Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Повністю підтримую автора!!!
stranger
Так и хочется сказать тем,кто верит в безгрешность ЗНО - "святая простота". Я имею прямое отношение к ЗНО и владею огромным объёмом информации по поводу его подготовки, проведения и поступления в ВУЗы. Поэтому во многом согласен с господином Ивановым. И знаю точно,что система(в смысле руководящие органы образования) то у нас есть,а вот образование,как таковое,отсутствует.
Артур
Для Ольга: И да, автор не обязан предлагать ни одной альтернативы. Когда вы приходите в магазин, и хотите купить стул, вы смотрите себе качественный, хороший стул. И если вам стул не нравится, продавец не скажет ведь: "Сделайте сначала сами стул лучше, а потом критикуйте этот". Работа министерство - дать стране качественную систему образования, и поддерживать её работу. В том числе, и систему оценки знаний. Работа автора статьи - писать статьи, в которых освящаются текущие реалии образования. Если каждый будет делать свою работу хорошо, то всё будет ОК.
Юлія
Для Артур: за матеріалами статті не можна зробити висновок, що автор дійсно висвітлює реалії ЗНО - дуже поверхові та суб'єктивні судження
Комментировать
Артур
Тестирование - спорный момент. Общего с таким, как "борьба с коррупцией" или же "повышение качества образования" оно не имеет, это верно подметил автор статьи. Сама идея централизованного экзамена знаний, проводимого по одинаковым стандартам - интересна, и о ней можно говорить. С одной стороны, это как бы гарантирует отсутствие предвзятости при "раздаче" заданий, все пишут один тест в одних условиях (ну, в идеале). С другой стороны - при нынешней ситуации, университеты, мягко говоря, совсем не в выигрышном положении относительно качества знаний студентов. Поясню на своём примере: если раньше при поступлении на технические специальности университет сам составлял задачи, то теперь их подменило тестирование для 8-го класса по математике, и безграмотно составленные тесты по физике.
Ольга
ЗНО має певні недоліки, але автор не пропонує жодної альтернативи. Крім того, коли журналіст когось звинувачує, непогано було б давати конкретні приклади. "жодний учень, який складає тести, не набирає максимальну кількість балів, що переважна кількість не набирає не те що половину, а навіть третину від максимально можливої кількості" - існує якась офіційна статистика чи Ви визначили це на око? Крім того, уніфікація балів дійсно допомагає при вступі до ВНЗ. Хоча б тому, що коли приймальні комісії вивішують результати, одразу видно бали усіх абітурієнтів. Це не долає корупцію повністю, але значно її зменшує. До того ж нині університети стараються набрати абітурієнтів з якомога вищими показниками, бо від цього залежить їх рейтинг. А в ІМВ крім бюджету є й контрактники, які й їздять на авто.
Для Ольга
Так, існує офіційна статистика, що оприлюднена в офіційному звіті Українського центру оцінювання якості освіти „Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів України в 2011 році”. Якщо уважно вивчити статистичні дані документа, можна отримати дуже цікаву інформацію щодо результатів ЗНО отриманих випускниками шкіл у минулому році. В тому числі і в розрізі максимального бала, що отримали „200-бальники” тестування і кількості правильно виконаних завдань тесту з кожного предмета. Якщо уважно придивитися до інших показників, які отримують випускники наприклад 190, 180 або 170 та порівняти їх з кількістю правильно виконаних завдань тесту отримаєте дані, про які пише автор статті. Стаття по справі, в цілому к ЗНО необхідно підходити з більш професійної...
Для Ольга
Інакше те що зараз сприймається суспільством як безумовний позитив „тестового вступу” через декілька років може буде зведено нанівець. Але існує сумнів в тому, що відповідальні за процес тестування особи зможуть осягнути проблематику питання. Щодо рейтингової шкали погоджуся з автором одного з попередніх коментарів: „Рейтингова таблиця це маскування краху освіти. В україні за усі роки незалежності. Якщо записати, що абітурієнт отримав 22% знань, то всі розуміють, що це мало, але якщо це інтерпретувати як 150 балів з 200, то цевиглядає солідно”. В точку.
читач
Для Для Ольга: Рейтингова шкала так складається, що вище 150 балів отримує половина учасників ЗНО, а інша половина - меньше 150 балів. Якщо з математики: 51- максимальний тестовий бал і 200 по рейтинговій шкалі, а за 12 тестових балів -150 балів за рейтинговою шкалою. Отже 50% учасників ЗНО по математиці набрали від 0 до 12 тестових балів. Це рівень успішності учаників ЗНО, який виявився дуже низьким у цьому році, особливо з математики. Тому є неправильним прирівнювати при вступі результати ЗНО різних років.
