Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вові
Від твого ХОЧУ нічого не змінеться.Таких як ти з "ПРОСТО ХОЧУ" дуже багато І вони дуже дивуються,коли бачать,що на контракт беруть НЕ ВСІХ ,хто просто ХОЧЕ Там теж лімітовано і теж свій конкурс.Так що продовжуй ПРОСТО хотіти
Вова
А мені до дупи це все ЗНО. Я просто хочу здобути освіту й забезпечити собі майбутнє життя.
мама
Ув.Ликарчук! ЗНО-это очень хорошо,а балл атестата и льготников нужно отменить(т.к.нет прозрачности и справедливости).В школах необходимо тоже ввести тесты по всем предметам.(это и будет результат в табель)т.к. некоторые учителя забывают о том,что государство дало им работу-учить наших детей и справедливо оценивать знания.
AYALex
To мама: 100% підтримую. Сьогодні важливо мати цілісне уявлення про світ, Щоб на ринку праці мати успіх і запит на вашу ОСВІТУ, а не лише на спеціальність, чи ремесло. Через певний цикл запит на дане ремесло зникає, а уміння мислити і орієнтуватись у СВІТІ завжди має попит. So ВУЗ повинен знати про загальний світогляд і уміння вчитись- повинен БУТИ ЗАВЕРШНАЛЬНИМ ТЕСТ У ШКОЛІ З ОСНОВНИХ ПРЕДМЕТІВ. Ці тести повинні бути під контролем, щоб не було можливості купувати оцінку. Тоді середній бал повинен враховуватись так, як зараз. Можливий інший варіант- тест для перевірки загального світогляду в рамках ЗНО двох типів-природничо-математичний і гуманітарний. Тоді можна залишити один спеціалізований тест для профілю на дану професію. Але, я думаю, що багато хто в цьому не зацікавлений-мажори і їх батьки.
Комментировать
Я вообще удивляюсь
тому,что детей считают чуть-ли не калеками.Помнится мы писали ВЫПУСКНЫЕ СОЧИНЕНИЯпо нескольку часов. В туалет массово не выводились.В принципе такое понятие как "выйти в туалет" ни на выпускных экзаменах, ни на несколькочасоых ВСТУПИТЕЛЬНЫХ даже НЕ РАССМАТРИВАЛОСЬ как возможное. Милые,если не считать нынешнее поколение ИНВАЛИДАМИ,всё станет на свои места.
law
какая разница что атестат, что зно покупаются.Приходишь в любой ВУЗ а те белым по чёрному говорят сколькоо надо денег чтобы поступить , даже на бюджет, и спокойно потом пишут в твои данные не 160 баллов а 198, говорю реально потому что знаю ногих людей которые точно так и сделали. Так что пофиг на атестат и Зно у кого есть деньги! А на счёт липовых медалистов даже не хочется говорить, одни платят, а другие дочеря, сыновья, внуки, внучки учителей и т.д.
VVV
Потрiбно було i в цьому роцi (раз ми враховуємо середнiй бал атестату), щоб бали ЗНО впливали на атестат.Ви не уявляєте як менi прикро, що бали атестату цих липових медалiстiв "сожрали" у мене 20-30 балiв. Чому я пiдтвердив свої оцiнки, а вони маючи атестат 199 балiв мають загальну кiлькiсть балiв 725,5 (ЗНО+АТЕСТАТ)
лана
люди, підскажіть, будь ласка, який рейтинг на право ( бюджетна форма) в універ Шевченка. Чомусь вступінфо саме по цьому факультету не дає жодної інформації. В мене загальна кількість балів - 786. Чи зможу я пройти на державний (юридичний шевченка). Київляни, підскажіть, будь ласка, чи варто їхати??? Дуже прошу!!!
