Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
наталія
Та атестати, та ще й якийсь вступний іспит, про які вони торочать - це все те ж повернення до корупції! Якщо в минулому році батькам не треба було "прогинатися" перед вчителями і платити на гарні оцінки в атестаті - цього року нам це повертають. Знову ж таки - хоча б один іспит при вступі в ВНЗ - 100% корупція. Єдине правильне рішення - хай складають тести рідною мовою. Це - чесно.
Катерина М
Я є випускницею програми FLEX і минулий навчальний рік прожила у США, ходячи щодня до звичайнісінької американської школи. Тобто англійською я володію майже вільно (як цитата: граматику, самі розумієте, не всі ноcії мови добре знають). Мушу запевнити вас, у тестах, ваша донька отримає вищі результати, ніж та дитина з невеличкого села, де англійську викладає історик. Ви хоча б у цьому виграєте. Однак я й сама вважаю, що аж 200 (!!!) балів за атестат додавати не треба.
Освітянин
Повністю підтримую попередній коментар, і додам, що не можна прирівняти атестат учня звичайної школи до атестата учня-ліцеїста, чи гімназиста. Бо відомо, що рівень домагань у закладах з обдарованими дітьми набагато вищий, а бали є реальним відображенням знань учнів, а не бажань чи примх батьків та вчителів. Мірилом для вступу до ВНЗ повинні бути знання!!!
Мама
Моя донька навчається у ліцеї на філологічному профілі, поглиблено вивчає іноземні мови. Майже вільно володіючи англійською, дівчина має 10 балів, (граматику, самі розумієте, не всі ноcії мови добре знають). І от парадокс, в іншої дитини, наприклад з невеличкого села, де англійську викладає історик, буде оцінка 12. Я дуже співчуваю тій дитині, що не отримала якісних знань, але у цьому випадку моя дитина, що так тяжко працювала, постраждає.