Комментировать
Тетяна
Я - вчитель у невиличкому містечку на Донбасі. В 2011 році випустила 20 учнів. Я точно знаю, що всі здавали тести чесно. Результати тестів точно відображають якість знань. Одна учениця здала біологію на 200 балів, тож пройшла за конкурсом у всі медичні вузи країни - обрала Донецький. Власний син набрав загальну кількість 572,8 балів - навчаеться у Києві у КНЕУ. Без ЗНО, я впевнена, вони не мали б такої можливості.
Ірина
Надзвичайно обурена стереотипічним тупим прикладом про Інститут міжнародних відносин. Невже ви думаєте, що всі студенти ІМВ користуються виключно особистими авто? це абсурд. маршрутки/метро/тролейбуси ніхто не відміняв. до того ж , чому ви вважаєте, що це погано, якщо в деяких студентів є можливість користуватися особистим транспортним засобом?
НАДІЯ
А в мене в голові досі крутиться одне-єдине питання: на якій підставі проводиться ЗНо я к вступний іспит, за яким оцінюють роботу шкіл? Чому не ввести на тій же підставі іспит при прийомі на роботу з метою виявлення рівня підготовки випускників ВНЗ. які так часто роблять помилки в елементарних речах...
Maria
Я все ж таки думаю, що ЗНО - це вдалий шлях вступити у ВНЗ без грошей, саме такі відгуки я отримувала від знайомих.Але така сумбурність ЗНО мене лякає, як абітурієнта 2012
DR
Майже з усім можна погодитись. Мені здається, краще було б повернути в УЦОЯО пана Лікарчука? Можливо б тоді менше було проблем в ЗНО?
Володимир
Кілька мудрих думок автора загубились в суцільному потоці злості... Серйозні матерілаи так не пишуться.
Александр
Заказуза от ВУЗОВ, ктоторые до сих не могут смирится с тем, что не зарабатывают на вступительной кампании
Romick
індивідуальний комплект і зараз ніхто не примушує Вас купувати, але не купивши його Ви будете відчувати що не маєте достатньо матеріалів для підготовки (коли підготуватися можна і за шкільними підручниками), тому змушені купувати, або обмінюватися із іншими. Я вважаю що ЗНО зробило вагомий крок у подоланні корупції при вступі у ВЗН, але ще досі є над чим працювати. Ваша критика в деяких питаннях позбавлена здорового глузду тож будь ласка краще аргументуйте свої доведення. Успіхів!
flesh
Гнилувата статейка в пана Іванова. Багато піни та "понту", а келих порожній
bogdan
Проаналізувавши дані УЦОЯОрезультатів ЗНО з математики у відсотках маємо: 126балів-12%, 150 балів-24%, 171,5 балів-50%. Тепер подумайте чи можуть студенти з такими знаннями навчатися у ВНЗ. ЗНО-це шлях у безодню.
читач
Для bogdan: Рейтингова таблиця з математики в цьому році – це результат агітації влади до вступу у ВНЗ на технічні спеціальності. Дивна державна політика. ЗНО по математиці здавали і ті, хто в школі зовсім не цікавився навчанням. А чому ні, якщо у нас стільки ВНЗ? Тож справа не в ЗНО.
bogdan
Для читач: Рейтингова таблиця це не є результат якоїсь агітації влади, тому що всі розуміють, що студенти з такими знаннями не можуть ніде вчитися, тим більше на технічних спеціальностях. Розумний вихід - збільшення прохідного балу до 170 незалежно від того, вступає на бюджнт чи на платну форму навчання. При цьому треба зменшити кількість студентів на одного викладача хоча б до 5-6 і не привязувати жорстко штати викладачів до кількості студентів. При цьому жорстко моніторити рівень залишкових знань. Тоді буде обєктивне оцінювання знань студентів на іспиті. Усе це можливо дасть змогу покращити рівень знань студентів, інакше будемо мати цунамі дебілів з дипломами.
bogdan
Для читач: Рейтингова таблиця це маскування краху освіти В україні за усі роки незалежності. Якщо записати, що абітурієнт отримав 22% знань, то всі розуміють, що це мало, але якщо це інтерпретувати як 150 балів з 200, то цевиглядає солідно. Рівеь тестів ЗНО на порядок нижчий від рівня тестів російського ЕГЭ. Вони відмовилися від задач, у яких можна просто вгадати відповіль, у нас таких задач 25. Складається враження, що з уведенням ЗНО свідомо понижижують рівень інтелекту нації, тому що якщо низькі вимоги, то навіщо вичити більше. Це почалося не за теперішньої влади.
Комментировать
Саам
Пане Іванов, респект Вам за статтю! Багато посутньої критики, гарний (як завжди) стиль. Трішечки забагато емоцій в окремих питаннях :))