Популярні новини
Дорожная карта участника ЗНО-2022: национальный мультитест Информационные материалы для подготовки к национальному мультипредметному тесту
Участники ЗНО получили данные для входа в э-кабинеты Участники ЗНО получили SMS с данными для входа на свою информационную страницу
Время на прохождение мультитеста ЗНО составит 120 минут По требованию педагогов и родителей выпускников время на выполнение мультимедийного теста продлено до 120 минут
Опубликован демовариант мультитеста ЗНО Демонстрационный вариант содержит задания по украинскому языку, математике и истории Украины
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Roman Trishchetskiy
Та ну, тут такі відповіді шо просто жесть(особлива подяка авторам тексту зно 2013 2-ї сесії, я про Чарівну скриньку. Питання №31і № 30 вопше жесть! "Низький уклін" вам за такі "чудові" питаня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anna
Для Roman Trishchetskiy: 31 было нормальное, а вот на счет 30 да ты прав
Олег
і питання №32
Комментировать
Сергій
Скажіть будь ласка який мінімальний бал зно (по 200бальній системі) потрібен для вступу у виші на бюджет?Якщо в мене приблизно 160 балів з твором то можливо вступити на бюджет?
Алена
Для Сергій: смотря какая специальность. и вообще-это только первый тест
Евгения
Для Сергій: Вы такие-то странные, что вы спрашиваете "поступлю на бюджет, не поступлю"? мы откуда можем знать! Ведь все идут на разные профессии.. для кого-то 140- это бюджет.. для кого-то 180- это контракт! Тем более все зависит еще от конкурса.. и от последующих баллов по другим предмаетам!
Сергій
Для Евгения: Вибачте за безглузде запитання просто від хвилювань самі по собі виникають)
Комментировать
Sonya
кто согласен что 30 тупооооое. и вообще, про текст задания не очень правильно сформулированы
олена
якщо в мене 5 помилок, тобто 82 плюси- скільки я приблизно отримала балів? допоможіть, будь -ласка
Dsnz
По-перше, текст був дуже складний (текст першої сесії просто квіточки, в порівнянні з цим). По-друге, питання №32 і 33 не мають жодних підстав на ту відповідь, яка вміщена у відповідях. У 32-ому взагалі немає правильної відповіді, тому що у тексті НАЯВНІ ВСІ ПЕРЕЛІЧЕНІ МІКРОТЕМИ. А щодо 33-ого, то варто зазначити, що сайт Вікіпедія не гребує навіть найменшими сумами..., адже далі йде повідомлення, що вона отримує навіть мільнонні гранди. Тут можна зробити висновок, що й малі суми - це теж допомога. А проте, що її підтрумують через її корисність - необгрунтований у тексті факт. І ще 30-те запитання. Укладачі тесту не акцентували на тому, звідки треба брати висновок про це протиставлення: з їхнього безпосереднього змісту, чи з тексту про Вікіпедію. У цьому випадку це мало велике значення. По-друге, такі питання, як 12 і т.п. у школі толком не розглядаються. Краще б дали запитання з морфології, синтаксису, аніж таке... Отже, тести НЕ ДОСКОНАЛІ та потребують ЗМІН!
Катя
а балл за сочинение приплюсовывать к тестовому баллу и смотреть далее по таблице? или же сначала тестовый балл смотреть по таблице, а уже потом к этому приплюсовывать балл за сочинение?
Варвара TRF
Скажіть будь ласка, як подивитися результати другої сесії? В мене досі написано "Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури (друга сесія) будуть розміщені 7 червня 2013 року до 16-00". І немає посилання на сторінку з відповідями! Що робити? Куди заходити?
Александр
На сколько умножать тестовый балл?? ребята! на 1.04 ?
Оля Жвания
Для Александр: да
Комментировать
Лиза
а этих ответах могут быть ошибки? не знаете,было ли такое в прошлом году?
Полина Колягина
Блин, какого в 26 задании означено-особове - Сади свій сад плекай свої надії? это неправильно!!!
Аркадій
Для Полина Колягина: постав перед реченням слово "Ти"
Аркадій
Для Полина Колягина: постав перед реченням слово "Ти"
Полина Колягина
Аркадий, и что? кроме Ты Вы, должно еще подходить Он Она Оно. Пахне гіркотою осені больше подходит
Комментировать
Віра Гордійчук
Для Юля Гоцуляк: заборона доступу до Вікіпедії це не те ж саме, що заборона викладачів. Мається на увазі про вільний доступ до сайту. Зрозуміла чи не дуже?))
лера
Для Віра Гордійчук: а нічого,що слово"заборона" багатозначне:означає і процес заборони, і дію
Комментировать
Александр
51, это мало((((
Князь Галицький
ну, що? В кого скільки плюсиків без твору?
Аркадій
я не розумію, чому я пиванен втрачати 2 бали, через те, что я пишу на 2 сесії?
Юля Гоцуляк
Я не розумію чому 31 "рівність усіх у праві..."!!! а у 32 заборона доступу до Вікіпедії?Там чітко написано що викладачі забароняють своїм студентам використовувати Вікіпедію!Речення 39-45!
Роман
Для Юля Гоцуляк: тоже считаю , что в 31 ответ неожиданый
Татьяна
тоже согласна,что в 31 ответ абсолютно неожиданный
Алина
Що стосується 31 -го запитання та відповіді на нього!Я не погоджуюсь з нею,по-моєму це просто безглуздо.Відповідь про "рівність усіх у праві створювати й редагувати будь-які статті веб-енциклопедії " взагалі не відповідає змісту запитання.правильна відповідь-"відсутність поваги до експертів і віддання переваги анонімному редагуванню".ця користується більши попитом і взагалі за що можуть зняти два бали учасникам другої сесії ,я не розумію?
Комментировать
даша
не могу посмотреть ответы почему то.....(
Настя
сколько у вас ошибок?
Аня
Для Настя: 8
Комментировать
Роман
про википедию ответы разочаровали!то,что думал точно правильно , оказалось неправильным ,а то,что был уверен ,что неправильно ,оказалось правильным(
Аня
у кого сколько ошибок?
Лилия
"Правильные ответы на задания теста ВНО по украинскому языку и литературе (вторая сессия) будут размещены 7 июня 2013 года в 16-00." Сейчас 15:48! Так какого черта вы ругаетесь и чего-то требуете? Раздражает ваша тупость!