Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Ого ещё и 20 правильно! ХД
А-на
Оксана,это же рейтинговая система оценивания:посмотрят по результатам всей страны..
Оксана
А у тех у кого по 20 правильно,сколько баллов?
вiд iменi абiтурiєнтiв
а от коментарi на тестпорталi http://testportal.gov.ua/index.php/text/text/1002/ ((((((
бодя
до ігоря: ти як "бацюшка лєнін")) до адмінів: чому цензура на сайті охоплює коменти, що дискредитують владу, але без матів?
А-на
Та,їм чхати на ту молодь.. ну емігрує куча студентів з країни-нормально,ну невдоволені студенти політикою-нормально.. і т.д. Все "нормально",розумієш?:)Тож чому й нам не може бути "нормально"?це краще,ніж "пусті слова")мене взагалі оці мітинки біля Думи смішать)
Богдан
Можливо =)) Проте "вони" самі робля собі гірше - настроюють молодь проти себе. А молодь, як відомо, здатна і до радикальних методів - підтверджено історією.
А-на
Богдан таких буде дуже і дуже мало.. зараз протестувати,говорити-повний абсурд. ось коли з"являться результати-тоді можна плакати, а зараз це все пусті слова та викрики малолтніх абітурієнтів. Запевняю тебе,що ці комментарі читають "вони"та всикаються від сміху)
аня
а мне до лампочки тот рейтинг. тест изначально глупо составлен. если бы они хотели реально проверять знания, то были бы нормальные задания на грамматику! например отдельно на инфинитив и герундий НОРМАЛЬНОЕ ЗАДАНИЕ на времена!!!!!!!!! кондишеналз... и все бы было хорошо. а то это был полный бред.
Богдан
Ти гадаєш, що вся країна напише погано??? Знайдуться такі, які взагалі нічого не знають і відповідали "методом втику". І такі можуть чисто випадково зробити лише декілька помилок. Тому 200 балів почнуть виставляти з їх результату. То які ж тоді будуть результати у решти абітурієнтів?
А-на
Одна з медалісток а в нас є вихід? я сама наробила кучу помилок,хоча англ мова-профільний предмет. ніхто нічого не змінить,а наши переписи отут читає "влада"..ще,не дай Бог,вірус кине на комп"ютер :)
Одна з медалісток
Я покищо вірю,але ми це побачимо пізніше,а перевірити ніколи не зможемо
Одна з медалісток
А ти віриш у правдивий рейтинг у нашій країні?
А-на
Та чьо ви всі взагалі паритесь? якщо вся країна напише погано, то й результати будут зовсім інші.. це ж РЕЙТЕНГОВА программа... а протести-то показуха,такий собі маленький рух школярів-абітурієнтів,безглуздий.
Олна з медалісток
Чесно кажучи,я згодна,що ці акції нічого не дадуть,але............
Богдан
Одеса: "Все будет проходить напротив здания Думы,возле памятника Пушкину. Начало в 12.00". Приходь сама і бери своїх друзів. В Києві збираємося також о 12 годині на Площі Перемоги коло Цирку.
бодя
до богдана: ви б краще підтримали журналістів у акції "стоп цензура". не раджу виливати свою енергію та запал у нікуди. нічого не зміниться. готуйтеся до наступних зно!!! заміться чимось корисним!
Одна з медалісток
А де буде в Одесі?
Богдан
Маємо те що маємо. До речі, завтра в Києві та інших містах України пройдуть мітинги незгодних абітурієнтів щодо складності завдань на тестуванні з англійської мови. Запрошуються всі, хто прагне справедливості та пояснень від влади.
бодя
до однієї з медалісток: ага! о прикол) жиєм, жиєм! іще польска не згінела! ще не вмерла україни.. ахаха))) кажу треба вступати до внз і працювати головою)