Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
мама уже студентки
Люди!!! Неужели вы не поняли - ЗНО и Правила приема в ВУЗы хорошо выстоенная коррупционная схема для получения взяток при поступлении в ВУЗы на бюджет. Введение в этом году среднего балла аттестата дало возможность покупать золотые медали. Никакого "рівного доступу до освіти"в Украине не было и не будет! Посмотрите на рейтинги медалистов.Многие из них не подтвердили тестами медали! Из трех медалистов нашего класса - одна не подвердила свою медаль, Но средний балл аттестата эту липовую медалистку спас. Разве это справедливо?
Ірена
На сміх курам в Украні щороку змінюються умови вступу до ВНЗ, і предмети ЗНО. Спочатку було два обов»язкових предмети ЗНО, потім три. Для того,щоб вступити на юридичний факультет в 2007 і 2008 році треба було здавати ЗНО по правознавству і українську мову, що є абсолютно вірним. Абітурієнт має мати уявлення про свою майбутню професію- правознавство. В 2009 році умови вступу на юридичний факультет змінються: треба здавати ЗНО по історії і українській мові, деякі вузи вимагають додатково ЗНО з англійської мови. В 2010 році умови вступу на юридичний факультет знову змінються Треба здавати ЗНО з української ммови, історії(математики на вибір), англійської мови . Деякі вузи зробили просто абсурд – ввели свої обов»язкові вступні випробування, що перекладається як конкурс гаманців батьків. Ніяких вступних...
Киевлянка
Люди, о чем мы ведем спор? Ликарчука надо освободить от занимаемой должности! Ну как можно было написать тесты по английскому языку детям у которых этот английский был один раз в неделю по учебнику Плахотник? Только не надо рассказывать что кто-то где-то дома, самостоятельно, такой "умный", смог подготовится и написать на 199,9 баллов. НЕ ВЕРЮ!!!! Ликарчука-вон с его тепленького места в деревенскую школу, пусть пашет, готовит детей к ЗНО.
Вика
Читаю коментарии и диву даюсь: что значит учить 19-20 предметов??? Да если моему ребёнку то черчение, география, информатика в медицинском ВУЗе не надо, почему она должна из кожи вон лезть, учив эти предметы, чтобы только был высокий балл атестата??? Или лучше больше времени уделять профильным предметам, чтобы в ВУЗе было учиться легче??? По вашему, лучше знать много, но по чуть-чуть, а не мало, но досконально... Вот поэтому и специалисты у нас такие - вроде бы знают много всего, а толку от этого мало...
Мария
Для Вика: полностью с Вами согласна.Сама выпускаюсь в этом году и на самом делеЮ оченя тяжело тянуть все предметы на высокий уровень для хорошего атестата.....
Комментировать
Мама Леся
Вікторія молодець! Якби батьки більше довіряли вчителям, а не своїм чадам, то результат у їхніх дітей був би набагато кращим.В нашій школі теж були діти, які зовсім не відвідували школу, а сиділи вдома і тупо вчили тільки свої три предмети.Хіба це нормально? В яку ситуацію вони ставили вчителів, особливо тих предметів, які вони не здавали?.А батьки в більшості випадків оправдовують своїх дітей.Дуже добре, що враховують бал атестата, а ще краще, коли він майже такий як ЗНО.
пфф
To Коля: : хорош =) улыбнуло))))
Батько
Майже згоден з "Родитель" и "Алла". Уточню лише наступні речі: медаль повина давати перевагу при рівній кількості балів, але за умови, ящо середній бал атестата відрізняється від ЗНО не більше, як на 2-3 бали. У противному випадку атестат, як мінімум, є необ"єктивним. Олімпіади ж, конкурси МАН, "відмінні показники у вивченні профільних предметів" та ін. - це те, що активно купується від районного до загальнодержавного рівня.
Вікторія
Вчителям не позаздриш!Колись батьки були однодумцями з учителями,а нині - виступають адвокатами своїх чад.Не знає дитина математику або пише безграмотно - вчителі погані,неуважні,бездушні,розклад уроків непродуманий,багато задають...А хто сказав,що вчитись легко?Навчання - це тяжкий,наполегливий труд.Пригадую,я в 10 класі сиділа за уроками до першої ночі,а гуляти виходила з однолітками раз на тиждень.Бо хотіла мати вищу освіту.А нині молодь хоче мати все й одразу : прогулянки,дискотеки,пиво,гарні оцінки,місце у вузі...А якщо не вдається,то легко знаходиться винний.Справі не допоможе,ала на душі полегшає.
Alla
Поддерживаю "Родителя от 04.08.2010" - Только на территории СНГ предпочитают наступать на те же грабли. Весь мир руководствуется тестами как самым объективным средством определения знаний.
Коля
Правильно, відмініть середній бал атестату! Мені батько найме репетиторів з трьох предметів на 11 клас, вони мене натаскають на тести, а в школу ходити не буду, буде більше часу на комп!!!
небайдужа (вчитель)
Якщо дитина хоче вступити на бюджет в ВУЗ, то вона попрацює і в неї будуть результати непогані: і бал атестата, і результати ЗНО, і медаль (якщо попрацює з 7-8 класу, а може й раніше). Якщо ж дитина лінується, страждає від того, що все в сім'ї уже є, не вистачає "пташиного молока", то починається пошук неіснуючих причин ліні та неуспішності дитини. Я наведу всього 1 приклад : дитина лінується, а тато (розумна людина з вищою освітою-сам учитель) шукає яких вітамінів не вистачає чаду. Та дитину треба брати за руку й садити до книжки, до зошита, заставляти трудитись, а там дивись вітаміни може будуть і непотрібні!Всім відомо, що навчання - це важкий труд. Отже давайте трудитись! Хто працює, тільки той має результат!!! А хто не працює і теж має результат, це лише до першої сесії в ВУЗі...
