Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Вместо балла аттестата)))
1111
Для Ольга: Правильно! Будет стимул учиться в школе, не будут лишний раз вспоминать учителей как главных корупционеров страны!
Комментировать
Ольга
Надо ввести еще один обязательный тест ЗНО на общую эрудицию. По 2 вопроса средней сложности по каждому школьному предмету (исключая физкультуру, НВП и т.п.).
www
Для Ольга: ЦЕ ХОРОША ПРОПОЗИЦІЯ!!!
Комментировать
leox
миколаєнко-не міністр,хі хі. А екзамени Табачник поверне при вступі,а зно не буде грати провідну роль при вступі.Це я прівєтствую
ТТТТ
Для leox: НО - справедливая оценка знаний для всех. Против выступают только преподаватели ВУЗов, которым убрали доход от экзаменов. Вы не из них? Мы вам сочувствуем, но учитесь жить по средствам...
Комментировать
1111
Середній бал атестата не містить ніяких корупційних дій
www
Для 1111: А як це на називається, коли 200 балів атестат? Це смішно.
www
Для 1111: Або, коли середні бали вчорашніх трієчників рівний балу медалістів.
Студент :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Для 1111: Містить !Як скажіть може бути бал атестату у медаліста нижчим(!) на 6 -7 балів від балу атестату "просто відмінника"? Дуже було "приємно" у минулому році було спостерігати рейтинг в КНУ Шевченко і дивитись на бал атестату кількох учнів з моєї школи, і розуміти ,що той бал атестату їм намалювали ....Я мав перше місце на районній олімпіаді 2 роки підряд і 11 в атестаті А у той, хто ніколи в цій олімпіаді участі не брав ,бо не мав достатньо знань ,в атестаті отримав 12...А на ЗНО 160...Хтось за намальовані атестати таких учнів буде нести віповідальність ? Зробіть незалежним ДПА ! Або хоча б у атестат зараховуйте оцінку ,отриману на ЗНО...
Комментировать
www
І навіть шкода тих вчителів, що втрачають свій авторитет, бо спокусились на хабарі через бали атестатів. Їм не соромно далі навчати інших дітей, чого вони навчають своїм прикладом? Корупція починається з шкільної парти – це ми прагнемо до європейських стандартів?
Няша
Для www: Вибачте, але не ВЧИТЕЛІ "малюють" бали в атестаті. Цим займається адміністрація, а вчителі потім з подивом дізнаються, що учень, якому виставили 6 балів з математики, має в додатку 11. Просто татко мав добрі стосунки з адмімінстрацією школи, тому додаток до атестату просто переписали, виставивши при цьому "потрібні" оцінки.
www
Для Няша: Що тут скажеш? «Риба гниє з голови». Але в цьому році – це масове явище… Прикро, бо більшість дорослих людей все життя згадують своїх хороших вчителів з повагою і вдячністю. То хочеться, щоб і нинішні школярі мали такі спогади про вчителя.
Вчитель
Це у вас у містах все так робиться,в моїй школі ніхто нікому не завищує оцінки,і учні на ЗНО без всяких там пільг набираються під 200 балів,і поступають в універи на бюджет!!!!!!!!!!!!!Так що вчіть,а не сидіть тут на сайті і обурюйтесь!!!!!!!!!!!!! Для www:
Комментировать
www
Середній бал атестата не варто вітати. Оцінка в загальноосвітній школі по певному предмету не відповідає оцінці в гімназії, ліцеї чи спеціалізованій школі. Звертати увагу на атестат можна було б при однаковій кількості тестових балів ЗНО.
Лариса
Для www: А хіба діти винні, що не мають можливості навчатися у ліцеї чи гімназії, а програму загальноосвітньої школи засвоюють на відмінно? На мою думку, необхідно ліквідувати систему шкіл нового типу, всі діти на виході зі школи повинні мати рівноцінні знання, а уже завдання вишів поглиблювати їх з того чи іншого предмету. Все рівно (я про це знаю точно) лише менша половина ліцеїстів та гімназистів мають достатній рівень знань.
Вчитель
Лариса,видно,що ви справжній вчитель,нам би таких міністрів,як ви,і все б у освіті було б чудово!!!)) Для Лариса:
www
Для Лариса: Різні вимоги та оцінювання і в різних загальноосвітніх школах, різні вимоги та оцінювання і у вчителів однієї школи, які читають один предмет за однією програмою. В одній школі вчитель поставить всім 10, 11, 12, а інший вчитель вважає, що тільки він знає на відмінно, а учні отримують 5,6,7 і, в найкращому випадку 8.(Але ЗНО краще здають другі)
Комментировать
www
Середній бал атестата не варто вітати. Оцінка в загальноосвітній школі по певному предмету не відповідає оцінці в гімназії, ліцеї чи спеціалізованій школі. Звертати увагу на атестат можна було б при однаковій кількості тестових балів ЗНО.
