Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Полностью согласна с предложением Марины.
(fancy*)
Я не согласна с тобой я училась в спец школе с углубленным изучением англ. яз. у меня было 12 часов англ в неделю....я знаю язык лучше чем те у кого в обычной школе англ 2 раза в неделю и стоит 12 баллов...соответственно у меня в моей спец школе 10 ...а у кого то с нулевым знанием 12....я против думаю меня многие поддержат.... тем кто согласен...таким как Вова... пример=) я бы хотела на тебя посмотреть когда ты будешь поступать если б учитывалось то что было в аттестате...и какой то папин сынок у которого куча бабла купивший себе ту оценку ...занял бы твое место...=) вот *справедливо* б было тогда =) Люди одумайтесь!!!
VOVA
Marina: я обома руками за!!!
Marina
Предлагаю за результат ЗНО по иностранному языку признать оценку в аттестате (переведенную в баллы), т.к. ЗНО не справилось со своей задачей. Или же на усмотрение абитуриента – аттестат/ЗНО. Отметка о прохождения ЗНО в сертификате должна учитываться. Кто за? Надеюсь на объективность рабочей группы. Решается судьба хорошо подготовленных, талантливых людей.
Tina
До чого тут репетитори?! Тести ніби-то грунтуються на шкільній програмі,а не на праці репетиторів. Навіщо тоді взагалі нам потрібна школа, якщо вс займаються додатково???
Не важно
*На наш погляд, тести цього року, зокрема з англійської мови, трохи легші, ніж попереднього року* смішно...Лікарчук,почуй людей...!
One johnny-come-late mathematician
Ну что ж сдали и все.От нас уже ничто не зависит, будем ждать результатов,а там уже видно будет.Лично я тоже не доволен тестом.Хотя 5 лет каждое лето ездил в Лондон,свободно общался не только с рядовыми гражданами но и c профессорами математики from City University ,particulary это и была главная цель моих поездок (алгебраическая геометрия- is my outside interest).И когда после этого в каких-то жалких украинских post-scholastic (не смог корректно выразить по-русски) тестах делаешь 5 ошибок из-за того что не можешь выбрать слово из 4-5 идентичных и главное неуместных синонимов -это уже не хорошо.Что же касается лексического наполнения текста- у меня тут проблем не было, но есть одно нарекание- вместо слова gossip(сплетничать) уместней был бы его разговорный аналог tattle.
Абитуриент
Для кого він все це каже? Чи сам для себе? Лікарчук! Ти людей чуєш чи глухуватий? То тобі на пенсію пора...
Володимр
Пане Лікарчук Вам потрібно не коментувати, а робити висновки. То як виходить всі хто скаржаться "кака", а Ви "цяця". Ідіть будь-ласка на пенсію і дайте працювати перспективним людям. А взагалі сядьте з проффесором Януковичем і новоявленим істориком Табачником порозв'язуйте ці тести і тоді буде видно who is who.
Віка
А цьому пузатому кабану просто нема що сказати,от він і спихає все ніби то на дурних дітей і їх репетиторів.Пора у відставку!
Віка
Андрій!Навєрно ти і сам дибіл повний.Оце такі"розумні",як ти,мене дуже бісятть!!!Скільки ти саме набрало?
Світлана
Згідна з Nika 100%. Лікарчук говорить одне й те ж саме не вислуховуючи аргументів абітурієнтів. Не в складності діло, а не в однозначностях відповідей. Тести всім були зрозумілі, а от передбачити, що мав на увазі автор не всім вдалося.
Андрій
To Kat: , тому що в вузах повинні сидіти найрозумніши, а інші повинні бути токарями і тд і тп, робочою силою. У СРСР були часи, що було 200 студентів на весь радянський сюоз і норм було. А зараз різні дибіли пишуть, що завданні були складні.
nika
бо це було б не так весело для нього,і він би надав шанс дітям,які справді вчаться не тільки по шкільній програмі!а так же цікавіше-дати туфту,ну і вирішуйте,поле чудес блін!!!!
nika
сам тест не складний! у тому то й справа,що це була перевірка знань не англійської мови,а інтуїції!!! ну майже на кожне питання підходило по дві відповіді!!! і якщо тебе супроводжує шосте чуття,то ти з цих двох вибереш правмильну відповідь! ти Лікарчук сядь,і зроби сам цей тест,навіть якщо зробиш усе правильно,у чому я ну дуже сумніваюся,то приблизно через тиждень,роблячи той самий тест ти інші відповіді напишеш! я знаю людей,котрі проходили неодноразово практику в Англії,і вони,чомусь написали погано!!!!мабуть англомовне оточення-не найкращий вчитель англійської мови,тим паче вчителі-носії-теж не професіонали,так???? у цієї країни ніколи не буди Європейського ріня з такими махінаціями та підтасовками!
Kat
Мені цікаво, якщо Лікарчук розуміє що в Україні низький рівень викладання іноземних мов, то чому йому не зробити тести по цьому ж рівні .. Чому??
RASTA
і скільки оце можна на репетиторів накручувати!?вигадав міф якийсь і розказує.