Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Та,що не купила ЗНО
Ще одна думка.Ті гроші,що ЗНОШНИКИ виручили за цю кампанію не праведним шляхом,не принесуть ім щастя,а наших дітей навчили,що человек человеку волк.Я доці казала,що ти бачила,що користуються телефонами,без кінця бігали в туалет,то чого не підняла хай.Тепер що говорити-ми придурки,нам ,навіть чернетки не віддали,бо моя доця шляхетна,вона не змогла там ім влаштувати вирвані годи.Бо за рахунок тих,хто не проплачувапв, треба ж вивести слабі показники.ЕХ ти ,лікарчук,лікарчук,що ти скажеш перед Судом Господнім.п
Та,що не купила ЗНО
Дорогі украінці,дивіться як просто наводити порядок.Нас не палили,не відрізали голови,не гноіли у ГУЛАГАХ,ЛИШЕ ПРИНИЗИЛИ НАШИХ ДІТЕЙ-і ми готові вже робити те,що нам наказують.А НАКАЗУЮТЬ не виделуваться, а завчасно наводити мости і платити.Тоді,маючи гарні бали ,вже не захочеться правди шукати.Все так просто.Фу,а яка жахлива була вступна кампанія,хіба самодостатні люди себе так поводять,хіба пані себе так ведуть-спітнілі,смердючі ,розпатлані,з матюччям брали приймальні тих ВУЗІВ.А що творилось у туалетах,якими користувались молоді панночки.
Та,що не купила ЗНО
увесь період часу від здчі ЗНО ,Я НЕ ЖИВУ.Я не могла собі уявити,що фашист лікарчук таке зробить із ЗНО,я билася із циніками,які стверджували,що мені треба трішечки поклопотатися за результати.Баче Бог,я ні грамочки не брешу,але ж я тепер точно знаю,що моі сльзи,мое приниження тобі,лікарчук,Бог не простить.Я за освітою філолог,довго працювала у школі,вмію визначити за зовнішністю людини іі розумові здібності.Коли пробували здавати документи до ВУЗів,бачила,як у аватарів,гоблінів у сертифікатах було по190 балів.Спочатку думала,що вмру з горя,адже моя дитина з 5 класу навчалася у міській гімназіі.Після провальноі англійськоі накалякала Табачнику-але ні слуху ні духу.Сама собі думаю,що як собі і своій дитині нерви зривати,то краще б купила ті смердючі тести.
Галина
интересно кто составлял тесты и три этом не используя школьную программу
caring
To Наталия: Absolutely!This won't help you or your kid,though.
Наталия
В первую очередь надо протестировать учителей!! и в начале каждого учебного года на тесты их, и по результатам допуск к работе ! НА ДЕТЕЙ ВСЕ ВАЛЯТ! А САМИ?! почему родители должны нанимать репетиторов ? ребенок и в школу и к репетитору! а учителя, чем они занимаются? на тесты учителей и допуск к работе!!!!!!!!!!!!!
Тамара, преподаватель английского
вот интересно - если дать этот тест носителям языка - сколько из них пройдут его?
Олена
В нашій школі низький рівень навчання англійської мови, прийшли молоді педагоги, які взагалі не вміють викладати англійську мову, та й самі її як слід не знають, Завдяки тому, що займалась з репетитором я змогла здати ЗНО з англійської мови. Для того, щоб давати такі складні завдвння необхідна якісна освіта. Для перевірки знань шкільних вчителів пропоную дати тест ЗНО педагогам і з"ясувати рівень знань кожного. А тоді й вести мову про складання іспитів ЗНО!!!
Недовольная
Вообще хорошая мысль. Если они там в УЦОЯО такие умные, то пусть сами напишут все эти тесты. Я бы посмотрела на результаты. Думаю это вызвало бы искренний смех многих абитуриентов =) Но, увы, это лишь мечты. Ведь наши ребятки их УЦОЯО не хотят позориться на всю страну (правда у них это не особо получается ХД)
Нормальний
Я взагалі здивований своїм результатом. Вчився в ліцеї фм, де всього 2 години на тиждень англійська, зі мною вчились ще двоє, які раніше вчились в спеціалізованій школі, а після переходу з репетитором займались не 1 рік. Так от, я набрав 183,5 бала, хоча англійську знаю так собі, а вони по 171,5 і 178, хоча я не раз в них питав поради, і навіть вчитель дослухався до їхньої думки щодо певного спірного питання. І це все тому, на мою думку, що завдання перевіряють 0 знань з граматики.
