Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Я закінчую училище цього року, чи обов‘язково мені складати ЗНО, якщо я не буду поступати у вищі навчальні заклади? Дякую)
Галина
Для Тетяна: звісно. якщо під словом "училище" Ви маєте на увазі заклад профтехосвіти, після якого отримуєте кваліфікацію "кваліфікований робітник", товступати будете на основі свідоцтва про повну середню освіту, разом з випускниками 11 класу.
Влад
Для Тетяна: Обов"язково складати 4 ДПА у формі ЗНО
Комментировать
Наталія
Доброго дня! Тобто, при складанні ДПА у вигляді ЗНО можна отримати оцінку як за ДПА, так і за ЗНО. Але якщо за ЗНО (100-200 б) дитина не пройде поріг в 100 балів, як розраховуватиметься бал за ДПА?
Влад
Для Наталія: при складанні ДПА у формі ЗНО дитина отримає тільки оцінку в 12 бальній сисемі для свідоцтва, а якщо складатиме ЗНО, то отримає оцінку за ДПА в 12 бальній системі і сертифікат ЗНО в 200 бальній. Якщо ж при складанні ЗНО не набере 100 балів, тоді сертифікат не отримає, а отримає тільки оцінку за ДПА
Комментировать
Влада
Добрый день, если я закончила училище в 2019 году, но хочу пойти на высшее, мне нужно сдавать зно ?
Влад
Для Влада: Якщо в 2019 Ви складали ЗНО, то можете його використати в цьому році. Якщо не складали, то треба.
Комментировать
Катя
Якщо математика рівня стандарту , то її можна подавати у Вуз?. .
Влад
Для Катя: в вуз подають ЗНО з математики. Воно не має рівнів. Рівні має ДПА. Якщо Ви вивчали математику на рівні стандарт в школі, то складаєте ЗНО і отримуєте оцінку в 12 бальній системі за ДПА і в 200 бальній за ЗНО
Комментировать
Катя
Чи можна здавати ДПА в школі , а ЗНО як і всі.? .
Влад
Для Катя: З Вашого допису нічого не зрозуміло.
Комментировать
Тамара
Скажіть ,будь ласка,якщо дитина ,навчаючись в коледжі ,здає ДПА у формі ЗНО і планує вступати далі ,то потрібно знов здавати ЗНО?
Влад
Для Тамара: дитина може відразу здавати ЗНО, щоб потім не здавати знову перед вступом. При реєстрації потрібно поставити галочку, що дитині потрібен результат в 200 бальній системі і виконати весь тестовий зошит кожного предмету.
Комментировать
Полина
Я закончила 10 классов и здала ДПА, после чего поступила на базе 9 классов в колледж, сейчас я на втором курсе и мне остался ещё один год и я не буду поступать в вуз, нужно ли мне сдавать ЗНО или ДПА?
Влад
Для Полина: дпа здають після 9 класу і після 11, як це Ви його після 10 здали? якщо у Вас є тільки атестат базової орсвіти, то Вам потрібен ще атестат про повну середню освіту, тоді Вам потрібно здавати 4 дпа у формі зно обов"язково
Полина
Я в 9 класс здала ДПА доучилась ещё год и после 10 поступила на базе 9
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте, не совсем понимаю разницу между ЗНО и ДПА в форме ЗНО? Получается, что можно идти на ЗНО, при этом ты получаешь балл по ДПА (от 1-12) и собственно саму оценку за ЗНО от 100-200.
БОй
Для Татьяна: Половина вопросов ЗНО засчитываются как ДПА (около 30 вопросов)
Влад
Для Татьяна: так, правильно
Комментировать
Костя
Можно ли не сдавать ЗНО если не собираешься поступать на высшее образование после окончания мед училища?
Влад
Для Костя: обов"язково здавати 4 ДПА у формі ЗНО, для того, щоб отримати Свідоцтво про середню освіту
Комментировать
Любовь
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, где я могу сдать ЗНО, выпускница 2006года, г.Одесса, Киевский район!
Галина
Для Любовь: реєструйтесь в одеському регіональному центрі оцінювання
Комментировать
оля
А если ты не пройдёшь порог в 100 баллов на ДПА в форме ЗНО, по той же математике, например, дадут ли аттестат и свидетельство об окончании школы?
Галина
Для оля: звісно дадуть. просто за дпа буде бал від 1 до 3, дивлячись на скільки нарішаєте
Комментировать
Дарья
Правда ли, что в 2022 году для поступления на журналиста нужна профильная математика?
Влад
Для Дарья: потрібне ЗНО з математики, воно не має профілів, потрібно виконати всі завдання тестового зошиту по можливості. Профілі має ДПА, а не ЗНО
Комментировать
Андрей
Добрый день! Если я получил полное среднее образование до 2007 года, нужно ли мне сдавать ЗНО для поступления в высшее учебное заведение???
Влад
Для Андрей: так
Комментировать
Мария
Чи обов’язково здавати ЗНО у 2022 році , якщо не має намірів поступати в вищий навчальний заклад ?
Влад
Для Мария: обов"язковим є ДПА з 4 предметів
Комментировать
Саша
Чи потрібно здавати профільну математику, якщо вона обов’язкова для вступу але це не вищий заклад
Диана
Сдавала ЗНО в 2020 году,учусь на втором курсе,планирую ещё поступить на заочное обучение в 2022.Нужно ли мне пересдавать ЗНО,или можно воспользоваться старыми сертификатами?
Влад
Для Диана: можна використати за 2020 рік
Комментировать
Юлія
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Якщо дитина, після 9 класу навчається в ліцеї на другому курсі, то ЗНО потрібно здавати.?
Галина
Для Юлія: Звісно. ДПА у формі ЗНО здають здя отримання повної середньої освіти, яку дитина здобуває на 1-2 курсі ліцею
Комментировать
Валера
Необходима ли сдача ЗНО для выпускников 2010го года, имеющим полное средне-специальное образование и диплом специалиста при поступлении в ВУЗ на заочное в 2022м?
Галина
Для Валера: якщо Ви маєте "середню спеціальну" освіту (хоча в 2010 році вже не було такого терміну), то диплому спеціаліста у вас не може бути. може бути лише диплом "молодшого спеціаліста". Тоді ЗНО потрібно. Якщо ж у Вас є вища освіта рівня "спеціаліст", то не потрібно
Комментировать
Дмитрий
Я в этом году закончил школу и сдавал Математику, Укр мову и литературу, Историю. Матан я не сдал,но в следующем году хочу поступить в Аграрный универ. В следующем году мне нужно брать уже 2 предмета вместо одного (Биология)? Типо взять матан и биологию чтобы получилось в целом 4 предмета?
Галина
Для Дмитрий: для вступу потрібно 3 предмети, вони залежать не від вишу а від спеціальності. Саме Ви мусите знати чи потрібно Вам для вступу на Вашу спеціальність ЗНО з математики
Комментировать
Алена
Можно не задавать зно если я учусь в колледже на втором курсе и у меня уже есть аттестат тех лет? Поступала на базе 9 класса. Меня переведут на 3 курс?
Галина
Для Алена: Як Ви можете мати атестат, якщо вступали на базі 9 класу? такого бути не може. Ви саме зараз завершуєте навчання шкільної програми та отримуєте атестат.
Комментировать