Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Абитуриентам 2010. На злобу дня.
Всё-таки, мы должны быть бесконечно рады тому факту, что митинги прошли, и особенно тому - что это показали СМИ. Возможно, ничего нам не поможет, ведь богатый человек Ликарчук сказал, что это мы двоечники (да, мы, олимпийцы, стажировщики за границей, стипендиаты и даже некоторые учителя), а ВНО у нас строго по программе. Кстати о ней. Учебники Плахотнюка, 5% известных слов из ВНО, вот тебе программа. И не помогли нам ни FCE, ни Оксфордские учебники. Ни 12 часов английского в неделю. ВНО соответствует программе, и не спорьте с министрами. Но мы все равно должны быть рады! Ведь полезло, таки полезло наружу всё то говно, наполняющее наше правительство, во всех сферах. Полезло из сферы образования. Неважно, что это - государственный заказ, ошибка, халатность, тупая упрямость. Мир это увидит, все эти бреши Украинской политики,...
Урсула
Бабак В . Консультации Вы даете за деньги, а не заботясь о знаниях детей. Не смешите. У нас в гимназии без 10 у.е. и рот не откроют.
Svitlana
Вибачте,але чим допоможуть ваші консультації? Якими б розумними не були поради вчителів,вони не дадуть нам більше часу на підготовку..Аже готувати ДПО і ЗНО одночасно,погодьтесь,важко. Особливо,коли потрібно працювати на атестат,і при цьому в урочний час їздити на додаткове,чи ходити. І ще одне,не можу сказати про своїх вчителів що вони давали нам будь-які консультації. Коли я відпрошувалась на додаткове,бо мені потрібно було їздити в інше місто,і пояснювала це тим ,що мені потрібна належна підготовка до ЗНО,вчитеі зазвичай відповідали що їх не обходять"наші" ЗНО. Вагома настанова.
Бабак В.
Зрозуміло, що МО не проумали належним чином систему випускних іспитів, закінчення школи і допомогу в підготовці до ЗНО /на відміну від попереднього року/. Але я - діючий учитель- мінімум 70 відсотків вини за невдоволення покладаю саме на випускників. Ми працюємо, і за будь-якого Їх бажання могли дати консультаціЇ, настанови. Цього не було. Ейфорія після отримання атетату?
Svitlana
Варіант відповіді.. Те що це опис.я зрозуміла.. А що травень?Ми готувались доДержавної Підсумкової Атестації.І в тому аж ніяк немає нашої вини шо нам придумали такі зміни-і екзамени,і випускний все перед тестами..Ми самі собі цього не видумали!адже ж так?
Бабак В
Світлано, я мав на увасзі впесь травень! Згадай!
Andrew
ем... то не варіант, а частина опису Коломбо...
Свєта
"he was always quick to guess who the culprit was" Я теж обрала цей варіант.. Бабак Віктор: Ніхто винних не шукає,і не думаю шо за один випускний вечір можнга забути все,що вчив цілий рік!
Бабак Віктор
Не шукайте винних десь - вони поряд. Це ви. Згадайте травень - як багато ваші діти "трудились": випускні, випускні вечори і т.п. Втратили робочий тонус !
ПОЛИНА!
Про Коломбо ответ там правильный.
Andrew
Якщо чесно, то я сприйняв словосполучення "appeared to be inexperienced and inattentive" я сприйняв як те, що він виглядав таким, але насправді "he was always quick to guess who the culprit was", та і серіал я дивився, не спорю, мені повезло шо я люблю детективи і знав про таких людей як Еркюль Пуаро і т.д., але це простий збіг обставин і не більше
Свєта
та все ж,можна сказати шо і держава частково винна,якшо тетси,які вона нам пропонує,легше зробити наугад,не задумуючись,аніж за допомогою знань.
Свєта
ти сказав шо зробив 14 помилок не готуючись,із знаннями що набув в школі Золочева...а я що рік здила до Львова на додаткове,сиділа там по 4-ри години,нічого не засвоїла бо зробила їх 25??? Я не вважаю винним нікого,окрім себе.. але все ж тести могли б бути на перевірку знань,а не якось "Битвою Екстрасенсів",якими виявились.Невже це правильно,Андрій,шо Колумбо був неуважним?а в тесті саме ця відповідь вважалась за правильну Тому тести не первіряли знань,я вважаю.це моя особиста думка,але думаю шо не тільки моя..
Andrew
Мені просто обідно шо все спихають на державу... я розумію шо так найлегше... щоб батьки не побивалися і т.д., але ж такі статті читають і люди з-за кордону і читаючи всі ці коментарі починають в них вірити і думають, що наша влада є ще більшим бидлом ніж насправді... Покажи точку в якій я написав, що я розумний? Я не склав тести навтіь на 80%... Я на свому прикладі хотів показати, що розгубленість і страх перед тестуванням не означає, що воно важче ніж є насправді....
Свєта
я чула інше.. і ше одне..якшо тобі те тестування не відіграє ніякої важливої ролі то нашо писати тут який ти розумний а ми непідготовані..Шоб піднести свою самооцінку? Тут зібрались люди які переживають за своє майбутнє,а в тебе воно вже влаштоване.тож не варто переконувати тих,хто за один бал ладен перездати все тестування,що вони недостатньо готові!
Andrew
Мій тато власник столярного цеху))))))
Свєта
я бачу тут один Ендрю забув сказати шо в нього тато викладач англійської мови,чи не так?
Андрійко
Вибачте за спам, але не можу втриматися: Ми щодня розмовляємо українською, але, в більшості випадків, робимо набагато більше помилок в 50и питаннях ніж 4))))
Андрійко
2Скау3ер ну ось Ви і показали свою підготовку до ЗНО з англійської мови... Англійська в Австралії суттєво відрізняється від літературної англійської, так само як і американська)))
Andrew
Народ... не позортеся... я зараз закінчую другий курс мех.-мат. факультету, тобто з англійською взагалі нічого спільного не маю... тест робив 40хвилин... зробив 12 помилок... звичайно, я не був в стресовій ситуації, але знань, які я одержав 2 роки тому в звичайній школі містечка з населенням в 40тис. чоловік мені було достатньо... тому просто змиріться, що не підготувалися як слід... а тій люди, які тут розказують, що вони з села і не мали змоги вчитися, але хочуть вчитися в могилянці чи десь інде на державному - перепрошую, але не всім то дано... вибачте якщо когось образив...