.2008 року, який сьогодні беруть до уваги у випадках правових колізій, та який повністю роз'яснює, як сприймати норми нового наказу МОНМСУ :) І не матимуть права ігнорувати електронні заяви приймальні комісії, тому що є обов'язковий до виконання Наказ вищестоячої організації. І є персональна відповідальність голів приймальних комісій.
Docent
Для chabala.com.ua: Куди без цих слів. Відповідно до закону про Вищу освіту, ВНЗ розробляють Правила прийому на основі Умов прийому затверджених наказом міністерства. В будь якому випадку, приймальні комісії зможуть ігнорувати електронні заяви абітурієнтів, і вимагати особистого подання заяв (для "не своїх" абітурієнтів). Письмову заяву не проігноруєш. А от не надіслати повідомлення про реєстрацію електронної заяви не проблема.
chabala.com.ua
Для Docent: Та не дуже потрібні ці слова ;). У випадку з Умовами прийому, затвердженими Наказом МОН - є новий Наказ МОНМСУ, який, як більш новий, вносить зміни навіть без "фізичного" виключення або зміни норм умов прийому. І ці зміни (невнесені) - чинні. А стосовно правил прийому вузів - вузи мають внести зміни і погодити їх у Міністерстві. А якщо не внесуть - все одно їх правила прийому, якщо можна так сказати, "менш чинні", аніж Наказ МОНМСУ. А стосовно "ненадсилання" підвердження... так, це могло б бути проблемою, якщо б не одне "Але": не забувайте, що надворі - 2011 рік і кількість втупників на денну форму бакалаврату - досить невелика, порівняно з ліцензійним обсягом вузів :).
Комментировать