Alla
Да хватит лицемерить, прикрываясь медалистами. Посмотрите, сколько сейчас подается тех, кто у кого ЗНО 140-150, и при этом аттестат от 180 и выше. В этом году ограничили "пільговиків". Мудро. И тут же сгенерировали новую категорию "неуков" с проходным баллом. Зачем??? Правильно было в прошлом году, когда результат ЗНО заносился в аттестат. При всех огрехах- оценка по ЗНО объктивней, чем оценка школьного учителя. А совершенствовать тесты можно до бесконечности.
Людмила
В нашей школе о такой оценке, как 12 и речи быть не могло... Сын сдал историю на 190,5 баллов, а в аттестате 10... А с ним сдавал парень у которого тест - 160, а в аттестате 12... Так где справедливость?
Светла
tо "маленький" вчитель з великим стажем з глухої провінції: полностью разделяю Вашу точку зрения. Тесты, составленные в Министерстве, не дают объективной оценки знаний детей. Учителей (хороших) нужно привлекать к составлению тестов.
Іван Дрин
Для Светла: Розумієте люба моя, зараз не дуже багато дійсно гарних вчителів, яким можно довірити складання тестів, щоб вони потім не продавали відповіді, чи не зробили у тестах "дива"...
Комментировать
Батько абітурієнта
Переконався, що ЗНО стратегічнонеобхідний крок для освіти будь якої держави яка потребує добрих і мудрих спеціалістів. Середній бал це найогидніший вплив на молодь і зовсім не співпадає з даними ЗНО у цьому легко переконатись, тому не оприлюднюються порівняльні дані. Нажаль наші вчителі у таких умовах, що справедливий атестат це тільки виняток.
небайдужа
Про хитрунів можна говорити довго і нудно. Цього року були діти /тест з математики/, які в туалеті 25 хвилин користувались телефоном, зайшли і написали правильні відповіді в бланк. А інші дитина сиділа, розв'язувала, міркувала : якщо ніде не помилилась, то результат отримала вірний, а якщо десь поспішила, чи хвилювалась, то результат - 0 балів. А хитрун отримав за 1 правильну відповідь ( яку йому сказали по телефону) 2 бали. Слава хитрунам!!!!!!!!!!!!!! Навіщо вчитись ????????????????? Охоронець, якого покликали інструктори, зробив вигляд, що нічого недозволеного не відбулось..... А якби не відміняли третю частину в тесті з математики, то було б видно, хто сам розв'зує, а хто хитрує. Робіть висновки............................................................................................
"маленький" вчитель з великим стажем з глухої провінції
У жовтні 2009 року по школах Українибуло проведено моніторинг стосовно питань ЗНО. Цікаво, а чого ж не оприлюднили опрацьовані результати моніторингу. А може там було щось варте уваги міністра освіти, директора УЦОЯО, чи керівника департаменту вищої освіти... Я зверталась у відділ освіти з пропозиціями по вдосконаленню проведення ЗНО. Але хто ж мене буде слухати??? А зараз після ЗНО-2010 з'явилась ідея розділити тести за рівнем складності, розділити на два тести окремо укрю. мову і літературу. Я про це говорю рік - працівникам відділу освіти. І що? Віз і нині там... А зараз, коли про це говорить Лікарчук І., може віз зрушить з свого місця...Дай Боже !!!!Чого не можна опитати думку і пропозиції освітян (не батьків і дітей) з питань ЗНО??? а потім їх узагальнити. Розумних людей у нас багато
мама абітурієнта
Моя дитина підтвердила свою медаль на ЗНО. Так що не всі медалісти купують медалі, є діти, які працюють на медаль всі 10 років, і не мають часу для відпочинку. А тепер дехто пише, що медалі купують. А при Радянському Союзі не те саме було??????????????????? Хтось навчається, а хтось купує. В кого є гроші - купує..., а в кого грошей менше і немає блату - той буде вчитися.Так що не треба всіх під одну гребінку гребти - що медалі купують і журнали переписують. Десь переписують, так це ж не система по школах, або по всій Україні. Чи може ви думаєте, що всі вчителі продажні, а порядних немає? Хто так думає - той глибоко помиляється. На світі є порядні люди, але через одну погану людину, пляма падає на всіх.Хай порядності і чесності в освіті буде більше!!!!!!!!!!!!!!! А ще краще дайте нормальну зарплату вчителям, і тоді ніхто не буде ставити оцінки...
