Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Мені здається кожен прав по-своєму: для школярів, скажімо, з глибинки ЗНО справді шанс поступити в престижний внз, а автори законопроекту праві в тому, що лише під час співбесіди можна реально оцінити інтелектуальні та творчі здібності дитини, за сухими цифрами сертифікату цього не видно. А корупцію зрештою треба викорінювати прийняттям жорстких законів з високим рівнем покарань. Її треба викорінювати так би мовити з "голів". Якщо боятимуться, що реально сядеш, то і брати не будуть. Самі іспити в корупції не винні.
анатолій
так , погоджуюсь , зно - краще для вступу . А потім? Ви подивіться на тих першокурсників у Вузах . Половину із них потрібно відраховувати , тому що це діти , які не відповідають вимогам того чи іншого ВУЗу , які по великому рахунку не можуть там навчатися . Кого ми навчаємо ? Які потім виходять спеціалісти?
sceptik
Для анатолій: якщо внз прийняв студента з баллами за ЗНО 124-150 за предмет,то чого дивуватись?Питання в тому,чи потрібна така кількість студентів та ВНЗ,якщо беруть майже розумово-відсталих.А ЗНО тут нідо чого.До того ж вимоги внз досить часто завищені відносно звичайної шкільної програми.
Комментировать
олена
Що може бути чесніше за шкільні тести ? здається що нічого , так думала раніше я. А зараз , знаю що відповіді на тести продаються тими самими науковцями , які їх розробляють , а вони "підробляють" репетиторами .Все - таки підтримую думку , що зно - це лотерея , а вступні іспити більше реальніший шанс для вступу талановитій і розумній дитині.
sceptik
Для олена:Якщо Ви добре навчалися і маєте знання,то як це Вас обходить?.Маєте мізки ,щоб вивчити необхідне без репетиторів-вчіть і здавайте,ні- платіть за чужі знання,що вбиватимуть Вам у голову.Ті,у кого знання комбінуються зі здатністю мислити з легкістю проходять ЗНО,для них це не лотерея,а гарантована можливість вступити до омріяного внз.Навряд чи талановита і розумна дитина буде проти ЗНО.Проти якраз ті,кому легше заплатити,ніж вивчити.
Комментировать
Виталий Иванов
Вступні іспити дають повну картину всіх знань школярів. З введенням нового закону рівень освіти в України підніметься до європейських стандартів.
Влад
Співбесіда, яка проходить на іспиті, дає більш реальну оцінку тій чи іншій людині в його знаннях ніж написання зно.
111
Молодці!!!
1курсник
Хорошо сдать зно легко. Ничего сложного и сверхъестественного нет, а вот потом документы отвезти - это беда, конечно
типичный абитуриент
зно-лотерея
Денис
Для типичный абитуриент: Да ЗНО лоторея, а отсутствие ЗНО - русская рулетка, где не один патрон в барабане пистолета, а 5 из шести возможных для родительского кошелька. Хотите испытать судьбу нажимайте на курок. Хотите учится за деньги - флаг в руки, официальные контракты даже дешевле чем башлять при поступлении. ЗНО - единственный шанс для толковых детей из "низов" получить висшее образование, уберут его - тогда полный пипец.
Комментировать