Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Мені дуже пощастило, т.як залишалось 25 хв. до кінця тесту, у мене не було твору і не були перенесені відповіді у бланк, поставив "аби як", твір написав нормально. У тесті зробив лише 5 помилок, я навчався у спеціалізованій школі з поглибленним вивченням англійської мови(16 годин на тиждень), навчались ми по Англійським та Американським підручникам, і, я можу вас запевнити, тест важчий за контрольні які ми писали по англійським підручникам. Також наша вчителька давала нам завдання по закордонним газетам англійською мовою, вирізала тексти і роздавала, ось тексти на тесті були важчі навіть за тексти які нам роздавали з закордонних газет. Я щиро бажаю всім, щоб ви отримали гарний атестат! Сподіваюсь, всі зможуть поступити :) Успіхві!
adsad
ВОПРОСЫ ДОЛЖНЫ СООТВЕТСТВОВАТЬ ШКОЛЬНОЙ ПРОГРАММЕ!!!!!!!!!! Зайди в свою школу, возьми журнал, открой программу и почитай!
adsad
pippo, ЗНО специально сделано для того, что бы протестировать уровень твои знаний, которые ты получил в ШКОЛЕ, а не на КУРСАХ! Неуч, о чем ты можешь говорить...
pippo
Вопросы по английскому языку были вполне адекватными! Единственная часть вопросов, на которые было очень сложно ответить - вопросы про детективы! У меня по английскому 32 балла, и я не считаю, что владею какими-то супер знаниями... Просто что надо было - внимательность и знание слов.... Если вы учились по Плахотникам, то я считаю, что вообще ЗНО можно и не сдавать... Обучение английского в школе недостаточно... Надо работать с ним и дома, в рамках общения с иностранцами, просмотров фильмов на ин. яз, и.т.д... И тогда все будет норм!
Андрій, абітурієнт, випускник гімназії №178 м.Києва
chelnok: 08.06.2010 23:19 Я можу тебе запевнити, що мої 8 балів в атестаті нізащо не зрівняються із вісьмома балами учня спеціалізованої гімназії, чи ще якоїсь супер-школи вивчення англійської. Але ці 8 балів можуть спокійно конкурувати із десятьма балами якоїсь "лєвої" школи!
chelnok
Предложение! Разработчиков и принявших решение по тесту наказать строжайше(Увольнение). Всем ,кто сдал тест, защитать его по оценкам в аттестате.Кто не согласен - разрешить дополнительное тестирование. Мы требуем крови!!!!!!
Тетяна
Я дала правильні відповіді на 26 питань.АЛЕ тести ГОРЛІВСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ я проходжу на 90 відсотків. Торічне ЗНО виконала лише з 6 помилками. А на нинішньому почувала себе дурою. Лікарчук стверджує,що нема протестів. Нехай завітає на форуми!
Андрій, абітурієнт, випускник гімназії №178 м.Києва
Дякую за підтримку, Євгене. Особисто я вважаю, що цю каламуть підіймають саме ті, хто надто не впевнений у своїх силах, але не хочуть позбуватися свого шансу. Ще одна річ... Сьогодні мав радість говорити про ЗНО з однією мамою. Було від неї дуже неприємних для мене фраз... "А за то, что бы они проверили быстрее еще, наверное, отслюнивать нужно", "Хорошо, что мы(має на увазі себе та свого сина) успели до этих реформ..." Судіть самі....
Студентка
Я учусь на 2 курсе иняза, правда на французском. ,т.е 2 года назад я учила и сдавала экзамен по инглишу при поступлении, а сейчас его не изучаю вообще, т.к. второй у меня испанский. После рева соседки по поводу тестов специально решила ответить. ну, французский- почти родной, вообще без ошибок, но 2 слова я не знала, чисто догадалась по смыслу, а в английском допустила 4 ошибки при том . что 2 года я его не слышу и не вижу. Уважаемые абитуриенты!! те, кто хотел сдавать этот тест должен был понимать, что придется учиться дополнительно. При поступлении в вуз тесты в сотню раз сложнее, причем нет вариантов ответов, его нужно вписать самому, аудирование совсем даже не олимпиадное, из поданых 10 преждложений для дальнейшей сдачи допускаются лишь те, кто не допустил более 3 ошибок, а устная речь.... ее собственно никто особо и не...
Євген
Повністю підтримую Андрія, він написав все вірно. Також від себе хочу додати, ща я написав цей тест не найкраще, але завдяки тому, що оцінка рейтингова, мій бал буде трохи більше. У будь-якому випадку він і так набагато більше за прохідний, і такий жорсткий відбір лише покращить шанси справді гарних учнів вступити до університету.
