Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Зоя
Здрастуйте, у мене питання: я навчаюся на 1 курсі ЗВО «ЛПК» ВОР на спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) бюджет, зрозуміла, що обрала не ту спеціальність. Зараз хочу перевестися в ВНУ на філологічний факультет. Як краще вчинити: відразуватися з мого закладу та вступати у 2023 році, чи можливо спробувати перевестися, оскільки навчання тільки почалося (з 1 жовтня). Чи взагалі можливо мені зараз перевестися? Розумію, що потрібно буде відшкодувати кошти за навчання. Але якщо я відрахуюся зараз, чи прийдеться мені оплачувати за цілий семестр, чи тільки за цих півтора місяці? І до речі, стипендію я також маю повернути, яку отримувала? Дякую
Галина
Для Зоя: будь-які переведення можливі лише після успішного завершення І курсу. Наразі Ви можете лише відрахуватись, і вступати наступного року. Відшкодовувати треба вартість навчання за І семестр. Вартість бюджету значно вища за вартість контракту (десь у 3 рази більше). Тож Раджу перш ніж кудись вступати добре подумати що Ви робите. Може варто для початку вступити в коледж? В коледжах філологія лише контрактна (https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=9&education_base=40&speciality=035) але коштуватиме дешевше. І якщо будете після коледжу вступати на ІІ курс, то не треба буже відшкодовувати навчання І курсу. Подумайте до літа. Може ще виявите, що хочете геть на іншу спецільність. Або, що диплом Вам не потрібен
Комментировать
Ройко Владислав
Здравствуйте. Я курсант ДонДУВС,закончил первый курс, и хотел бы перевестись на второй курс другого вуза по специальности право, возможно ли это? И что для этого нужно?
Олег
Добрий вечір,в мене питання, якщо я хочу перевестись із спеціальності 032 Історії та Археологія на спеціальність в інший вуз 192 Будівницвто та цивільна інженерія,я можу це зробити?
Владислав
Я закінчив 1 курс "Історія та Археологія", відучився перший семестр 2 курсу, але до сесії відрахувався, зараз хочу поступити на другий курс іншого закладу, та іншої спеціальності. Чи зможу я це зробити?
Євгеній
Я закінчую перший курс спеціальність Дизайн і переходжу до другого курсу, але хочу вже на другий курс в інший заклад також на спеціальність Дизайн. Чи можливо так перевестися в інший заклад на другий курс?
Мар'яна
Я закінчила другий курс "графічний дизайн", хочу попробувати поступати закордон, чи можна перевестись, щоб не здавати екзамени? Чи в такому випадку коледж відчисляє студента?
Галина
Для Мар’яна: як це перевестись? Перевестись з українського в закорданний коледж? Такого не буває. Є програми навчання за різними програмами академічної мобільності (коли на семест їдуть в іншу країну навчатись), але вони є у вищих закладах, а в коледжах не чула. Якщо Ви збираєтесь вступати за кордон, то це не переведення, а саме вступ. Тут Вам слід обирати чого Ви власне хочете. Ви можете в коледжі перевестись на заочну форму, а в закордонний виш вступати на стаціонар. Ви можете відрахуватись з коледжу. Але коледж не має жодного стосунку до закордонних вишів, він працює за регіональним замовленням, та готує спеціалістів, які потрібні саме області (якщо Ви звісно не навчаєтесь на контракті, тоді області Ви не потрібні як спеціаліст, і навчаєтесь на власний ризик)
Комментировать
эдуард
здраствуйте ,я отучился 2 курса на специальность *інженерія програмного забеспечення*,и из-за войны не смог оплатить учебу ,я хотел бы перевестись на другую специальность этого же колледжа,что нужно для этого и подробную инфрмацию.
Галина
Для эдуард: то взнайте в коледжі. в першу чергу, Ви маєте оплатити борг з навчання.
Комментировать
Вікторія
Добрий день, я закінчую 1 курс "економічна кібернетика та бізнес-аналітика", контракт. В цьому році на моїй кафедрі (економічна кібернетика) з’явиться нова професія, "індженерія програмного забезпечення". Чи можна буде на неї перевестись чи потрібно буде саме вступати?
Галина
Для Вікторія: якщо Вона тільки з’явиться, то 2-го курсу там не буде, а отже перевестись не можна. На 1 курс лише вступають
Комментировать
Виктория
Здравствуйте, закончила колледж с профессией дизайнер одежды, можно ли перевестись на дизайн интерьера? Заранее спасибо
Галина
Для Виктория: Як це "перевестись"? Ви ж вже закінчили навчання?
Комментировать
Настя
Добрий день, я навчаюся в УжНУ спеціальність англійська філологія (переклад) на денній формі, контракт, чи можу я перевестись в МДУ (Мукачівський) на спеціальність англійська філологія (середня освіта). Відповідь, думаю, очевидна, та про всяк випадок. Дякую)
Антон
Здравствуйте, учусь в НаУКМА по специальности" фінанси, банківська справа та страхування" на первом курсе, бюджет. Понял, что ошибся с выбором специальности. Скажите, есть ли возможность без потери бюджетного места перевестись на другую специальность (філологія, іноземна мова) в другой университет или поступить вновь по результатам ЗНО( за 2021) на первый курс ?