для всіх
Підтримую L на 100-150-200% !!! Що означає для учня 11-го класу вивчити 19-20 предметів??? і вивчити тому ж учневі 2-3-4 предмети!!! Це дуже далеко не одне й те ж саме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Середній бал потрібно враховувати!!!! Він заставляє працювати не на "потрібних" предметах, а на ВСІХ!!!!!А якщо дитина працювала всі роки навчання в школі, то вона працює до кінця на результат-і досить балачок про медалістів... Якщо на одну сотню медалістів 6-7-8 чоловік отримали медаль, яку вони "трошки" не заслуговують, то це не робить погоди всім іншим 92-93-94 працьовитим трудягам-медалістам!!! У нас в селі діти знали про бал атестата ще з осені 2009 року. А працювали на бал атестата з 13 учнів 5 дітей протягом року (в тому числі 2 медалісти), в квітні-травні "згадали" про бал-2, а інші???
Родитель
ЗНО требует усовершенствования, но оно ОБЪЕКТИВНО отражает знания за счет рейтинговой системы оценки. Во всем мире есть аналоги ЗНО. А вот медали, олимпиады, конкурсы МАН, средний балл аттестата - должны иметь преимущество только ПРИ РАВНЫХ БАЛЛАХ ЗНО! В американский вуз не поступишь, не сдав TOEFL и SAT. Система сдачи эжтих тестов давно стандартизирована, что исключает махинации. Конечно, там тоже есть льготы - сиротам, спортсменам и т.д. Но основа - это только ЗНО.
gggg
я не верю в объективность ЗНО - почему тесты составляются по программам ЗНО, а не по школьным программам, почему условия на сдаче ЗНО были не допустимыми (инструктор ЗНО очень мешал сквозняк в 30-ти градусную жару и она закрыла окна, а дети были в обмороке от жары в классе), почему ответы на ЗНО неоднозначные и т.д. Почему процент сдавших ЗНО на 180,5-200 баллов составляет до 8%(укрмова - 7,5-7,39-7,92%(по сессиям), математика -7,2-7,6%, англ -7,79%), а количество абитуриентов в списках на сайте "Конкурс" со средним баллом 180,5-200 составляет 25-30% от подавших документы!!!!
U.
Мене вчили прекрасні вчителі, мою дитину вчили чудові вчителі! Дитина закінчує києвський ВНЗ і протягом 15 років навчання ми ніколи і нікому не платили жодної копійки хабаря! І мали золоту медаль. У класі шостому з боку дитини були спроби обговорювати учителя, але мною на такі теми було накладено табу, бо якщо батьки не поважають учителя-його не поважатиме дитина, відповідно-не довіряє, відповідно-предмет як слід не вчить!
L
Звичайно, оцінка вчителя річ субєктивна, але якби батьки навчились їй довіряти - це було б на їх користь. А то бач вчитель винен! В класі 28 учнів: 4 працює, 5 робить вигляд, решта, при щоденному вечірньому обговоренні вчителів батьками вдома, чхать хотіли на уроки і на вимоги вчителя. А ви шановні батьки пробували заглянути в зошити дитини хоч раз на тиждень, або сказати, що чадо буде мати моральне право оцінювати учителя, коли саме щонайменше здобуде вищу освіту і пропрацює кілька років? У вас є номер мобільного вчителя, щоб вияснити, скільки уроків прогуляло любиме дитя хоч раз за місяць? Проходить 2-3 місяці, приїздять бувші випускники, а теперешні студенти в гості і кажуть, що, школа була самим чесним і справедливим місцем на Землі! І кажуть це щиро!
L
В минулому році випускники вчили лише 2-3 предмети, які збирались здавати на ЗНО, на інші навіть не ходили. І багатьом батькам до цього було байдуже. Мабуть тому, що їх цікавлять не знання, а бали. В цьому році випускники всім предметам приділяли достатню увагу. Це чудово, що враховують бал атестату.
Іра
На сайті нашого місцевого університету виставлено результати тестування і середній бал атестату вступників не сумарно, як в системі "Конкурс", а попредметно: укр.мова, математика, фізика, середній бал атестату. Цікаві трапляються конфігурації: 146, 146, 146, 190. Ви собі можете уявити учня з середній балом атестату 190, який би здав всі предмети на ЗНО нижче 150? До речі, це непоодинокі випадки. Невже на це ніяк не прореагує ні наше міністерство, ні вузи?
Людмила
Ответ W: Я не знаю кому и за что Вы повышали оценки. В нашей школе 12 баллов не ставили принципиально. К нам пришла девочка в 10 класс. У неё за 9 класс были одни 12. Когда мама увидела, что в нашей школе оценка 12 баллов не существует она просто забрала её из нашей школы... Теперь у этой девочки 200 бальный аттестат... Мой сын написал тест по истории на 198 баллов. В аттестате стоит 10. Та же ситуация с тестом по украинскому... Я не обвиняю учителей. Они ставили оценки, так как они считали нужным.. Просто говорится о том, что нельзя сравнивать оценки в одной школе с оценками в другой....
владислав
To V: , в прошлом году поступил, но не туда куда "мечтал", а по второй волне попал куда хотел, но забрать документы не смог так как уже был зачислен в студенты... пришлось год потерять