Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
іра
Треба,як та дівчина колись...букетом йому по морді!
Сергій
Шановні батьки, зверніть увагу на полеміку мами-лікаря і вчителя Тетяни. Я згоден, що тести надто складні, бо формальні. Офіційно не оскаржиш-бачте сторінками сипе, як горохом.Тетяна хай не опелює до дітей, бо багатьом (такі як вона) долі поламали.Схоже, що це спеціально, подивимось, скільки дітей отримає 200 і зрозуміємо, як "злили" правильні відповіді.
Роман
"До змісту тестування немає жодних зауважень" - чуваки да тут клиникой попахивает))
Денис
Для Роман: Полностью согласен)) Его, наверное, тогда хорошенько букетом огрели...
Kate
Для Денис: Я б сама йому зацідила....щоб знав як над абітурієнтами знущатись.
Комментировать
Dan
И самое СТРАШНОЕ то, что от аших комментов тут, ничего не поменяется. ув. Министерству это как "МЕРТВІЙ БАБІ ПРИПАРКА". Или попросту до лапочки.!!
Я
йой, вміє же Табачник повеселити народ !!! Ніяких зауважень -- пхахаха !!!!
іра
Блін,хай прийдуть результати з укр.мови...вони не знають де підмет ,а де присудок....?помилок-куча!!
Надя
Меня интересует, с каких это пор торговый путь "из варяг в греки" стал военным. Я сразу подумала, что это как раз неправильный вариант ответа, но все другие варианты не подходили вообще. Во всех наших учебниках да и везде указано, что это торговый путь. Это задание первой сессии по истории
Денис
Ужас .... точно министр тупой .... проблем много........ А они говорят что все ОК !
Kate
Для Денис: Та він дибіл, хто його взагалі у владу пропхав....
Комментировать
ХАХОЛ
ПРОСТО У СТРАНЫ ЧЁРНАЯ ПОЛОСА С 2009 ГОДА ДУМАЙТЕ КТО ПРИ ВЛАСТИ
Сорока Летняя
Для ХАХОЛ: да, так оно и есть
Anton
Для ХАХОЛ: У страны черная полоса с 1991 года(смотри динамику населения). Кто при власти?
росиянин
Для Anton: Тоша, братишка, давай к нам, в Чечню, там народ во как нужен... Засранец гумозный!
Комментировать
Сашка
Мне очень понравилась эта фраза "Крім того, дуже важливо, що тестування абсолютно тепер зводить програму середньої школи і початок програми по певному напряму підготовки в вищий школі", - зазначив Дмитро Табачник." Я считаю обратное потому,что английский язык по окончанию школы должен выходить на уровень В1+ а тест составлен на уровень В2 (на уровень выходят спец школы,гимназии,лицеи)И почему то на ту же самую Историю дается 150 минут (60 вопр)а на английский 120;по-моему этого времени не достаточно для написания эссе.Табачник сам бы прошел хотя бы один тест чтобы раскидываться такими заявлениями.
ШШШ
а давайте влаштуємо мітинг,якраз Євро і вони виконають всі наші умови
Анонім
Для ШШШ: підтримую...побачим що вони зроблять коли буде під загрозою євро 2012,
Вікторія
Для ШШШ: не знаю як мітинг...але робити щось потрібно
Сашка
Для ШШШ: спалить на костре
Комментировать
АНДРЕЙ
Один я отослал штук 20 писем в: КРЦОЯО, УЯОЯО, МОНмолодьспорту, Азарову и Опору, а они говорят что нет притензий.
учитель Tatiana
Дети, дорогие мои все! Я вам очень сочувствую, правда. Тест не самый простой, это верно, но он весь В РАМКАХ ПРОГРАММЫ, поверьте. Всё, что вас спросили, есть в ШКОЛЬНЫХ УЧЕБНИКАХ. и я очень хорошо знаю, как ВЫ ИХ ЧИТАЕТЕ, Ошибки, конечно, есть, и это отвратительно, согласна. Но, если Вы готовились к тестированию, на большую часть вопросов Вы ответить смогли.