Галина
Для Антон: вступити на бюджет заново можна. але треба компенсувати вартість попереднього навчання на бюджеті. а бюджет дорожче контракту.
Комментировать
Белла
Вітаю. після першого курса в МАУПі "психологія", хочу перевестись до КНЛУ на "сходознавство" (філологія¿). чи можливо буде це зробити? чи зміна універа та спеціальності водночас неможлива?
007
Для Белла: просто цікаво що таке "сходознавство"? Це якась будівельна спеціальність з будівництва лише сходів?
007
Для Белла: і ще. а що після МАУП беруть в нормальні виші?
Комментировать
Роговченко Зоряна
Доброго дня. Я навчаюсь на першому курсі в Києві в МАУпі за спеціальностю "фінанси, банківська справа і страхування" і бажаю перевестись за тією ж спеціальністю до іншого коледжу Києва. Як проходитиме процедура і що мені слід робити? Чекатиму на відповідь.
Лиза
Здравствуйте, я учусь на контракте 1 курс бакалавр по специальности "компьютерные науки", хочу узнать, можно ли перевестись на специальность "издательство и полиграфия" без потери курса?
Галина
Для Лиза: перевестись на 1 курс (з втратою курсу) якрвз не можливо. На 1 курс можна лише вступити. Переведення можливо лише після успішного завершення 1 курсу. А ось чи можна між вказаними спеціальностями взнавайте у виші. Все залежить від академічної різниці та наявності місць
Комментировать
Кирилл
Здравствуйте, я учусь в академии на 2 курсе, кафедры "Строительная инженерия", специальности " Промишленное и гражданское строительство" на бюджете. Я хочу поступить на контракт в СБУ. Нужно ли сдавать ЗНО или принимают ЗНО 2020 года?
Артур
1. Здравствуйте, я учусь на контракте на 1 курсе бакалавр по специальности "Автоматизация та компьютерные интегрированные технологии" в "ВСП Нежинский Фаховий колледж НУБИП" на укороченном термине, поступал по диплому "младший специалист"(вуз не прошел аккредитацию), могу я перевестись в "Агротехнический Нежинский Институт НУБИП" на специально "электроэнергетика, электротехника" на контракт? 2. Нужно будет ли пересдавать зно? (сертификат уже не действительный)
Артур
Академ. задолжностей нету
Галина
Для Артур: чому Ви не звернетесь до НУБИП. Це ж їх відокремлені підрозділи. Якщо спеціальність у виші не пройшла акредитацію, то певно у них є план що робити з власними студентами
Комментировать
Богдана
Здравствуйте, я учусь на двух специальностях в одном и том же Университете на очной и заочной форме. Заочно это немецкий, английский язык и литература, а очно это социальная работа. Могу ли я как-то забрать свою бюджетное место? на очном я первая в рейтинге и если вдруг освободится место, мне бы хотелось учиться на бюджете, +немецкий не тяну. Можно ли как-то заплатить за время учёбы чтобы за мной осталось бюджетное место которое смогу использовать?
Галина
Для Богдана: яке своє бюджетне місце забрати?
Богдана
Навчаюсь на заочному за бюджетною формою. Хотілося б залишити навчання на тому факультеті та якщо буде можливість зберегти за собою бюджетне місце, відшкодувавчи ці пів року що навчалась, щоб у майбутньому якщо звільниться місце на очному (соціальна робота) навчатись на бюджеті там
Галина
Для Богдана: можете відрахуватись. Але не факт, що на бюджет переведуть, бо в першу чергу переведуть пільговиків, якщо такі є. тим більше Ви не знаєте чи звільниться місце взагалі.
Комментировать
Ева
Здравствуйте, я обучаюсь на специальности графический дизайн 022, могу ли я в рамках того же вуза перевестись на специальность станковая живопись 023?
Галина
Для Ева: можете
Комментировать
Владислав
Здравствуйте! Учусь на 3 курсе на химик-технолога и хочу перевестись на химик-технолога в другой университет. Хочу это сделать посреди учебного года (после здачи сессии). Возможно ли посреди учебного года перевестись в другой университет и продолжить учёбу?
БОй
Для Владислав: Может не в тему но раз дошел до 3 курса в одном Вузе зачем усложнять себе жизнь, и переводится в другой, не проще ли потерпеть до диплома?)
Комментировать
Alina
Здравствуйте я учусь на 1 курсе песенного искусства и хочу перевестись в ВПАУ могу ли я это сделать после первой сессии или вообще в целом
Галина
Для Alina: будь-які переведення можливі лише після успішного завершення 1 курсу.
Галина
Для Alina: стоп. А що таке ВПАУ? і де Ви навчаєтесь зараз? переведення можна лише в межах одного освітнього рівня. А гугл видає ВПАУ як аграрне училище, яке надає рівень кваліфіковоного робітника.
Комментировать