Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Саме та
Мій репетитор коштував 40 грн/год. І вона мені казала що,орієнтуючись на мої знання,високий бал мені забезпечено (готували граматику 2 курсу). А завдання якісь дибільні.Що вони взагалі перевіряли? Я читала статтю,так там взагалі кажуть,що тексти для тестів були з якоїсь книжки Кембріджськоїї, і рівень- Advanced. Ну хоча б дали Intermediate, то було б не так жахливо.Минулорічні я проходила на вищий бал,до речі.
111
напишіть будь ласка хто знає ким мають бути утверджені копії сертифіката і атестата...
........
що це допоможе якщо вчитель не бачить завдань.......
ЛЕСЯ, Роменчанка
Народ , не про те ви думаєте! Треба було пару вчителів посадити в туалеті ,щоб виконали за вас тести. Так робили в нашому місті в школі №1 за наказом директора.
Настя
"По-друге, цьогоріч значно подорожчали послуги репетиторів. За нашими даними, година занять з крутим репетитором у Києві коштує до 30 євро" - а вот это как вообще понимать?По сути,к тестам должны готовить в школах бесплатно, а не выкидывать бешеные деньги на репетиторов.Получается, что тесты могут сдавать только те, кто занимался у репетиторов?
.....
Шкільна програма? здуріли? ЗОШ вчаться по Плахотніку...крім матів нічого не приходить в голову...
caring
The problem is(as always in this country)INCOMPETENCE!Your incompetence,Mr.Likarchuk.
Абітурієнт
Я впвнена що ми знаємо англійську мову краще ніж наш прем'єр-міністр нашу Українську рідну мову!!!!!!!!!!!!!
Інна Віллер, вчитель англійської мови
Лікарчук: Давайте порівнювати з програмою ЗНО, затвердженою МОН. Коли міністерство затвердить кембриджську програму як обов’язкову, рівнятимемося на неї. Відповідь п. Лікарчука упереджена. МОН затверджує шкільну програму для загальноосвітніх, які складають БІЛЬШІСТЬ в Україні, проте не спец. школи з поглибленим вивченням ін. мов. Проте Центр ЗНО не бере це до уваги, а затверджує тестові завдання з англ. мови незалежно від того, яка ЗАГАЛЬНООБОВ ЯЗКОВА шкільна програма. ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ, пане Лікарчук! Начебто прагнете до світового рівня знань з англ. мови, проте "начхали" на "ЯКУСЬ_ТАМ" кембріджську програму. Хто нас захоче таких "ВПЕРТИХ" із "совєтськими" стандартами викладання і тестовими завданнями "совкового" типу - там, в Євросоюзі? Для п.Лікарчука Кембрідж для залегкий? Wow!
Надежда умирает последней ...
Можно только надеяться,что всяУкраина написала НЕочнь...Н-р тестовый балл по геграфии знаете как переводился в 200 баллов : 94 (максимум)тестовых балла это 200 и 82 тестовых балла это тоже 200 .Разница в 12 верных ответов и 200 баллов из 98 тыся набрало всего 48(!) человек (0,05% от общего колличества)
Я
Не, ну это правильно, но нам, абитуриентам 2010 года, от этого ни холодно ни жарко, как говорится. Что в этом году нам делать с заваленными тестами по англ.языку?!
AZRIA
цитата"Все здав.: 22.06.2010 08:11 IP: 95.133.206.1-- На початку наступного навчального року оголосять завдання ЗНО 2011 (близько 1000 завдань) з яких потім виберуть відповідну кількість в тестовий зошит (ініціатива Табачника)" В Германии давно уже такое.........это неправильно по отношению к нам(ЗНО 2010)
Сам сказав ,Мабуть не ПОДУМАВ
ІЗ статті на http://osvita.ua/test/test_article/7297 "Тим часом окремі учні скаржаться, що у шкільних підручниках є відповіді не на всі тестові завдання... Так можуть стверджувати лише несумлінні учні, тести відповідають шкільним програмам і підручникам." Ну ТАК ПРОДЕМОНСТРУЙТЕ ЦЮ ВІДПОІДНІСТЬ У ТЕСТІ З АНГЛ МОВИ,пане Лікарчук!!!!!!!!!!!Особливо подобається фраза "тести відповідають шкільним програмам і підручникам.ТАК НАЗВІТЬ АБЫТУРІЄНТАМ ЦІ ПІДРУЧНИКИ і ДОВЕДІТЬ відповідність шкільній програмі ,коли майже всі ВЧИТЕЛІ це заперечують...Чи Ви не відповідаєте за СВОЇ слова?
Вікторія
Вони нехай не рівняють програму спеціалізованих шкіл з програмою загальноосвітнііх для простих дітей,англійська була тяжка,самі половину того що ми не знають,і Шевченка з листочка читають!!!!!!!!!!!
Диана
Нормально, повезет тем, кто будет сдавать ЗНО в следующем году. И почему же не додумались это сделать раньше. Но с англ. нам в любом случае не повезло. Кстати, результаты по англ. будут в четверг, 24 июня.
Все здав.
На початку наступного навчального року оголосять завдання ЗНО 2011 (близько 1000 завдань) з яких потім виберуть відповідну кількість в тестовий зошит (ініціатива Табачника)
Олег
Здоров. Англійська була жахлива. Помилок стільки,що стидно називати їх кількість. Враховуючи те що математика -1 бал а у мові 6 помилок. Шкільну програму вчив добре вчили по плахотнику і ті тексти що вчителька давала, зно було зовсім не цього рівня, складність ппц
Оля
Ідея чудова, нехай ті ,що викладають самі зрозуміють чому треба навчати, а не дають тексти з Плахотніка( так було в мене)
Ната
А почему бы не дать учителям выполнить все задания за 120 минут на секционном заседании перед началом учебного года.Просто для разминки....
Оля
я хочу сказати,що тест з англійської взагалі не відповідає шкільній програмі.Підручник за яким я навчалася,не має у своєму складі навіть 20 слів,які має тестовий зошит. Що вже говорити про випускників із провінції,чиї батьки не мали змоги оплачувати індивідуальне навчання своїх дітей,але хотіли їм кращого майбутнього у столиці.Всі робили як казали:"треба вчити шкільну програму і тест ти здаси цілком успішно". Мене турбує тільки одне,що як повинні знати мову учні зі звичайної школи,якщо навіть ті,хто пробув рік за кодоном,не зумів склати ЗНО з достатнім результатом!!!