Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Діма
добре що термін скоротили для підготування, ну то і ще бал підвисили прохідний.....
Таня
а почему мелочиться может сразу проходной бал поднять на 195, что бы вобще никто не поступил!!!!! Только вот мне интересно одно а сможет ли Игорь Ликарчук набрать 162 бала???????? да, теперь я уверенна на все 100% , что в этом году не оступлю.........
Оксана
А чому тут 162?!?! якщо на інших сайтах написано 140 для профільних предметів, а 124 для не профільних?
Проректор харківського націон. універс. ім.Каразіна
Так,цю постанову про прийняття прохідного балу прийняв союз ректолрів.Тільки потрібно ще повернутии вступні іспити до вищих навчальних закладів
мама будущего учителя
Для Проректор харківського націон. універс. ім.Каразіна: Ага, и отменить ЗНО! Смысл в ЗНО если вернутся экзамены в ВУЗах, а с ними и коррупция при поступлении!
232
Для Проректор харківського націон. універс. ім.Каразіна: Щоб знову брати взятки!
Комментировать
Юля
Щодо батьків, кумів гарна ідея, але навряд що всі це зроблять
Студент-історик
Ми ж можемо дати майбутнім абітурієнтам одну пораду: вмовляйте реєструватися на зовнішнє оцінювання у наступному році бабусь, дідусів, сусідів, друзів, кумів, сватів. Нехай вони прийдуть на тестування, спробують відповісти на два-три завдання. Це необхідно для того, щоб збільшити кількість учасників ЗНО. Тоді кількість тих, хто переступить поріг в 162 бали виросте. Зростуть і Ваші шанси стати студентом. А відповість за таку "новацію" бюджет, тому що зростання кількості зареєстрованих неминуче призведе до збільшення його витрат. Тому вперед, абітурієнт-2012", - резюмував Ігор Лікарчук. пхахаха смішно представити)але по суті: може вже вистачить експеремнтувати над дітьми?створили зно..і добре..не чіпайте його..і прохідний мал це дибілізм...на зно інструктори будуть допомагати здавати зно....
Кристина
По-моему, ему нужно было использовать другую пословицу: "Заставь дурака Богу молиться, он и лоб разобьет" ! На мой взгляд уж если и повышать проходной бал, то не тот при котором выдается сертификат, а пускай вузы сами повышают проходной бал. Тогда каждый студент будет знать, что допустим данный вуз ему не "светит" и будет ориентироватся на определенные учебные заведения которые ему по уму!
Елена
При всем уважении к И.Ликарчуку, его позиция непонятна. Да, только 40% пишут выше, чем на 160 баллов. Но кто сказал, что высшее образование должно быть у всех? Задания ЗНО достаточно тривиальны, 160 - это показатель посредственных знаний. Даже на 190 можно было дать только 80% правильных ответов. Для того,чтобы выпускать специалистов, а не неучей с дипломами, вузы должны иметь подготовленных абитуриентов. Пусть будет меньше вузов и студентов, но образование станет качественным.
o
Для Елена: Верно, задания элементарные, по крайней мере, были таковыми в прошлом году. Никто из моих друзей не набрал меньше 195. Но даже если сделать порог на 190, это не гарантирует качества знаний. Тесты - это вообще отдельная песня, там не столько знания важны, сколько внимательность. И считаю, что лучше пусть порог будет пониже, даже если из-за этого в вузы наберут дебилов, они всё равно с первого курса вылетят, но у них хотя бы будет шанс подтянуться по учёбе.
люся
а некоторым не везет на тестах вообще! я могу решить любую задачу с вышей математике на 5 бал. а тесты пройти не могу хоть убей((обидна Для o:
Комментировать
Олександр
Народ, ну не тупіть. Таке враження, що ніхто в цій країні не знає, що таке шкала ЗНО. Вона відносна!!! Кожного року, як би не написали абітурієнти ЗНО, відсоток тих, що наберуть менше 161 бала приблизно одинакова. Тому новацію з підвищенням прохідного балу аж до 161 в усі вузи міг запропонувати тільки повний ідіот, який не розуміє системи ЗНО. Не плутайте абсолютну шкалу оцінок (як в школі) і відносну (ЗНО).
Костянтин
Для Олександр: Олександр, БРАВО!!! Саме про це і хотів сказати :)
Комментировать
leoox
Лікарчуку - спробуйте навчити математиці студента у якого бал ЗНО з математики 126.. Він не вміє додавати від'ємні та додатні числа. Коли бал підніметься до 150 (наприклад) тим самим різко зменшиться кількість студентів і кількість непотрібних вузів.
))))))
Для leoox: Зачем ВУЗы принимают таких. ВУЗы имеют право повысить для себя проходной балл.
Іван
Для leoox:Якщо подивись на сайті вступ інфо наприклад Вінницький педуніверситет то статистика говорить що державних місць 34 і зараховано тільки 3 чоловіки нижче 160 балів з математики. А те що абітурієнти з високими балами не подали документи до цього вузу свідчить про престижність 1 професії і 2 самого вузу де фіз-мат факультет приєднали до факультету зтд і утворили інститут математики, фізики і тех освіти, а фактично тех освіти, тому що керівнику Р.С.Гуревичу довелося викладати різні предмети: фізику та електротехніку, педагогіку і психологію, технічні засоби навчання й охорону праці та багато інших. Головним із них став предмет „Теорія і методика трудового та професійного навчання", який Роман Семенович викладає 25 років.
Комментировать
))))))
"Це рішення не вплине ні на якість підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, ні на якість відбору абітурієнтів для навчання в університетах. Але те, що воно дуже боляче вдарить по значній кількості майбутніх студентів, то в цьому немає сумнівів. І змусить їх та їхніх батьків шукати шляхи вирішення цього питання. Звичайно, не за рахунок власних знань", - зазначив експерт. Якщо є бабло можна і ЗНО купити. Я цілком згодна з паном Лікарчуком.
макс
Всі статті автора виходять під логотипом "а баба Яга проти" Підвищення прохідного балу ЗНО з профільного предмета приведе до покращення знань абітурієнтів, а в результаті і спеціалістів. А то зараз виходить, що якщо є бабло можна закінчити любий вуз і рулити країною.
lora
Для макс: А раніше так не було? Зараз діти з менш заможних сімей отримали шанс вчитися у Вишах
мама будущего учителя
Для lora: раньше поступали в ОДИН ВУЗ и на ОДНУ специальность, а не в 5 по 3 фикультета каждый. А что касается поднятия планки до 162 б, то это вовсе не отнимает у детей из малообеспеченых семей возможности поступить на бюджет, если, конечно, ЗНО не отменят. Способный ребенок в состоянии сдать ЗНО выше 162 б, не зависимо от материального положения родителей. Было бы желание учиться!
Комментировать
Z
Підвищення прохідного балу до 162 можна направити, при бажанні, і в хорошому напрямку, якщо задаватись такою ціллю. Ті ВНЗ, які не користуються популярністю, не набрали б і наступний рік першокурсників, навіть при більшій кількості абітурієнтів. Їх не потрібно було б закривати, вони б самі закрились.
00
Віковий Ценз на отримання вищої освіти на денній формі навчання не скасовано. А щоб не було витрат бюджету особи, вік яких перевищує встановлений цензом, повинні приймати участь в ЗНО з відшкодуванням витрат за власний кошт
Аніта
А якщо мало хто набере "162" бала, то що нікуди не поступати((( Сидіти в дома до пенсії.......
Комментировать