Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Одна з медалісток
До чого ж доходить у нашій країні цензура?! Я в це не хочу і просто не можу вірити!!!!!!!
вiд iменi абiтурiєнтiв
Шановний бодя! Вибачаю, i дуже рада, що ми порозумiлися:) Ще хочу сказати, що дуже боляче за випускникiв звичайних сiльських шкiл, просто плакати хочеться ((( Тим не менш,не втрачайте надiю! Бажаю всiм абiтуриєнтам успiху! Нехай Бог буде з Вами!
Одна з медалісток
Підписуюсь під словами Богдана
Богдан
to тьома: на відміну від декого я свою медаль заслужив тяжким і наполегливим навчанням, а не купив. Тому що родина у мене не настільки багата, щоб купувати медалі або відповіді на тести. А знання таких як ти, я б перевіряв тричі й особисто!!!
маша
АНДРІЙ, абітурієнт, випускник гімназії №178 м.Києва: а кто у вас вел математику?
вiд iменi абiтурiєнтiв
Уважаемый бодя, не надо тут "обсырать" чужое мнение и умничать по поводу моих ошибок.Хочу сказать, что лично я не писала тесты с английского, и я являюсь гражданкой России, украинский язык учу для себя, если уж и есть ошибки, то, простите. Общалась непосредственно с абитуриентами, много из них медалистов, учителя школ, у которых действительно , цитирую "ОДНI обурення" по поводу сложности тестов! Еще раз повторюсь, что тесты рассчитаны минимум для студентов 3-го, 4-го курса, но никак не для учеников обычных школ, а с репетиторами, к сожалению, не у всех есть, возможность заниматься! И еще, "Бюджетні місця НЕ ЗАЛЕЖАТЬ від вашого складання тестів" - это полный абсурд...зависят еще как, либо максимально набрать балы либо готовь денег побольше...
Володимир
Пройшов 46 завдань тесту набравши 36 балів. Дуже вдячний нашому мін. освіти за чудовий тест... для підготовки, скажімо, до IELTS. З таким результатом по цьому тесту, я думаю у мене буде 7-8 балів з 9-ти можливих за Reading. А випускникам 2010 можу лише поспівчувати. За дітей з сільських шкіл мені якось навіть страшно - у них директор школи може "гармонійно" поєднувати викладання англійської/української/історіії та інших дисциплін. В цьому тесті завдань для таких випускників мені знайти не вдалося...
Оксана
Мы в нашей школе учились по Плахотнику,кто знает,что это за книга,тот меня поймет,что по ней знать английский на таком уровне,который с нас требуют на тестировании просто невозможно!!! Из нашего поселка поехали на тестирование только те дети,которые занимались дополнительно,за отдельную плату.Но ведь тестирование предполагает,чтоб мы усваивали предмет именно в школе! Короче,тест тяжелый!!!ОООООЧЕНЬ! Я БЫЛА В ШОКЕ!!!!!!!!!
Одна з медалісток
То це сприймати як комплімент?
бодя
до однієї з медалісток: є. бо "дурний-дурненький-дуркуватий", "тупий-тупенький-тупуватий". а от слова "спийняття" точно немає. ви дуже експресивна лєді)
Одна з медалісток
А я не є зашореною для спийняття і репродукції інформації, а слова "тутуваті"в укр. мові немає!
бодя
до однієї з медалісток: пробачте, що вам подобається? писати тутуваті коменти, які можуть мати стільки ж варіантів сприйняття та розуміння, скільки мали відповіді на зно з інглішу?)
Одна з медалісток
А може мені це подобається!!!!!!!!!!!!!!
бодя
до однієї з медалісток: утопія наразі. ви вступіть до внз, вчіться добре, активно займайтесь науковою роботою, потім спробуйте пітив політику, а не накопичувати баблішко. "авось",- як кажуть росіяни ви й зробити утопію реальністю. панове, від нас і тільки від нас залежить доля цієї довбаної держави. до тьоми: толсто троллишь *ука
ОбиженныЙ ЗНОшник
да,тест сложный,поэтому я хочу написать письмо Ликарчуку,тому,который говорит,что тест по-английскому легкий,нуб...Я ему выскажу!!!
Одна з медалісток
Маємо те,на що заслуговуємо і те,що бажаємо мати!
бодя
to Анастасия: ваші проблеми. дай бог щоб не розглядали. до адмінів: а чого код один і той же: "HGED"?
бодя
до цитати того ж дописувача. тьху, а ви що не знали, що цього року перед міністерством була поставлена задача завалити побільше абітурієнтів, бо минулорічні тести були для пересічних ідіотів, тому цього року нам НЕОБХІДНО побільше пту-шників. і що в цьому поганого? ми живемо в такий час, коли все йде обертом: політика, економіка, стан культури, "забидляченість" і пофігістичність суспільства. зно проходить лише з 2005 і його "ковбасити" буде ще з років 5-10. "я піду на мітинг", пробачте, кому ви на бога "всралися" із тим мітингом. в країні поступово розвивається авторитаризм. до абітури: досить! досить цього вашого маразму! кравчук казав: "маємо, те що маємо!" вступимо всі, хто розумний.
Одни з медалісток
Цілком згодна з Андрієм!!!
бодя
так, зно виявилося важким. у мене 9 неправильних. почитав коменти: одні обурення! якщо ви, панове, не розумієте, що тест з англійської мови є найважчим (минулого року навіть 200-бальники з англійської отримували). "від імені абітурієнтів" написав(ла): "I взагалi, таке враження, що робиться все,для того, щоби ЗВИЧАЙНИМ шляхом, з допомогою знань, якi давала школа, на бюджет вступило як мiнiмум абiтурiєнтiв". по-перше, бачу школа дала вам мінімум знань, бо ви у рідній мові помилки робите, що вже про англійську.