Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Здравствуйте подскажите пожалуйста я сейчас учусь в колледже. Если я буду сдавать на 2 курсе( 11кл) ДПА в форме ЗНО. То мне нада будет сдать ЗНО. Или уже нет?
Влад
Для Вика: можеш не ДПА здавати, а відразу ЗНО, тільки зареєструватися ж треба
Комментировать
Таня
Здравствуйте. Моя дочь учится в 11кл. По состоянию здоровья учится по индивидуальной программе с 1кл по 11кл, дома. С её диагнозом - освобождение от ДПА и ЗНО неположенно. Поступать дальше она не будет. Как она должна сдавать ДПА?
Галина
Для Таня: Ви ж самі відповіли на своє питання. "звільнення не положене". Отже має здавати як всі
Комментировать
Кристина
Учусь в колледже , второй курс , говорят если не сдадим зно в форме дпа то отчислять , прада ли это ?
Галина
Для Кристина: Ви маєте здавати не зно у формі дпа, а дпа у формі зно. А його неможливо не здати. Отримаєте оцінку від 1 до 12, залежно від правильних відповідей
Комментировать
Кирил
Здравствуйте, буду поступать в Польшу в этом году , зно для поступления им не нужно , учитывается только средний бал аттестата . То есть , если отменят дпа в этом году , я могу и не идти на зно ?
Влад
Для Кирил: деякі Вузи Польщі дивляться на ДПА в атестаті, яке входить в середній бал.
Комментировать
Ольга
Чи можна здати дпа на базі школи,якщо я навчаюсь на вечірній формі, зно здавати не планую?
Галина
Для Ольга: що означає "на базі школи"? воно й здається на базі школи (шкільних знань). Чи Ви маєте на у вазі "не у формі ЗНО"? Не можна. Немає ніякої іншої ворми здачі ДПА. І це не залежить від того збираєтесь Ви потім вступати чи ні.
Комментировать
Леона
Здравствуйте. Я буду сдавать ДПА в форме ЗНО. Скажите, это очень сложно? Сейчас я сильно переживаю, что так выбрала.
Галина
Для Леона: Як це "вибрала". В нашій країні всі здають ДПА в формі ЗНО. Іншого варіанту немає.
Комментировать
Вика
Добрий вечір, а якщо відміняти ДПА після 11 класу в цьому році а мені для вступу потрібно ЗНО то оцінка ДПА в атестат буде входити? Чи я просто здам ЗНО для вступу а атестат буде оцінками за рік (такі які в табелі).
Влад
Для Вика: в минулому році після звільнення від ДПА можна було написати заяву, що Ви хочете, щоб ДПА внесли в свідоцтво. Якщо ж не хочете, то простоскласти ЗНО і оцінка в атестат не йщла за ДПА
Комментировать
Аня.
я поступати нікуди не збираюся , мені не потрібно ЗНО , чи можу я просто здати ДПА у формі ЗНО ?
Влад
Для Аня.: можете скласти ДПА у формі ЗНО
Комментировать
Егор
Здравствуйте. Я ушел после 9 класса, сейчас учусь на 1 курсе техникума. Получать высшее образования не буду, да и не хочу. К сожалению если я не сдам ЗНО после окончания 2 курса (11 класс) меня отчисляют с колледжа. Правда ли это? Если я не смогу сдать ЗНО на минимальный бал - отчислят? Так что ли? Или такое не возможно?
Галина
Для Егор: ні не відрахують
Егор
добре, дякую
Комментировать
Віталік
Чи можна можна здавати зно після 2 курсу в лвпу чи потрібно закінчитувати всі роки навчання в училищі чи тільки 2??? Бо в мене потрібно 3 роки вчитися а я не хочу ще рік сидіти в лвпу і хотів запитати чи так можна? дякую за відповідь!
Галина
Для Віталік: що воно таке оте Ваше лвпу?
Комментировать
Артем Гайбонюк
Доброго дня, я хочу вступити в коледж. Для вступу потрібен результат співбесіди та середній бал атестату. Буду здавати ЗНО у формі ДПА, та плутаюсь, чи є там прохідний бал, та чи можна не здати такі іспити.
Влад
Для Артем Гайбонюк: ДПА у формі ЗНО, а не навпаки. Не здавати не можна. Бо Ви не отримаєте свідоцтво про освіту. Оцінку можуть поставити любу, як би Ви не здали. Ніяких прохідних там немає.
