Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
мама Оля
дпя прозорості вступної кампанії треба відкрити доступ до персональних сторінок ЗНО вступників для всіх бажаючих.Тоді можна буде подивитись хто пройшов на бюджет насправді . .
Бомба
То алекс: Ми подавали тільки в два вузи, але на різні спеціальності. В Львівський політех на комп"ютерні науки і на технічний захист інформації ми звільнили місця, хто хоче може розраховувати, а також університет електроніку - 2 спеціальності.А вузи не викреслюють, вони тільки відзначають тих, хто здав оригінали. Звичайно, що лазейки шукають де тільки можуть, в цьому часто винні самі батьки.Корупція є там, де ми їй сприяємо.А щодо того, що всі вчились, це не так, я працюю в школі, розгільдяїв теж немало. А тих дітей, що вчились, дійсно жаль.А про фізику я сказала тому, що більшість технічних спеціальностей її потребують, а дуже мало дітей її здавало. Тому їм легко тепер поступити. А те, що на фізичний можна фізику не здавати, хіба не абсурд?
алекс
"Всі мають бути задоволені на сто відсотків"- знаєте звучить дивно - всі діти вчились і майже всі батьки помагали дітям в навчанні. Але якщо результат залежить від маніпуляцій з балами атестату і рейтингами в списках (читайте інші статті де написано що в кожному вузі по5 -10 фальшивих учасників олімпіад) - то мабуть ваш оптимізм не розповсюджуеється на інших
алекс
to Бомба Поздоровляєм. Було б дуже добре ще якби ви після подачі оригіналів обзвонили інші вузи щоб вас викреслили зі списків. Щоб інші могли попасти згідно свого рейтингу
Бомба
Всі мають бути задоволені на сто відсотків. Хто в школі вчився, в того тепер нема проблем.От мій синок в 5 місць подав і всюди пройшов.Бо я знала чого дитину треба вчити, а не байдикувати.Особливо легко тим, хто здав добре фізику, а це не просто.
Христина
ви мені скажіть... що це за цільове направлення? навіщо воно взагалі.... яка різниця з того чи ти живеш в сільській місцевості... чи десь інакше... від цього що розуму більше стане?! на мою думку, потрібно брати тих хто зможе потім вчитися на державному... а не в того в кого довідка знайшлась... я теж могола її взяти.... моя знайома спеціально прописувалась в село до своєї бабусі... аби вступити потім.... замість того щоб готуватись, як належно... і тепер вона вступила.... з меншими балами.... це несправидливо....!
алекс
"3НО та атестат не те саме,що вступні іспити й атестат." - ну канешно не те ! було 10% відмінників на тестуванні, а потім на вступних іспитах порозумнішали на 30% !!! от млин - українська арихметика !
алекс
простими словами: на сайті тестування 80% бали 124-180, 10% -180-200. На сайті vstup.info неозброєним оком видно що кількість абітурієнтів з балами вище 720 30-40 % від списку по кожній спеціальності. От вам і "лажа" а Ви кажете "позитивні відгуки". Ліпше на ті гроші шо проплатили за "дослідження" купили б потужніший сервер для сайту vstup.info !!!!!!!!!!!!!!!!!
алекс
по перше не ти а Ви по друге - видно що Ви, разом з "дослідниками Горшеніна" в чергах не стояли. Деякі інститути до сьогодні не оприлюднили кількість держбюджету. Дуже дивно чому "нормальне розподілення" результатів тестів з максимумом на 150-160 балів не відповідає Релеєвському розподіленню по балах в рейтингах вузів де максимум на 700 і вище. От Вам і статистика !!!
Учитель
То ти з головою не дружиш.Уважно читай текст,а не вихоплюй з нього.3НО та атестат не те саме,що вступні іспити й атестат. Не чіпляйтеся до авторів!
алекс
дуже дивний заголовок і тупий висновок "60% українських абітурієнтів позитивно" Видно що автор геть не дружить з математикою !!! Адже з тексту видно що тільки "13,5% опитаних готові вступати за результатами шкільного атестата та вступних іспитів." - тобто 13.5 % задоволених а ж ніяк не 60% !!!!