Іван
Свого часу не любив Ніколаєнка,лише тепер,порівнюючи з Вакарчуком,а тепер з жахітнім Табачником,розумію- то був найкращий,доступний,простий і справжній Міністр освіти.
сільський директор
Для Іван: А ми завжди цінуємо те, що втрачаємо
Комментировать
KVP
90% випускників працюють не за фахом. ВНЗ – машина для перекачування коштів батьків до чиновників. На мій поглят оцінки треба відмінити взагалі. Сьогодні учні в школу йдуть не за знаннями, а за оцінками. Сучасні технології змінюють тенденції в суспільстві. Все менше необхідно спеціалістів в великі підприємства – автоматизація дозволяє одному інженеру виконувати роботу, яку раніше виконували десятки. З іншого боку сучасні технології дають змогу людині існувати десятки років практично автономно, без взаємодії з чиновниками держави. Людина-творець свого діла, бізнесу, світу. Основне завдання сучасної школи це навчити учнів реально працювати. Раніше школа готувала водіїв, трактористів, друкарок…, зараз це мають бути основи робототехніки і телеметрії. В центрі знаходиться людина, яка одночасно керує:...
KVP
Основне завдання сучасної школи це навчити учнів реально працювати, а не тільки готувати 10% для вступу до ВНЗ. Раніше школа готувала водіїв, трактористів, друкарок…, зараз це мають бути основи робототехніки і телеметрії. В центрі знаходиться людина, яка одночасно керує: хлібопечками, холодильниками, системами охорони домівки, пральними машинами, банківськими рахунками, роботами-пилесосами, роботами-тракторами… Учні, які зараз навчаються в 5-х – 6-х класах будуть працювати дистанційно. Людство зміниться при появі 4G Internet та 3d окулярів-моніторів. Людина – принципово багатовимірна істота, яка здатна одночасно керувати сотнями різних процесів. Це як навчання руху на велосипеді. Спочатку свідомість контролює обертання педалів, нахил велосипедиста, рух керма, потім формуються автоматизми і людина вільно...
Вчитель
Ага,давайте відмінимо оцінки,і тоді діти поступатимуть в універ,які зовсім не вчилися, Для KVP:Ви то взагалі в школі працюєте????
Комментировать
РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ
Дмитро Володимирович-самий чесний міністр освіти і науки України.Хай йому буде слава. Корупції зовсім нема,навіть в НАУ,ШЕВЧЕНКА,кИЇВ.НАЦ. ЕК. УН. ГЕТЬМАНА ХВАЛА ТАКОМУ МІНІСТРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нерозхумію,чим студенти обурені Табачником?
1111
Для РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ: Какого университета, простите?!!!
РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ
Для 1111: КНЕУ
1111
Для РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ: В прошлом году в Нау Шевченка на правовом факультете была следующая ситуация: в 21.00 девочка смотрит систему конкурс, она четко проходит на бюджет. Едет в вуз утром, в приемной комиссии в 9 утра(условно) она от бюджета отстает на 20 человек. Это не коррупция? Или откуда эти люди взялись? Про КНЕУ ничего отрицательного сказать не могу. Только положительные отзывы. Респект Вам, как ректору!
Комментировать
Георгій
Навіщо це зно потрібне?Давайте повернемося до вступних іспитів.ЗНО себе невиправдило
ТТТТ
Для Георгій: Что, плохо сдали? Учитесь, учитесь, учитесь и попробуйте на следующий год.... Для всех, кто учил - ЗНО себя оправдало.
Вчитель
Я з вами згодний,тим більше коли йде усний іспит,вже видно на що людина здібна,а от коли йде тести,то учні які в школі вчилися на 2-3,отримують чуть не 200 балів,бо вони вгадали!!!!!!!І це справедливість? Для Георгій:
www
Для Вчитель: А тут я Вас не підтримую. Ви писали:" в моїй школі ніхто нікому не завищує оцінки,і учні на ЗНО без всяких там пільг набираються під 200 балів,і поступають в універи на бюджет!!!!!!!!!!!!"Вони всі вгадують?