Дима
а ви що вважаете правильним ту дитину, яка здала як наприклад в минулому році, 2 тести за 195 балів, а атестат в неї не перевищуе і 170,, і інших дисциплін окрім тих двох які вона здавала вона і близько не знае!!!! а медаліст, навпаки, кожен тест здав би близько 180 балів без суттєвої підготовки,,, бо має певний багаж знань з кожного предмету, а не тільки с тих двох шо потрібно для вступу!!!
Вера
А за что страдают абитуриенты этого года от 200-бального аттестата? Ректоры еще не схватились за голову: кого (уровень знаний) им придется принимать благодаря ему?
Карина
А Вам не кажется, что вся система ЗНО направлена на борьбу с потенциальными абитуриентами? Металлоискатели поставим, еще можно систему просвечивания как в современных аэропортах, может будем раздевать и клеймо ставить? Всех заранее считают жуликами и лгунами, детей сознательно доводят до нервного стресса, глядишь, часть и отсеется... А Вы их дустиком, дустиком - помогает!
Думка
А подумайте про те що ,якщо аббітурієнт здав все припустимо,повторюю припустимо ЗНО на 199-200 а бал аттестату в нього 185-190,ну тому що в аттестаті 10 і11 і12 а може з не дуже улюбленного предмету 9 чи 8 Тоді суммарний десь 790..а попереду в нього будуть пільговики , аббітурієнти в яких аттестат 200 а всі бали трохи нижчі ..Тоді такиий аббітурієнт НАЗАВЖДИ втрачає шанс вступити ,наприклад, у Шеченка на бюджет на факультети ,де бюджет 25 Це супер набрати на ЗНО максимум ( а ЗНО в центрі тестування розглядають як ВСТУП) і НЕ ВСТУПИТИ.Ну не по всіх школах малюють бали аттестату ,десь і об''єктивно :) Зробіть ДПА незалежним ДПА -підсумок за всі роки начання.Мабуть цікавий рез-тат би одержали ,як і у минулому році.А Вступ -це мають бути тільки бали ВСТУПУ.
Іван Дрин
Думка: 21.07.2010 21:06 ти тупе падло (вибачте за образу). Ти сам спробуй написати незалежне ДПА, ваідчуваю що будеш сидіти ще 2 роки у школі... А так треба готуватись до ЗНО и готувати гроші гг)) творчий конкурс у Каразіна - 10.000$. Починайте відкладати монетки в копілочку
Комментировать
KVP
Всі школи мають комп’ютерні класи. Необхідно розробити програми для централізованої тематичної атестації, проведення віртуальних контрольних робіт в кожній школі. Необхідно вчителя вивільнити від необхідності ставити оцінки. При цьому буде покрашено моральний клімат в викладанні різних дисциплін. Як можна вірити вчителю, який порушує одну з заповідей: "Не суди". А так всі гріхи спишемо на кремній. Сучасні технології дозволяють реалізувати все це за дуже короткий термін. І не потрібно паперу для електронних носіїв інформації. Все можна зберігати на одному сервері.
невідомий
Погано знаєте про "хитрунів", є інформація що випускниця умудрилася написати тести більше 190 балів, виходячи з мобільним телефоном у туалет, хоча в школі мала середні результати. Так що система тестів в Україні зовсім не ідеальна. На мою думку тести повинні проводити навчальні заклади , щоб відразу комп'ютер показував результат , щоб випускник здавав тест в той час коли йому виходить, а не так як робимо ми.