Комментировать
Анджела
Доброго вечора! Я студентка 2 курсу коледжу і хочу вступили до ВНЗ в цьому році(спеціальність «економіка». Який рівень потрібно обирати з англ.мови та математики? В коледжі говорять, що я не зможу вступити у ВНЗ якщо оберу профільний рівень, тому що скрізь потрібен стандартний рівень. Але я знаю, що для вступу треба профільний рівень… тим більше на економіку… допоможіть, будь ласка, розібратись
Галина
Для Анджела: У Вас якісь дивні викладачі в коледжі. Вони говорять абсолютну дурню. У ЗНО не існує рівнів. Рівні є лише у ДПА, і він відповідає рівню на якому предмет вивчається в навчальному закладі і обирати його Ви не можете. При реєстрації Вам просто слід поставити відмітку, що потрібен результат за 200-бальною шкалою
Анджела
А якщо в першому віконці, я обрала математику профільний рівень, а в іншому віконечку натистула «отримати результат у 100-200 балів», то все правильно? бо профільний рівень це лише зно…і дпа всеодно буде зараховано. правильно?
Галина
Для Анджела: профільний рівень - це не зно. Це дпа! Я ж написала про це вище!
Комментировать
Лариса
Добрый день. Дитина з iнвалiднiстю, учится в колледже на втором курсе. Группу по iнв убрали з перелiку о звiльненнi, мы подлегаем под сдачу зно. Дитина не готова сдавать в этом году, можем ли мы взять отсрочку до сл года? Или в случае не сдачи зно в этом году по баллам, нас отчислят с колледжа? В дальнейшем планируем учебу в Польше.
Галина
Для Лариса: ЗНО не має жодного відношення ні до ІІ курсу коледжу ні до вступу у Польшу. Вашій дитині для отримання свідоцтва про повну середню освіту треба здавати ДПА (у формі ЗНО). Не здати ДПА неможливо. В ньому немає прохідних балів. Просто отримає оцінку за 12 бальною шкалою (від 1до 12 залежно від знання предмету). Здають ДПА саме на другому курсі коледжу, а не через рік. Уявіть ситуацію, що дитин закінчує школу, але говорить: " я до ДПА не готова тож випускатись зі школи не буду, а здам ДПА через рік, і тоді випущусь". От щось подібне пропонуєте Ви. З коледжа, якщо дитина навчається на "фахового молодшого бакалавра", не виженуть навіть якщо за ДПА буде бал 1, бо це не вища освіта.
Комментировать
Євгеній
Доброго вечора. Специфічне питання: що буде, якщо не здавати ЗНО в цьому році взагалі? Річ у тому, що у нас паспорт "в процесі виготовлення", якщо це так можна назвати. Намагаємося оформити паспорт-книжечку, чекаємо рішення суду. До кінця реєстрації паспорт швидше за все виготовлений не буде. Без паспорта зареєструватися, як я зрозумів, не можливо - система не пропускає ... Що тоді? Чи зможемо ми здавати ЗНО в наступному році?
Галина
Для Євгеній: Питання в тому для чого Вам ЗНО. Якщо для вступу, то нічого страшного: вступите наступного року. Якщо Вам треба не ЗНО, а ДПА у формі ЗНО, бо Ви закінчуєте 11 клас, то Ви не можете його здати через рік чи через два. ДПА здається лише у рік отримання повної середньої освіти. А отже маєте здавати цього року. А що Вам робити без паспорта, то це звертайтесь до своїх "колег по релігії", які Вас надоумили не отримувати паспорт. Саме вони мають знати що робити аби не псувати життя своїм прихожанам
Selencko
Проблема в тому, що ми маємо "рівність": ЗНО=ДПА, і у дитини конкретного вибору немає в цьому випадку. Те що це порушує Конституцію України, ЗУ "Про освіту" та ряд інших основних законодавчих актів, нікого видно не цікавить. Дійсно, кому потрібна наша найдемократичніша Конституція у світі? Стосовно "колег по релігії", Ваші слова одразу показують упереджене ставлення і анітрохи не порушують честь і гідність як особисто мене, так і великої групи людей, яка жодного відношення до релігійного екстремізму не має. Кожен українець згідно ЗУ "Про інформацію" має право відмовитися від збирання, обробки, опрацювання і т.д. його особистих даних. Процедура видачі пластикового паспорта грубо порушує і Конституцію, і даний закон, оскільки вимагається однозначна згода на обробку даних. Ми проти такого відношення. Саме тому ми звернулись до ДМС із заявою про отримання паспорта у вигляді книжечки, при чому на цілком законних підставах - ЗУ, які регулюють питання стосовно паспорта у вигляді книжечки ніхто не відміняв, вони діючі. До чого тут "колеги по релігії"? До речі, питання має цілком законне вирішення. Треба звернутися за роз’ясненнями до регіонального центру оцінювання якості освіти. Туди ж потім надсилається клопотання встановленого зразка від керівника навчального закладу.