Комментировать
VV
Я бы оставил только ЗНО. Оценка Аттестата очень необъективна, в одной школе могут выдать аттестат хорошему ребёнку 170 б., в другой 180 б., а где-то и все 200 б. А ЗНО этот хороший ребёнок пишет на 160 – 170 б. В целом идея с аттестатом хороша, но получается у нас в стране как всегда плохо. А про курсы и говорить нечего, балы нужно отменить. Зачем человек идёт на курсы? Повысить уровень своих знаний и подготовиться к поступлению. Подготовился, иди на ЗНО и показывай свой уровень. Тем, кто ходит к репетиторам, балов же никто не добавляет. Это был бы абсурд. Почему же за курсы 20 б.? И самое главное практически всем по максимуму 20 б. Олимпиады и МАН я предлагаю І место – 21 б., ІІ место – 14 б., ІІІ место – 7 б. и то наверно много.
Анастасія
Для VV: Я в этом году заканчивала курсы при Богомольца: украинский язык, биология и химия. Заплатила 6 300, не пропустила ни одного занятия, активно отвечала на вопросы, сдала выпускной экзамен с них. И что? валяется у меня теперь этот сертификат дома, так как при подаче документов его выложили и сказали, что он ничего не дает. И где справедливость?
Лариса
Для Анастасія: А хто Вам винен? Був визначений чіткий перелік спеціальностей при вступі на який додавалися бали. Моя донька теж ходила на курси, але ніскільки не жалкує, бо систематизувала знання, підготувалася і дуже добре здала ЗНО, і балів їй вистачило на бюджет у всі вузи, куди подавала документи. Так що не просто ходити треба було, а ще, мабуть, і вчитися.
Вчитель
А ви самі брали участь в олімпіаді???В обласній олімпіаді?Ви думаєте там так легко даються бали???Спробуйте,побачите,і тоді скажете самі що вони ці 20 балів ЗАСЛУЖИЛИ!!!Дитина,коли готується до олімпіади,крім навчального матеріалу з усіх предметів,повинна працювати ще й у вдома,у той час коли ви гуляєте,а олімпіади між іншим припадають в більшосі на вихідні дні.Ви спите,а олімпіадники повинні ставити в 5 ранку у неділю.І ВОНИ НЕ ЗАСЛУЖИЛИ?Тому і живемо так бідно,тому що наш український менталітет нападати один на одного,а не підтримувати один одного!!!!! Для VV:
Комментировать
зрозумілий
молодець Ніколаєнко. Підтримую тебе повністю
Иван
Для зрозумілий: Самій лучший министр образования за мои 15 лет работы в школе. Жаль мало ему дали поработать!
Комментировать
абітурієнт,який підтримує зно
Потрібно зробити так. Якщо середній бал атестата більше за середній бал зно на 7 балів (з 3-ьох предметів) значить атестат куплений і абітурієнт не має права ступати доти доки він не підтвердить це непідтвердить.Якщо на 6 і нище-допускається у конкурсі Якщо ж середній бал зно більше на 7 балів за середній бал атестата,то такому студенту потрібно надавати автоматичну стипендію (у розмірі мінімальної). Тоді можливо купувати його небудуть .А пільговиків потрібно знищити зовсім (інвалідів,яких найбільше,вони купують просто справки за 15000 гривень,чорнобильців,які за 2 місяці приписуються до нього і купують справки,медалістів,позаконкурсних,позачергових,цільове направлення і всякий цей брєд).Одну пільгу,яку можна залишити-тих в кого не має батька,мати,або батька і мати (напівсироти або сироти
Студент :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відміняйте бал атестату!!!!!!!!!!!!!!!!!Або робіть ДПА і бали атестату ТЕЖ НЕЗАЖЕЖНИМ від домовленностей між вчителями і батьками.В минулому році я вступив таки на бюджет до КНУ,маючи срібну медаль і бал атестату 189 ,бо батьки не бігали до школи .ЗНО все було під 200 ,а разом зі мною тільки на КОНТРАКТ ледве -ледве пройшли з моєї школи НЕмедалісти ,а "просто" "відмінники" , у яких лише тільки один бал,бал атестату був під 200 ,І вони "просто відмінниками" стали лише у випускному класі ...А бали ЗНО в них були не вище 160... 200 бальна система -це рейтингова система по ВСІЙ (!)Україні.Як можна до одного рейтингу зводити оцінку з математики у фіз-мат класі і звичайнй школі?!!! Коли 12 у звичайній ,це Дай Боже,щоб було 8 у фіз-маті.З інших профільних предметів так само.
1111
Для Студент :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))): Правильно!!!!!!!!!!
Комментировать
сільський директор
Цілком згідна за ЗНО. Але повинні зникнути пільговики. Всіх рангів. Дуже почесна праця шахтарів. Але чому пільги дітям? Хай іде доплата батькам за навчання дітей у ВНЗ. Великий біль сімей дітей-інвалідів. Але через їх успішність діти з балами понад 750 змушені вчитися на контракті? Тому я тільки за ЗНО. Але для всіх без винятку і без пільг. Ну, ніби в демократичному суспільстві