Андрій, абітурієнт, випускник гімназії №178 м.Києва
Я не бачив тестів, але був впевнений у такій складності. Але ще раз повторюсь - ОЦІНКА ЛИШ РЕЙТИНГОВА!!!!!!всі були в абсолютно рівних умовах, тому немає чого переживати Щойно зрозумів ще одну річ, яка може негативно пзначитися на шансах стати студентом... В багатьох вузах тертій тест мав таку форму: "англійська мова, або фізика, або географія" і т.п. Деякі мої однокласники і просто знайомі обрали лише 3 тести, тому матимуть набагато менші можливості конкурувати з іншими абітурієнтами. Щоправда, є одне "АЛЕ"... Всі ці знайомі знали куди вони будуть вступати, і в вираних вузах такого "або, або" немає! Висновок: НЕ ЖАЛІЙТЕСЯ!!!!! Люди, все залежило ТІЛЬКИ від вас!!! і що ви обирали. і як ви вчилися, і куди планували. Я особисто радий такому жорсткому відборові, це виховує характер.
Мама
Дорогие выпускники и их родители! для решения вопроса можно взять другой коэффициент, и тогда баллы сертификата будут выше. для этого нужно написать письмо в Министерство , потому что наши разговоры не имеют юридической силы. Напишите ЗАКАЗНОЕ ПИСЬМО по адресу :01135 м. Київ, пр. Перемоги, 10 Міністерство освіти та науки, Табачнику Дмитру Володимировичу.Это не реклама, я просто имею юридическое образование. И побыстрее, а то Ликарчук говорит, что нет недовольных. !!!
nameless
Щастя коштувало 26 грн. http://www.book-ye.com/product_8100.html, а в нас в школі вчили по якихось анлійських книжках, які нічого нас не навчили!!! *ROFL*
КТО-ТО
Имею такое же мнение, что касается FCE, КСТАТИ И ЛЮБЫХ ДРУГИХ Кембриджских экзаменов. Я точно в таком же положении, но меня опять же неприятно удивила не сложность, а именно НЕКОРРЕКТНЫЕ ответы!!!!!!!!!
Надія
на мою думку, такий тест не реально було здати добре!! я з 5-ого класу займаюся персонально англійською мовою, перечитала доволі багато літератури, пройшла 5 книг з ЗНО інших і також 2010 років!! відповіла лише на 10 правильно, я не задоволена(( і взагалі в мене питання:" як можно було сдате цей тест абітурієнтам, якщо вчителі вищої категорії відповідали на цей тест зі словниками?"
Андрій, абітурієнт, випускник гімназії №178 м.Києва
Не можу зрозуміти чому діти за це так переживають! Зрозумійте ж, нарешті, що бали ЗНО - РЕЙТИНГОВІ!!! якщо всі пагано пишуть - всі мають рівні права. Я, наприклад, навпаки переживаю, що тестування буде легким, і вам раджу! поясню чому: 1)повторюся, що бал лише показує ваші знання в порівнянні з іншими абітурієнтами; 2)якщо ЗНО буде легким, то учень, який в дійсності набагато менше знає за мене може отримати 200 балів, як і я. Якщо ж тест буде складним, я його напишу, наприклад на 170, то цей же учень напише вже на 150. Отже виходить, що при надто легкому тесті я маю більше шансів потрапити на один рівень з людиною, яка має менш розвинені знання.
Абитуриентка, Феодосия
Оксфордские учебники и FCE тесты по-вашему школьная или уже внешкольная программа? Когда сдаешь FCE - можно работать в Англии. Это тест почище вашего ВНО. Но даже FCE и Оксфордские дорогущие учебники не подготовили в ВНО. Где соответсвие программе? ГДЕ САМА ПРОГРАММА?
Абитуриент КР
nameless: ладно, забудь)
Абитуриентка, Феодосия
так получилось =( ... Та же ситуация, я верила что ВНО именно по английскому меня спасет. А вышло что оно будет хуже даже украинского, к которому я готовилась всего 4 дня. И то минимум 186 баллов будет!
Raduga
хаха, а "Абитуриент" - здешний. или работник УЦОЯО. или министерства. даа, хороший метод. а недовольных тестом много, но вы забываете, что далеко не все школьники имеют доступ в Интернет и сидят в соц.сетях. англ тест просто необходим для поступления во многие коррумпированные вузы. ну, не то чтобы они там ответы среди своих распространяли, нет. но это настораживает. а программа по английскому самая нечеткая. ее сложно точно составить, так как во многих школах ее не придерживаются. ТЕСТ - НА СЛОВА, грубо говоря. в школе учат в основном ГРАММАТИКУ, как при совке. и что же вы хотите? чтобы все покупали книжечки? надо ЕРЕПИСЫВАТЬ. исключать некорректные задания. нас очень МНОГО, и молодежь весьма РАДИКАЛЬНА! так что лучше уж позаботьтесь о том, чтоб тест был переписан, Абитуриент.