Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Никита
А де справедливість в тому, що завдання по літературі на відповідність в другій сесії були тупо по елементарному знанню твору і його автора. Тоді як в першій сесії тіж завдання про половців і лісову пісню розраховували на людей, які за весь час тільки це читали. Як можна запам'ятати хто ким був, і хто за кого саме воював??Це повний абсурд. Як можна знати характеристики другорядних персонажів, про яких за усю п'єсу говориться двома словами??Це справедливо? Народ втратив по 10-15 балів. Сподіваюсь це будуть ураховувати у шкалі співвідношення результатів!
Карина
Знаешь, кого как учили ! Мой преподаватель этими Половцами весь год наш класс муштровал ! А в школе за опоздания "Лісову пісню" заставляли учить наизусть ! Задания были равносильными ! НЕ НАДО СЕБЯ ЖАЛЕТЬ ! Для Никита:
Комментировать
Яна
ТО ДАВАЙТЕ ТІ, ХТО ПИСАВ 3-ГО, БУДЕМО СКАРЖИТИСЬ НА УКР МОВУ, БО ВОНА БУЛА ВАЖЧА У НАС, НІЖ У ТИХ, ХТО 2-ГО ПИСАВ!????? ЩОБ СПРАВЕДЛИВО БУЛО!!!
Никита
Для Яна: Да конечно! В каком месте она сложнее была??? Точно такая же! В первой сессии задания еще тупее чем во второй были! Так что не надо тут!
Влад
Для Яна: Я с тобой полностью согласен
Александр
Для Никита: Я тебя поддержую!
Комментировать
Никита
Остается только надеяться, что они сделают то что пообещали....кстати кто знает, когда появится шкала перевода???
Юлия
Спасибо,что вы заметили наше обращение!!!!СПАСИБО!
Наталія
В такому разі потрібно учасникам другої сесії теж писати петицію!!! Бо дійсно, у І сесії були важкі завдання з літератури, але мова була набагато легшою ніж в ІІ..І це-факт...Я розв'язувала 2 варіанти, і можу їх порівняти...!!!!!НЕсправедливість!!!!!
123
Для Наталія: Давайте і ми будемо писати петицію. Я не хочу бути в нерівних умовах. Я вважаю цю петицію абсурдом. ДАВАЙТЕ ПИСАТИ!
Комментировать
марта
Це не так.Завдання були рівносильними в першій і другій сесіях.І література, я б сказала, була однакова.Просто хто не вчився шукає собі виправдання.
КатяКатя
Для марта: я повністю згодна
Комментировать
Саня
Ось це вже правильно роблять) Хоч якось заспокоїли нас... А на рахунок складності тестів то перша сесія була набагато важчою... я зробив 20 помилок( а наступного дня розв'язував другу - лише 4... думаю це багато про що говорить! + найважчі завдвння були саме на відповідність... а в цьму типі тестів втрачається найбільша кількість балів(
КатяКатя
Для Саня: Чому тоді я робила і в той, і в той день тести, і в мене бали вийшли майже однакові??Між нами є якась принципіальна різниця?
для сани
ты сделал 18 ошибок потому что это был твой экзамен, а сдавал бы во второй сессии то натворил бы глупостей по укр языку ))))))))) Это же всегда так происходит.
Комментировать
Лиза
Всё справедливо!!!Нет блин,вам дали лёгкие задания и вам должны быть такие же балы???ничего подобного!!!!
001
Для Лиза: Якщо ти така розумна, то чого ж тоді скаржишся?? Готуватися треба було краще! Я вашу першу сесію теж робила і ретельно опрацьовувала. Зробила тільки п'ять помилок. Другу написала так само!! Навчися аналізувати факти, тоді зрозумієш, що нам не давали "лёгкие задания"
Комментировать
123
Взагалі чудово. Це тепер ті, хто зробили 10 помилок під час першої сесії будуть мати такий самий результат як ті, хто зробили 6 під час другої. Де справедливість???
Оксана
Для 123: Видно ніде! Тести складали спеціалісти,які намагались зробити завдання рівносильними! Просто деякі учні читали лише з критики і тому наробили купу помилок,треба було краще готуватись..і написали б і 1 і 2 сесію чудово!
Катя
Для Оксана: я читала всі твори в повному обсязі, деякі по 2-3 рази, я напам'ять знаю ті дибільні вірші і теорію літератури (тропи, віршовий розмір, угрупування, жанри), але я наробила 7 помилок в 1 сесії літератури (в той час як в 2-й для мене все елементарно). І ЧОМУ Я НЕ ПОВИННА ОБУРЮВАТИСЯ?!! і до речі мова в 2-й сесії не була складна анітрішечки
Комментировать
001
Абсурд. Особливо про те, що ніби-то завдання першої і другої сесії збігаються. Нічого подібного, друга сесія не була набагато лешгою за першу!! На першій сесії були складнішими лише завдання на відповідність з літератури( й то не всі) а як же тоді укр мова другої сесії, тестові завдання з української літератури, завдання на фразеологізми, неоднозначні й спірні питання з мови??? АБІТУРІЄНТИ БУДУТЬ НЕ В РІВНИХ УМОВАХ ЯКЩО ШКАЛА БУДЕ СПРАВДІ НА КОРИСТЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ Й ЦЯ ВІДМІННІСТЬ БУДЕ РАЗЮЧОЮ. Друга теж була далеко не легкою. Нехай приймають тоді і це до уваги!!!!
Оксана
Абсурд! Хто знає,той знає.А хто не вчив лише виправдовування собі шукають,я вважаю,що дійсно література була в 1 сесії складніша(лише 2 питання на відповідність) зате з мови завдання 2 сесії були важчі! НЕ потрібно вигадувати,бо 2 сесія може теж написати петицію,що в них мова складніша.. То,що тепер?наново тести писати? Люди не вигадуйте,хто як вчився,те і має!
КатяКатя
Для Оксана: я повністю згодна. Вирішувала тест із першої сессії. У мене вийшли майже ті самі результати, що і по другій. Так, література була важча, але в нас була складніша мова.
Ігор
Для Оксана: повністю згоден!
001
Для КатяКатя: Стовідсотково погоджуюся. Нам що теж петицію треба писати, щоб нас почули?
Комментировать