Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Егор
Ребята, извините,но есть вопрос ОШ закончил в 2004 году, затем получил "младшего специалиста" в 2009 году. Вопрос, нужны ли для поступления тесты, или красный диплом Млад спеца подойдет?
оксана
Я получила средне-специальное образование в 1998 году, в этом году хочу поступать в ВУЗ, должна ли я пройти ЗНО для поступления?
Катя
Для оксана: Да, ЗНО необходимо сдавать всем желающим поступить в ВУЗ.
Комментировать
Андрей
Когда будет проходить ЗНО
Для Андрей:
С 15 мая по 7 июня. График см. тут http://osvita.ua/test/news/25393
Комментировать
Анна
а якщо я не написала на копії паспорту " згідно з оригіналом " . це дуже важливо!?
Для Анна:
Необхідно дочекатися відповіді регіонального центру оцінювання
Комментировать
Евгений
Здраствуйте, я отправлял заявку на регистрацию на зно, но мне пришло в ответ только уведомление без всяких документов и тем более причин отказа, как узнать зарегистрирован я или нет.
Для Евгений:
Скорее всего вам пришло уведомление о получении вашего письма региональным центром оценивания.
Комментировать
абітурєнт
а контрольно-інформаційний лист до заяви-реєстраційної картки також відправляти???
Для абітурєнт:
Контрольно-інформаційний лист має залишатися в абітурієнта до отримання сертифіката.
Комментировать
1111
Якби учні 11 класу не сказали в школі, що нам потрібна довідка з навчального закладу і якою вона має бути, адміністрація школи так би і не знала про її існування...
мама
Для 1111: Может пора самим о себе позаботиться? Узнать на сайте регионального центра тестирования какие необходимы документы, скачать образец справки. Школа третий год их выдает и не может об этом не знать
11
Для мама: Ми досить добре про себе турбуємося. Хіба що Ви називаєте турботою школу, де НІХТО НІ ЗА ЩО не відповідає. До речі, в статті написано, що найчастіше забувають саме про цю довідку...Так може це не просто так???
Анатолій
Для 11: Школа ніякого відношення до ЗНО не має. В школі Ви отримуєте Атестат про повну середню освіту. Ось за це відповідає школа ! А далі...Далі самі вибираєте свій шлях Досить вже все скидати на школу !ЗНО це проблема випускників і їх батьків. І довідку в школі Ви повинні брати самі а не школа повинна Вам видавати
Комментировать
Іра
Скажіть,будь ласка, якщо я відправила реєстраційну картку з одним номером, а контрольно-інформаційний лист у мене залишився з, то іншим чим це небезпечно?
Іра
Для Іра: *прошу вибаченя, залишився з іншим номером
Катя
Для Іра: Да, номера должны быть идентичны.
Комментировать
Олеся
Як ще можна дізнатися чи тебе зареєстрували?Скажіть будь ласка, дуже важливо!
Для Олеся:
Підтвердженням реєстрації є лист від регіонального центру оцінювання з бланком сертифіката. Статуc отримання вашого листа центром можна перевірити за допомогою спеціальних сервісов на сайтах РЦОЯО. Веб-адреси центрів (http://osvita.ua/test/test_office/). Також в центрах оцінювання працюють телефонні лінії.
Комментировать
Олег
КОЖНА ЗАЯВА-КАРТКА МАЄ СВІЙ ВЛАСНИЙ НОМЕР?
Для Олег:
Номери заяви-реєстраційної картки та Контрольно-інформаційного листа до заяви-реєстраційної картки мають бути однаковими
Комментировать
Олег
А чи можуть повернути лист, якщо є якась нестиковка з номерами реєстраційних карток
Наталія
Для Олег: Повернуть обов"язково. Треба бути дуже уважним
Комментировать
Анна
мне пришла только регистрацыонная карта, о сертификат нет
наталя
Я уже зареєструвалася на ЗНО,я хотіла здавати хімію,біологію і укр.мову,але я кардинально змінила своє рішення.Чи я можу знов вислати реєстраційну картку,щоб складати іспити з англійської ,історії,географії і укр.мови.Я розгублена,підкажіть, будь ласка.
ОК
Для наталя: Треба дочекатися сертифіката, і тоді знову заповнити реєстраційну картку, і надіслати її разом із сертифікатом та іншими докумантами до ЦОЯО( не пізніше 5 березня)
Комментировать
Наталка
А якщо я надішлю листа разом із потрібними документами 30 січня(у понеділок),то я встигну зареєструватися???????(Я із Волинської області,Старовижівського р-ну.)
Для Наталка:
Так.
ОК
Для Наталка: реєстрація триває до 20 лютого!!!
Комментировать
олеся к
Я учусь на втором курсе колледжа.Что я должна указывать в программе регистрации ?випускник коледжу?или по-другому?я ж еще не випускник
Для олеся к:
У зовнішньому оцінюванні може взяти участь особа, яка має повну загальну середню освіту або є учнем (студентом) випускного класу (курсу) навчального закладу системи загальної середньої освіти
олеся к
Для Для олеся к:: в кінці цього семестру в мене вже буде атестат про повну загальну середню освіту.Виходить, що я маю прово здавати ЗНО,але що вказувати в програмі реєстрації незрозуміло.
Комментировать
сергей
У мене при роздрукуванні регестраційної карти,не роздрукувуеться полоски(лінії)там де потрібно вписати призвіще,імья,по батькові,серія,номер...Чи можна вписати всі ці дані без цих полосок(ліній)??
Для Сергей:
Так, але друкованими літерами
Комментировать
Богдан
чи можна фклеіти в заяву старі фотокартки піврічної давності?
Для Богдан:
Так можна
Комментировать
Богдан
прошу допомоги, я заплутався. сдаю зно в цьому році, навчаюсь в тех. на 2 курсі, чи згодится довідка станом на вересень.
Ирина
подскажите пожалуйста, я отправила копию паспорта 1,2 и 12 старницы, все на одном листе, но мне сказала что прописка не нужна. есть ли возможность что мне вернут все документы обратно?
Руслан
Для Ирина: нет, все в порядке, но они должны быть подписаны Згiдно з оригыналом внизу и подписью, инициалами и датой
Alie
Для Ирина: Я не посчитала нужным делать копию 12 страницы. Какую роль играет прописка для ЗНО?
Руслан
Для Руслан: никакой
Комментировать
Лілія
Чи можна подати на поступлення два сертифыкати:за 2011 та 2012р.,вибираючи придмети з них обох,наприклад мову за сертифікатом ЗНО 2011р.,а історію і біологію за ЗНО 2012р.?
Юрий
Для Лілія: Да, сто раз говорилось уже.
Комментировать