Elladan
Нік, Оксана. Та в вас взагалі класні оцінки будуть! To егор: набрати можна. Треба бути дуже визучим і все. Я наприклад тести здав погано, а творче на 17 балів. Чесно кажучи, англійську не вчив десь з 7-го класа, ще й останні 2 роки в мене було 2 години на тиждень англійської. Просто в цьому році почав перекладати комікси. Доречі, дуже цікава справа! Мабуть, саме це мені і допомогло. Звертайтеся до мене, якщо хто схоче перекладати комікси. Влаштую на своєму сайті)))
Олена
To Нік: не переживай, ти не один такий...в мене теж стільки помилок, правда я ще твір писала....але аналізуючи оцінювання зрусифікованих людей, які перевіряли мої роботи(західняків вони ненавидять) я буду мати цілу дулю з маком........ти не один в своїй біді...............))))
Нік
Я мав на увазі, не враховуючи твору
Нік
Як думаєте, десь 16 помилок без твору - це дуже погано?
оксана
цікаво,п. Ігор Лікарчук, як директор Українського центру оцінювання якості освіти, на скільки б здав тест ? Можливо і 124 не набрав би. І для кого Ви забезпечуєте "рівний доступ до освіти", для дітей товстосумів, що купили відповіді наперед? Цікаво було б знати прізвища учнів , що набрали по 200 балів
егор
Ув. минестерство! Недумаю что вы ето будите читать, но всеже. Я учил английский с репетитором с 6 по 9 клас и 11. Я знал что тесты будут сложными, но ненастолько! Хоть я закончил лицей ф\м клас но у нас английский преподавался на должном уровне. Так вот, я могу с увереностью сказать, что обычная школьная программа непозволяет здать ЗНО даже на 150-160 балов. 60% слов выходят из етой программы! Ето всеравно что читать книгу без половины страниц а потом пересказать ее дословно! Тесты ваши строятся несколько на знании английского, сколько на интуиции (ето кнечно, если вы смогли хотябы 80% понять), а не на конкретной практике общения или грамотности. НЕЗАБЫВАЙТЕ ЗНО ГОТОВИТСЯ ДЛЯ ВСЕХ!!!!!! Очевидно что мою оценку неисправить, я пишу только для того чтоб вы учли ето в следующем году. Знания нужно не покупать у репетиторов а получать...
Наташа
хай лікарчук сам вирішує тести,а потім буде в праві говорити відповідають вони шкільній програмі чи ні
Oxana Anatolivna
Згодна з усіма одразу. Але є ще одне нездорова річ: дискримінація сільської молоді, якій не світить один рівень з спецшколами хоча б тому, що 2 год на тиждень - це не пять і не вісім - уявляєте, скільки занять з репетитором треба провести, щоб наздогнати рівень. А ще - обурює абсолютно субєктивна орієнтація тестів, основана на сприйнятті тексту автором тесту - а якщо оцінка інфо у дитини і у автора різниться, то це хіба свідчить про відсутність знань? Плюс - у нас як завжди все роюиться через задній прохід. Взято закордонну модель вступу - за тими предметами, які обирає ВНЗ. Але в тій же америці кожен ВНЗ дає інфо про рівень - А, В, С - з тих предметів, які необхідні для навчання. У нас же ЗНО перетворилося із засобу боротьби з корупцією у засіб додаткового збагачення. Соромно, шановні
Химик
Шановні тестуючі, Мені соромно за вас!!!! На скільки требя бути жорстоким та недалекоглядним, щоб створювати такі тести, а потім звинувачувати учнів у непідготовленості. Адже програму з англійської створювали не учні, а ви - міністество освіти України. І взагалі-то, випускники повинні здавати тести без репетиторів. Це нонсенс. Школа повина давати необхідний рівень знань!!!! А репетитор - початковий університетський рівень. Бо інакше, навіщо тоді дітям взагалі вступати до ВУЗів, якщо вони й без них добре володіють предметами. Підготуйте ЯКІСНО дітей в школі, а потім тестуйте...
ЛЕСЯ,Роменчанка
To ........: А завдання їм також приносили! Але це не для всіх це тільки для "обраних"!