Популярні новини
УЦОКО определил экспертов, которые установят порог тестов ЗНО В состав комиссии включены 25 специалистов, которые являются представителями УЦОКО, МОН, вузов, лицеев и т.д.
Началась дополнительная регистрация для участия в ЗНО Начался период дополнительной регистрации для участия в дополнительной сессии независимого оценивания
Участникам ЗНО сообщили об адресах тестирования УЦОКО опубликовал адреса проведения внешнего оценивания для каждого участника тестирования
Определены пороговые баллы тестов пробного ЗНО Определены пороговые баллы тестов пробного ЗНО, проведенного в апреле этого года
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
буууу
To ddd: 42 бала 165.. у тебя больше будет
vlad
кто знает когда украина стала членом снд, я по документам посмотрел они там не состоят, президент отказался, мне кажется пахнет апеляцией по этому вопросу
SERGEY_2010
у меня 25 правильных
ddd
45 балів получиться 165!!!!
ЯЯЯЯЯ
2пантерка))) зайди на Testportal.gov.ua там будет ссылка на персональные странице,где тебе нужно ввести персональные данные
пантерка)))
а не кто не знает как на страничку сертифеката???))*****
ЯЯЯЯЯ
Повідомляємо, що розраховувати результати за таблицями, які використовувалися у 2008 чи у 2009 р. НЕ МОЖНА. Щороку затверджується нова таблиця перерахунку тестових балів у рейтингову шкалу, яка публікується на сайті УЦОЯО в день оголошення результатів з того чи іншого предмета,
наз
в мене 73 з 82))
РоМкА))
Всем прив!)) у меня 23 правильных крестика..(( Эт походу 130.5 баллов..(( но я на Украине всего-лишь 4 месяца.. Совсем из другой страны приехал) =)) как вы думаете, эт нормальный результат?))
Фресер
Янка , погоджуюсь . Справа не у складності , а у не типічній постановці деяких питань. Ще прикро , що перерва між математикою та історією - 2 дні , а цього , на мою думку , не зовсім досить.
Фресер
30. Якими цифрами на карті позначено регіональні радянські республіки, утворені більшовиками на початку 1918 р.? Питання не правильно побудоване . Якщо Одесу приїднали , то це не більшовики , а обільшовичені воєнні. Більшовики йшли так : Харків > Катеринослав > Київ.
Крістіна
Я вчила два роки історію , зубрила документи, слова діячів , уривки з універсалів , діячів культури їх творчість, бо центр оцінювання виклав ще на початку року програму ЗНО , і там було написано на що треба звернути увагу.Порахувала свій бал , 70 із 82 , якщо перевести у цю таблицю , то десь приблизно 198,5 думаю це нормальний результат)))))))
Крістіна
Завдання важкі??? Агов люди ви що, так трохи заплутані , але не важкі , хто вчив , той написав. А питання про собор у Чернігові теж легке , якщо ви знаєте укр. культуру і інші собори.Карти взяті с підручників за 8,10 класи., У минулому році завдання були складніші.
Українець
завдання були тяжкими і це зробили навмисно так, тому що ,всі бажають стати адвокатом,банкіром,прокурором,економістом,а простої робочої сили замало,сантехніків,електриків,людей які працюють на заводах,тому не треба роздувати питання про пошириння міфу складність тесту з історії так же як і з англійської мови,ви і так все добре знаєте навіщо це зробили і яка з цього буде вигода!! І в такій державі ми живимо, ми українці ми славетна нація,а з нас роблять рабів!!
Янка
таке враження,шо просто хочуть завалити гуманітарій,спочатку інгліш,тепер історія ,нє,я згодна,шо завдання не космічної складності,але ж для чого такі запутані,шо ти сидиш і тупо вгадуєш???!
Альона:)
А-у, ви що там іздіваєтесь....завдання тупі тупіших.....і взагалі тупіших завдань я не бачила....я історію знаю а тут всього здала на 150 балів....ппц!!!! саме завдання подано не досконало..і сидиш думаєш шо вони з тебе хочуть...це брєд!!!!!!!!!
Інна
А скільки максимум балів можна було набрати?
БОдя
а 64 правильных это сколько балов примерно ?
Саша
У мене 61 бал
ро
45 ))) Думаю нормально) если вобще не готовится)))