Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ірина
Скажіть,будь-ласка,чому так довго немає результатів ЗНО з української мови і англійської ?Чому такі розумні люди не можуть зрозуміти,що не можна стільки травмувати дітей? І ще одне запитання- пан Лікарчук наголошує на те,що абітурієнтів не навчили репетитори, а ніхто не задумається ,що знання діти повинні отримувати в школі?
просто мама
Погоджуюсь з Алексеем. А ще згадую , як на сайті УЦОЯО, під час реєстрації, працював розділ "запитання та відповіді". Директор на всі запитання щодо підготовки до ЗНО відповідав: "Радимо готуватися за шкільними підручниками". Ось і підготувались... Прикро...
Квіточка
Абсолютно погоджуюсь з Абитуриентом і Незнакомкой!!!!!! Ми-не учасники шоу "Інтуїція", які повинні були " додумуватись", що мали на увазі складачі тестів!!!! Але всі наші нарікання, на жаль, марні((...комісія підтвердить об*єктивність тестів....Імідж-перш за все!!!!
Алексей
На мой взгляд, потуги пана Ликарчука - сделать хорошую мину при плохой игре. Он никогда не сможет признать своей вины и честно сказать - Да, сложность заданий в этом году по английскому была завышенной. Вопрос, что , все-таки, предпринять и как добиться объективной оценки? Необходимо заключение объективного незаангажированного эксперта, с мнением которого будут считаться.
Абитуриент
Пошуковий характер повинен призводити до цілі.І ця цільне повинна бути двоякою, як у цих текстах. Де , наприклад,різниця в словах coloured- colourful? entertainment- amusement? То пошукайте, пане Лікарчук!
незнакомка
"Цей тест — не на просте відтворення знань, він має пошуковий характер." я в шоке просто.....Я что Колумб и Магелан ?? я на ЗНО пришла показать свои знания, а не расширять свой кругозор !!!!