Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Добрий день. А можна писати HМТ з одного предмету? Я перездаю математику і коли подавав документи на,ще тоді, Зно,то відмічав лише її
Дарья
Подскажите, что будет если провалить математику в мультитесте? но историю и укр.мову написать нормально!
Галина
Для Дарья: як що. не зможете вступати на бюджет
Комментировать
Ната Игнатова
Учусь в 9 классе , нужно ли мне сдавать этот тест? Хочу поступить в архитектурный колледж
Галина
Для Ната Игнатова: це тест для вступу після11 класу. А Ви вступатимете за іспитами
Комментировать
Илья
Здравствуйте, скажите пожалуйста как мне сдавать зно если в моем городе идут боевые действия? Луганская область город Северодонецк, где нет абсолютно никакой связи
Галина
Для Илья: то не здавайте
Комментировать
Анатолій
Добрий день. А треба писати цей тест якщо я планую поступити в університет в іншій країні?
Дима
Добрый день, надо ли сдавать мультитест . если хочу поступить на заочно на акультет провоохоронну діяльність
Олександра
Добрий день. У 2019 році писала ЗНО. У цьому році хочу вступати ще раз. Скажіть, будь ласка, чи потрібно мені писати мультитест? Чи потрібно тільки мотиваційний лист писати?
Иванна
Если я пока что не собираюсь никуда поступать после 11 класса мне обязательно сдавать мультитест?
Лера
Доброго дня. Чи потрібно мені здавати зно, якщо я вчусь на "хореографа" на другому курсі і не збираюсь після 2-гого курсу поступати в ВУЗ, а продовжити навчання у коледжі. І чи сможу я здати його в іншому році?
Ангеліна
Добрий день. Чи потрібно мені писати мультитест, якщо я пішла у коледж після 9-го класу?
Тарас
Добрий день. Якщо я пішов у коледж після 10 класу. Зараз на першому курсі. Я маю право писати мультитест в цьому році не чекаючи 2 курсу? Чи ні. І чи я матиму право здати ще і після другого курсу?
Галина
Для Тарас: не важливо, що Ви пішли після 10 класу. Ви вступили в коледж на базі 9 класу. На І курс, а не на ІІ. І вчитесь в коледжі за програмою тих, хто вступав після 9 класу. За велики рахунком Ви просто задурно витратили рік.
Комментировать
anaberezovaya@gmail.com
Я поступаю в Бурсу на Автомеханика на базе 11 классов, нужно ли мне сдавать этот Мультитест ?
Виктория
Добрый день!Окончила школу в 1999 году,в 2004 окончила мед училище-по специальности лечебное дело.В этом году (2022),хочу поступить в педагогический институт на учителя биологии или химии,мне ЗНО нужно сдавать?
Галина
Для Виктория: зно відмінили. треба мультитест
Комментировать
Людмила Ефремова
Здравствуйте, подскажите пожалуйста если я закончила школу в 1999 году и имею высшее образование(бакалавр),но планирую поступать в ВУЗ нужно ли мне сдавать ЗНО? Заранее благодарю!
Галина
Для Людмила Ефремова: ні. Ви якщо плануюте знову вступати на бакалавра, то вступатимете за іспитами, а якщо в магістратуру, то треба здавати ЄВІ та ЄФВВ
Людмила Ефремова
Даже Вам дякую за відповідь.
Комментировать
Лена
Зачем сдавать людям которые окончили школу больше 15 и более лет назад? Это издевательство!
Бондаренко Маргарита Григорівна
Вітаю. Чи може учень, який отримав диплом В2-С1, написав заяву про зарахування німецької як ДПА, зареєструвався на німецьку як ДПА у формі ЗНО, не потребу сертифіката ЗНО із цього предмета не йти на ЗНО? Дякую
Сотніченко Олена Володимирівна
Добрий день.Маю вищу освіту філологічну.Хочу вступити в університет за іншою спеціальністю (екологія).Чи маю здавати ЗНО для вступу?
Галина
Для Сотніченко Олена Володимирівна: ні
Сотніченко Олена Володимирівна
Дякую.Скажіть,я маю звернутися до приймальної комісії для уточнення?Це буде співбесіда,просто вступні іспити?Маю на увазі що університет інший,а не той же я навчалася.
Галина
Для Сотніченко Олена Володимирівна: Ви будете вступати за вступними іспитами. На сайті навчального закладу можете знайти програму вступних іспитів. Ну або дзвоніть у виш
Комментировать
Олена
Добрий день. Чи може студент 2го курсу (11)кл ставати ДПА у формі ЗНО :укр.мову, математику, біологію, іноземну мову. Тобто вибрати замість історії України предпем англійська мова? Чи цей вибір залежить від начальної програми?
Галина
Для Олена: Можете обрати будь-який предмет, який вивчаєте в навчальному закладі. Якщо у вас вивчається англійська, то звісно можете обрати її. А ось, якщо в навчальному закладі Ви вивчаєте іншу іноземну мову (французьку, німецьку, китайську), то англійську обрати не можете.
Олена
Дякую. Питання в тому, чи можна самому обрати який третій предмет обрати Історія України чи іноземна? Чи це вирішує не студент а заклад? Я вважала, що студент сам має право обрати, чи так?
Галина
Для Олена: заклад нічого вирішувати не може. Ви ДПА складаєте не в закладі, а у формі ЗНО. Тому перелік предметів, які здаєте обираєте Ви
Комментировать
Елена
Добрый день,мой ребенок учится дистанционно в 11 классе,проживаем в зоне ООС,поступать планирует по программе для жителей Донбасса,т.е сдавать экзамены в Вуз,можем ли мы без ЗНО просто получить аттестат с текущими оценками?
Валерія
Доброго для! Я зараз працюю музичним керівником в ДНЗ, на випробувальному терміні, для того щоб мені далі працювати треба вступити до навчального закладу. Питання заключається в тому чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я вже маю спеціальну освіту (іншу).
Галина
Для Валерія: на який рівень Ви вступаєте, і який вже маєте?
Комментировать