Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Скажіть будь-ласка медична довідка форми № 086у дійсна лише місяць? чи ні? А якщо ні то скільки?
аня
Для Анастасія: год
Комментировать
Оля
Підкажіть, яка різниця між хвилями вступу?
Абітурієнт
Скажіть будь-ласка, якщо я хочу вступати до одного ВНЗ на декілька спеціальностей мені потрібно окремі копії документів на кожну спеціальність?
Марія
Скажіть ,будь ласка ,чи можна після державного навчання на першому курсі перевестися на заочне платне і ще раз поступити в інший вуз на державне.
аня
Для Марія: нет!учиться можно только 1 раз на бюджете)
Комментировать
Женя
Мене цікавить! Якщо я непонесу документи в один ВУЗ то мене видаляють зі списку? (якшо я не попав на державне)Після першої хвилі?
Оксана
1 хвиля-це кількість державних місць?
Оля
Для Оксана: ні, це оральний секс.
Комментировать
Татьяна
Скажите пожалуйста, когда же наконец вывесит списки абитуриентов Харьковский автодорожный. Вступительная компания идет уже 10 дней, но тишина. В приемной комиссии отвечают,что все на их сайте. Может какой-то личный сайт есть?,,
Сергій
Для Татьяна: Невже ви такі безрукі?? Для чого вам гугл? http://www.khadi.kharkov.ua/
Комментировать
Євген
Скажіть будь ласка скільки дійсна медична довідка за формою 086-у, якщо я її оформив у поточному місяці, а точніше 11 травня 2011 року. Деякі кажуть, що півроку. Деякі від 1 до 3 місяців. А за останньою інформацією, що навіть 1-2 неділі! От і стало моторошно, що можуть не прийняти, якщо вона прострочена буде на місяць чи два... За день і навіть за неділю її зробити нереально. Якщо,звісно, не заплатити хабар лікарям, щоб все зробили самі.
Юлія
1) Чи зобов'язані студенти які навчаються в державному ВУЗі (денна форма,БЮДЖЕТ) надавати лист-направлення на працевлаштування? 2) Чи повинен студент бюджетної форми навчання відшкодовувати державні витрати за його навчання у ВУЗі у разі не влаштування на роботу у держслужбу?
Vladka
Cкажите пжл, если у меня 667,2 и лежат оригиналы в КНЭУ. этого достаточно чтобы поступить на контракт и можно ли уже проплачивать и быть уверенной что я поступила??
Олена Журавель
Скажіть,буль ласка,чому в Бердянському педагогічному університетв рекомендовані на конракт ті абітурієнти,в котрих бали нижчі за рейтингом .тих абітуріентів,котрі мають вщий бал,але непроходять.і пільг не мають? Я дивилася списки на оф.сайті учбового закладу на факультеті укр.мови та літератури(институт філології)
never mind
народ,скажіть будь ласка,а в приймальній комісії повинні говорити скільки людей вже подало оригінали на державне?
ЙА
Тоді яким чином я знатиму чи пощастить мені попасти на бюджет до "бажаного" вузу,якщо проходжу на бюджет не в той вуз,що хотіла.А за пунктом 8 (Топ-10 секретів):ви хоч уявляєте які черги,якщо вважаєте,що можна подати оригінали за другу пол. 5-го дня????
ЙА
я вважаю,що взагалі комедію придумали,бо(цитую дослівно):"* У випадку, якщо особи, рекомендовані до зарахування, у п’ятиденний термін (до 10 серпня 2010 р.) не подадуть оригінали документів (атестата, сертифіката УЦОЯО, медичної довідки), то абітурієнти, які у рейтинговому списку знаходяться нижче, можуть бути зарахованими за рейтингом на бюджетну форму навчання за умови, що оригінали їх документів знаходяться у Приймальній комісії на цьому напрямі підготовки."
Ботан
ТУТ ВСЬО ЗАПУТАНО!!!
Олексей
А ОБЯЗАТЕЛЬНО отдавать оригиналы именно абитуриенту(а не родителям например)?
Марина
Для Олексей: Да, обязательно, ведь именно ты поступаешь и ты пишешь заявления. Но в некоторых вузах должны присутствовать кто-то из родителей, возможно им нужно будет заполнить некоторые документы. Например в НАУ.
Комментировать
Marisha
Чи буде рейтинг абітуріентів опублікований на сайті внз 6 серпня ?
ТАМАРА
Якщо оригінали документів не подати в першу хвилю з 06 по 10 08 чи можна їх подати в другу хвилю з 11 по 16 08 і чи вони мають юридичну силу?
Тетяна
Де знайти рейтинг абітурієнтів????
Марина
Для Тетяна: http://www.vstup.info
Комментировать
С
ТО Ігор: Мені здається, Ви видаєте бажане за дійсне. Спробувала на собі й 5 однокласниках - 000