Галина
Для Selencko: Кожна спільнота, яка не хоче виконувати законодавство країн в яких живе, і вважає, що закони держави порушують яксь її переконання, може викупити безлюдний острів та створити там власну державу. Он Ізраїль купив собі землю, і тепер має власне законодавство. А щодо ваших релігійних сект мені все одно. Офіційні релігії нічого проти пластикових документів не мають. Можете хоч крижечці пивній або коту молитись, але маєте виконувати чинне законодавство. І порушуєте права власних дітей саме Ви, коли не дозволяєте їм мати нормальні державні документи. Обирати секту має право лише повнолітня людина. А Ви не маєте права дітям нав’язувати свої "переконання"
Комментировать
Валерия
Добрый день, если мне ЗНО не нужен,где я хочу поступать то не нужен сертификат ЗНО,это значит я ЗНО вообще не могу сдавать, правильно я понимаю?
Галина
Для Валерия: що означає фраза "не могу здавать"? Здавати можуть всі. Жодних обмежень немає. Дехто просто здає аби спробувати свої сили, або мати сертифікат для репетиторства. Чи може "можу не здавати"? Якщо Ви в цьому році отримуєте повну середню освіту, то маєте в обов’язковом порядку здати ДПА (у формі ЗНО) з 4 предметів
Валерия
Просто куда я хочу поступать можно без сертификата ЗНО,И У МЕНЯ есть знакомый который тоже не сдава ЗНО вообще, то есть я всё равно должна сдавать ЗНО или ДПА даже если они мне не нужны.Я правильно понела?
Влад
Для Валерия: цікаво, куди для вступу не потрібне ЗНО? За кордон? ДПА обов’язкове, Вам не дадуть документ про закінчення школи і нікуди Ви вступити не зможете. ДПА - це як випускний іспит з школи. Як це не нужны???
Комментировать
андрій
що потрібно здавати ЗНО або ДПА після 9 класів, для того щоб поступити в коледж
Галина
Для андрій: зно здають вже на основі повної середньої освти для вступу у виш. ДПА здають і після 9 і після 11 класу для отримання свідоцтва про шкільну освіту. А для вступу у коледж після 9 класу здають у коледжі вступні іспити
Комментировать
Анастасия.
Вечер добрый. Я сейчас учусь в колледже на первом курсе, но в след. учебном году на втором курсе я буду сдавать ЗНО (как я понимаю, причем в форме ДПА). Я понимаю, что сдать математику у меня шансов нет, не понимаю хоть головой об стенку долбись. Смогу ли я дальше учиться до 3-4 курса после этого и обязательно-ли я буду потом сдавать ещё ЗНО, если не собираюсь поступать в высшее учреждение? (И, в принципе, если не сложно объяснить, помимо того, что с не сдачей ЗНО я не смогу поступить в высшие учреждения, как оно повлияет на дальнейшую мою жизнь? С тем же поиском работы, как основной пример.)
Галина
Для Анастасия.: Якщо Ви вчитесь на рівні "фаховий молодший бакалавр", то це не відноситься до вищої освіти, а отже, якщо Ви навіть отримаєте по ДПА 1 бал, Вас не можуть відрахувати. ДПА здають лише один раз (коли отримують повну середню освіту). Коли закінчете коледж, то отримаєте спеціальність за якою підете працювати (до вищої освіти це теж немає жодного відношення)
Анастасия.
Спасибо Вам за ответ.
Комментировать
Артемий
Если поступать не в Украине ? Мне для того что бы поступить нужны результаты 2х зно. Обязательно сдавать дпа в форме зно с 4х предметов?
Галина
Для Артемий: прочитайте нижче відповідь Юлії!
Комментировать
Карина
Обязательно ли сдавать экзамены не только в форме зно но и дпа? Нужно ли сдавать 4 предмета для оценок дпа после 11 класса?
Галина
Для Карина: в своєму питанні Ви самі собі протерічете, тому питання не дуже зрозуміле. Проте. Якщо Ви закінчуєте 11 клас, то обов’язково треба здати дпа у формі зно з 4 предметів, за які отримаєте оцінку за 12- бальною шкалою. Якщо збираєтесь вступати, то маєте вказати, що необхідно отримати ще й оцінку за 200-бальною шкалою. В цьому випадку за один і той же предмет отримаєте оцінку за 12-бальною шкалою, яку внесуть до атестату, та за 200-бальною, яку подасте при вступі
Комментировать
Юлія
Дитина навчається за програмою обміну в Америці, паралельно тут навчається екстерном. Вже має декілька пропозицій від університетів на вступ - в умовах середній бал атестата (тобто жодних ЗНО), чи треба їй здавати все одно ЗНО, щоб отримати український атестат про закінчення школи?
Галина
Для Юлія: для отримання атестату потрібно здати дпа (і навіть у випадку, якщо його як і в попередні роки відмінять через карантин, бо закордонні виші не приймають атестат із записом "звільнено" проти предметів дпа). А ось дпа і здається у формі зно. Саме тому Вашій дитині доведеться у будь-якому випадку здавати дпа/зно з 4 предметів. Інакше ніякого вступу в сша.
Комментировать