АНДРЕЙ
Для учитель Tatiana: Если всё есть, то покажите мне учебник где есть стих "Навічну пам'ять Котляревському"?
учитель Tatiana
Для АНДРЕЙ: Простите великодушно, но разве мы не о биологии говорим? Котляревский из "другой оперы"...
Vic
Для учитель Tatiana: знаете,ужасно когда учителя ненавидят детей.А Вы я вижу из таких.И мало этого,Вы ещё и что то свое доказываете,хотя ВСЕ абитуриенты единогласно признали тест по биологии этого года чересчур сложным и непрограммным на треть,если не больше.Даже олимпиадники и им подобные. Или Вы считаете что абсолютно никто к биологии не готовился? Может просто кто то обучает плохо?
Комментировать
АНДРЕЙ
Хай не бреше, ось читайте офыцыйний сат ОПОРИ http://www.opora.org.ua/
Андрій
Некоректно поставлені питання того ж тестового зошита(№5): №14 (губчатий мезофіл, на який вказує стрілка, більше бере участь у відтоку асимілятів, транспірації, і лише потім фотосинтез, адже це основна функція стовбчастого мезофілу - палісадної паренхіми), №41 - можливі три варіанти відповіді Б,В,Г, бо у тесті не вказано, що це стосується саме людини, а у інших тварин кількість хромосом може бути і 48, і 22. У деяких рослин стать теж визначається за типом Х та Y!!! Питання №48 було б коректним, якби уточнили, що це нерозгалужений ланцюг живлення, адже в реальних екосистемах вони розгалжені, тому один трофічний рівень можуть займати декілька організмів однієї ланки живлення! Що експерти планують робити з цього приводу? Враховуючи, що всі вказані моменти прописані у підручниках!
Анонім
народ вони хочуть нас завалити... і тому така велика різниця з бланком відповідей минулого року......одним словом"НЕ ВСІХ ДУРНИХ ВІЙНА ЗАБРАЛА!"
Мама абітурієнта
Шановні батьки! Що буде, коли ми лише висловимо свої емоції? давайте. ми, батьки, будемо не лише подавати апеляції, а можливо відстоювати права своїх дітей усуді? А може давайте звернимось до Президента, до прокуратури? Має бути хоть десь захист? навіщо нам такий прем'єр, якщо він не виконує свої посадові обовязки, не здійснює контроль. Навіщо тоді затверджують програми ЗНО?
Анонім
Для Мама абітурієнта: на якій основі подавати апеляцію??? вони так зроблять те що хочуть!
АНДРЕЙ
Для Мама абітурієнта: Зміст та помилки не поширюються до причин подання апеляції, тому у ній Вам просто відмовлять. Треба писати в уряд.
Комментировать
Анонім
все так правельно... а як жеш ті помилки які фони допускали в тестових завданнях???
Андрій
Цього року тест із біології "порадував" майже так само, як і тест з історії! Розбіжності у формулюванні двох питань (від чого змінюється суть відповіді) в українському та російському варіанті тестів - це питання №30 та №39 5 тестового зошита. №30 російський варіант "...кровь движется к сердцу", український варіант "...кров рухається від серця", тому відповідь у російському "полые вены", а в українському "легеневі артерії"!; №39 "Про недонадходження Са..." - російський варіант "уменьшается свертывание крови", український варіант "підвищується згортання крові". Тобто в російському варіанті були дві правильні відповіді "повышается хрупкость костей" та "снижается свертывание крови". За таких обставин необхідно щонайменше проводити диференційний підрахунок балів чи взагалі зняти питання!
Дмитро
Цього року як ніколи багато помилок у завданнях! Поурізали правильні відповіді, а Міністерство стверджує про те, що немає жодних зауважень... Дивно! ...